Pariuri optimi Liga Campionilor 2016-2017

Čekání je u konce, Liga mistrů je zpět v polovině tohoto týdne se 4 zápasy z osmifinále, takže příští týden se podíváme na další 4.
 
Jistě, všechny zápasy budou zajímavé, ale ty nejstrhující, na které všichni fotbaloví fanoušci čekají se srdcem v ústech, mají za protagonisty PSG a Barcelona, resp. || 538 Bayern Munchen si Arsenal. Katalánci odcestují do francouzské metropole po úterním utkání proti PSG. Současně s tímto zápasem se bude hrát mezi Benfica Lisabon a Borussia Dortmund. Příští den budeme svědky další epizody duelu mezi Bayern Mnichov a Arsenal, zároveň utkání mezi Real Madrid a Neapol.
 
Za týden nás čekají další 4 zápasy, které zaujmou mnohé. 21. února Bayer Leverkusen se utká na vlastním hřišti Atletico Madrid, paralelně můžete vidět zápas mezi Manchester City a AS Monaco. 22. února Juventus Turín se sejde na cestách FC Porto, zatímcoSevilla nebude moci vyhrát Evropskou ligu počtvrté za sebou. Je totiž v osmém kole Ligy mistrů, kde se v kole střetne na vlastním hřišti Leicester, mistr Premier League, který je v této sezóně pomalu ale určitě míří k '' červené zóně '' žebříčku.
 

thumb_58a17e6f57ddf_1486978671.jpg
Zdroj fotografie: www.sofascore.com
 
Většinu sázek ne nutně na osmifinále, ale na antepost, najdete doma online Betano. Zde je nejvyrovnanějším zápasem v kole nejlepších zápas mezi Benficou a Dortmundem a tím, ve kterém má outsider podle názoru této sázkové kanceláře nejmenší šance na úspěch, je zápas mezi Sevillou a Leicesterem. || Angličtina: 569
 
Z hlediska optimálního počtu sázek Ligy mistrů 2016-2017 je to asi 150 na zápasy tohoto týdne, s výjimkou zápasu mezi PSG a Barcelonou, který těží ze 169, zatímco u zápasů přes týden je jejich přibližný počet již 140. Mezi nimi najdeme sázky na góly, hráče, rohy nebo karty, některé z nich lze v jiných online sázkových kancelářích najít jen obtížně nebo vůbec. Pokud si chcete vsadit na různé zápasy, můžete se inspirovat v sekci ‚‘ tiket dne '', kde naši odborníci budou mít předpovědi pro většinu, ne-li pro všechny zápasy v osmé Lize mistrů.
 
Betano Ale nabízí nám také něco jiného než nejlepší sázky v Lize mistrů 2016–2017. Toto jsou sázky antepost, a když říkáme, že máme na mysli vítěze soutěže, jejího nejlepšího střelce, ale také další sázky související s výkonem tým na turné. Začneme těmi kurzy, které označují vítěze turnaje. Favoritem na titul je Barcelona s kurzem 4,5, následuje Bayern Mnichov (5,00), Real Madrid (5,5) a Atletico Madrid (9,00). Jak vidíte, ne méně než 3 ze 4 nejlepších uvedených týmů jsou ze Španělska.
 
Španělské týmy vyhrály Ligu mistrů v předchozích 3 sezónách. Navíc ve dvou z těchto sezón byl finalistou také španělský tým. Na výhru Španělska je dnes kurz 1,8, Německo 3,5, Anglie 6,5 a Itálie 14,0. Je třeba poznamenat, že Bayern Mnichov byl v posledních 3 vydáních vyřazen v semifinále, pokaždé španělskými týmy. Pravda, Bavorové byli poslední ze Španělska, kteří vyhráli trofej Ligy mistrů UEFA. Upřímně řečeno, nemyslíme si, že se do závěrečného dějství dostane žádný tým z Itálie, Francie nebo Anglie.
 
Jako obvykle nám Betano nabízí také kurzy na vítěze titulu nejlepšího střelce. Po skupinové fázi Lionel Messi vede toto pořadí s 10 úspěchy, následovaný Edinsonem Cavanim a Robertem Lewndoskim s 6 a 5 góly. Stejně jako v osmém kole se PSG utká s Barcelonou, i ve čtvrtfinále bude mezi prvními dvěma v tabulce soutěžit pouze jeden hráč. Betano nabízí kurz 1,12 na Messiho, aby se stal střelcem gólu. Za Argentincem následují Lewandowski a Cavani, oba s kurzem 18,0.
 
Betano nám ale také předkládá speciální sázky po sázení, jako je tipování finalistů, semifinalistů, abychom předpověděli, kdo bude vítěz a kdo bude finalista, ale také jmenovali dva týmy, o kterých si myslíme, že soutěž vyhrají. || 588
 
Pokud jsou favorité pro postup do semifinále a finále ve stejném pořadí jako favorité na trofeje, nejpravděpodobnějším finále je Barcelona - Bayern Mnichov se skóre 10,0. Jistě, do finále zbývají ještě dvě remízy, ale Betanoovo pořadí je založeno jak na hodnotě týmů, tak na historii remíz v posledních sezónách. Nakonec je to všechno o štěstí. Druhé očekávané finále je mezi Barcelonou a Realem Madrid s hodnocením 12,0 a třetí remízou mezi Bayernem Mnichov a Realem Madrid, respektive Barcelonou a Atleticem Madrid, obě s kurzem 15,0.
 
Pokud jde o výběr dvou týmů, o kterých si myslíte, že vyhrají soutěž, typ sázky, kterou jsem nikdy nikde neviděl, můžete jmenovat dva týmy, o kterých si myslíte, že vyhrají trofej, a pokud jeden z nich vsadí, bude to vítěz. Kurz na to, že Barcelona nebo Bayern Mnichov vyhraje trofej, je tedy 2,3, na Barcelonu nebo Real Madrid je 2,4 a na výhru Bayernu Mnichov nebo Real Madrid 2,6.
 
S tolika optimálními sázkami Ligy mistrů 2016-2017, ale také sázkami pre-post, které nabízí online dům Betano, jistě najdete alespoň jednu, do které se vyplatí investovat. Sázky antepost však nelze na tiketu kombinovat.

Photo source feat .: en.as.com