Sázky, které můžeme uzavřít ve fotbalovém derby

V průběhu sezóny , jsme svědky mnoha silných zápasů. Nejmedializovanější jsou samozřejmě derby z 5 nejlepších lig, ale horší nejsou ani ty z ostatních evropských lig. Zde odkazujeme na duely týmů Istanbul, Ajax - Feyenoord, Ajax - PSV, Benfica - Sporting, Steaua Rosie - Partizan atd.
 

58f9aba72fe14_1492757415.JPG
www.blogspot.com
 

Jaké faktory bychom měli vzít v úvahu při analýze takové shody?


Obecně platí, že derby, ať už místní nebo celostátní, shromáždí na tribunách mnoho diváků. A když říkáme hodně, myslíme tím přeplněný stadion. Samozřejmě záleží i na aktuální formě soupeřů, umístění v tabulce nebo vztahu fanoušků k vlastnímu klubu. Obecně ale fanoušci na takové aspekty, když jde o derby, neberou ohled. Alespoň příznivci velkých týmů z důležitých lig.
 
Rádi bychom také upozornili, že současná forma týmů jde do pozadíde moment a echipelor trece pe plan secund když mluvíme o derby, kde hrdost je nebo by měla být silná. Pokud je například jeden tým na prvním místě po 5 výhrách a druhý je uprostřed pořadí a získá dva body v posledních 5 fázích, pravděpodobnost, že se stanete svědkem nevyrovnané hry, je poměrně nízká. Dokonce jsem se setkal se spoustou her, ve kterých tým v horší kondici vyhraje, díky čemuž získávají sebevědomí a zvyšují úroveň své hry. další. odpovídá.
 

Sázky na gól jsou velmi žádané


Většina z nás si nemyslí, že je to derby. V důsledku toho je nejoblíbenější sázkou na takové zápasy, že oba týmy skórují, těsně následované sázkou, že uvidíme více než 2,5 gólu. Máme všechny důvody si to myslet, zvláště pokud jsou soupeři na vrcholu žebříčku a/nebo pokud nedávná přímá setkání jdou tímto směrem. Mimochodem, přímá setkání jsou velmi důležitým referenčním bodem pokud jde o derby.
 
Pokud bychom měli rozdělit na světové strany, řekli bychom, že derby ve střední, severní a severozápadní Evropě, možná dokonce na západě a jihozápadě, i když máme některé rezervace zde, by přineslo nejvíce gólů. Na druhou stranu silné zápasy ve východní, jižní a jihovýchodní Evropě negenerují tolik úspěchů. Většinu času je to způsobeno rozžhavenou atmosférou na tribunách, někdy až příliš vášnivou, která tak či onak vyvíjí tlak na hráče, rytmus že hra musí trpět. V jiných případech však není potřeba, aby bylo derby skromné ​​a hráči pociťovali tlak od začátku zápasu. V takových zápasech je dobré vsadit, že padne méně než 3 góly, ale ne že jeden z obou týmů nevstřelí. To proto, že často se stává, že hra končí dvougólovou remízou.
 

Jaké další sázky jsou uvedeny v derby?


Jak jsem řekl výše, mnoho derby v jižní, východní a jihovýchodní Evropě má málo cílů, příčiny jsou různé. Jedním z nich je napětí, které se před takovým zápasem vytváří v táborech obou týmů. , za žluté karty Asta conduce de multe ori la un joc dur si, automat, la cartonase galbene možná i rajčata. Typ sázky navštěvovaný na zápasech v těchto světových světových stranách je tedy překračující limit žlutých karet u bookmakerů.
 
Zde najdete sázkové kanceláře, kde si můžete vsadit na žluté karty >>>
 

Na co bychom v derby neměli sázet?


Jak asi tušíte, v takových zápasech se to nedoporučuje, přijel by z kterékoli části Evropy, vsadil na konečný výsledek, ten o přestávce a všechny ostatní tečné předpovědi. Je to proto, že, jak jsem uvedl, aktuální forma týmů není určujícím faktorem.
 

Závěry

 
  • Silné zápasy v jižní, východní a jihovýchodní Evropě moc gólů nedávají
  • Do derby není radno dávat góly, že nebudou bodovat oba týmy
  • Forma okamžiku není v takových zápasech tak důležitá
  • Místo toho jsou přímá setkání velmi důležitým faktorem
  • Ve hrách jižní, východní a jihovýchodní Evropy může být plný žlutých karet
  • Nedoporučuje se uzavírat sázky na vítězství týmu v derby