Bookmaker Betting

Jedním typem sázek, který není u uživatelů příliš oblíbený, jsou záložky , ale pokud máte inspiraci a pokud si pečlivě prostudujete předchozí zápasy, ve kterých daný hráč skóroval, můžete získat docela slušný zisk.
 
Tento typ sázek lze nalézt v mnoha || || 530 case pariuri online, ale zřídka existují jiné sázky než ty, které jsou zaměřeny na nejlepších 5 lig (Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1). Velmi rozvinutou sázkovou kanceláří z tohoto pohledu je Betano. Má kurzy na to, aby hráč v zápase skóroval, na prvního střelce, posledního střelce, na to, že tento hráč skóruje dvakrát nebo dokonce na hattrick, ale také na to, že hráč skóruje a tým, za který hraje, vyhraje.
 

Kde najdu statistiky pro tento typ sázek?


Existuje dostatek sportovních stránek, které prezentují jak konečný výsledek hry, tak střelce, ale ne tolik o zápasech a počtu zápasů, ve kterých určitý hráč skóroval. Tyto informace najde jen velmi málo lidí. O prvním a posledním fixu ani nemluvě. Pro od začátku šampionátu by tedy bylo velmi dobré sestavit statistiku, nejlépe v excelovém dokumentu, týkající se značek příslušného týmu.
 
Obecně platí, že pravděpodobnost, že hráč skóruje, je vyšší než 2,00, pokud nemluvíme o špičkovém hráči, který se setká s mnohem slabším soupeřem. Takže bychom mohli přijmout strategii Martingale, pokud plánujeme sázet na tento typ sázky z dlouhodobého hlediska.
 
Více podrobností o strategii Martingale naleznete zde >>>
 
Někteří fotbalisté skórují častěji na vlastním hřišti, jiní to dělají mimo, takže by bylo velmi užitečné v tom excelovém dokumentu poznamenat si zvlášť vstřelené góly doma a venku || | 549 .  Pe scurt, cu cat mai multe detalii vei nota despre fiecare gol inscris, cu atat mai multe sanse ai sa anticipezi urmatoarea etapa in care respectivul jucator va puncta. Asta, desigur, daca vei analiza cu atentie statistica.
 
Šance na skórování jsou vyšší, pokud je hráč v záviděníhodné formě, což znamená, že v posledních 5 zápasech vstřelil více než dva góly. Samozřejmě hodně záleží také na kvalitě obrany soupeře, aby hráč, na kterého míříme, skóroval.calitatea defensiva a echipei adverse. Daca aceasta este una precara, aspect coroborat si cu forma buna a celui pe care dorim sa mizam, probabilitatea este foarte mare ca jucatorul vizat de noi sa marcheze.
 
V neposlední řadě nesmíme opomenout historii přímých setkání dvou týmůistoricul intalnirilor directe a doua echipe. Nezřídka jsme se mohli setkat s fotbalistou, kterému se daří skórovat častěji proti určitému týmu než proti jinému, což se může stát z různých důvodů. Také by nebylo špatné, kdybychom vytvořili samostatnou statistiku pouze s hráči, kteří skórují z penalty, ale také jednu ohledně penalt spáchaných / obdržených určitým týmem. In cazul in care adversara este destul de agresiva din acest punct de vedere, iar la echipa noastra exista un jucator care bate des penalty, šance pro něj skórovat exponenciálně rostou.
 

Jak mám postupovat, když chci přistoupit k taktice vstřelení prvního/posledního gólu určitým hráčem?


Téměř trojnásobná pravděpodobnost, že hráč skóruje, je ta, která říká, že hráč skóruje první nebo poslední. Kurz je samozřejmě trochu riskantnější, ale i v tomto případě podrobné statistiky předchozích cílů nám může hodně pomoci při rozhodování o tipu na tento typ sázky . Když říkáme podrobné statistiky, máme na mysli skórování prvního, respektive posledního ukazatele, ale zde nemluvíme o gólech v penaltě. Šance jsou v těchto případech vyšší, šance na více než uspokojivý zisk nemusí být nutně v krátkodobém horizontu, ale ve střednědobém a dlouhodobém horizontu jsou také vyšší.
 

Závěry

 
  • Sázení na střelce lze nalézt v zápasech v nejvyšších ligách a velmi zřídka v zápasech v jiných ligách
  • Co nejpodrobnější statistika střelců v excelovém dokumentu by byla velmi užitečné
  • Hráč může vyniknout proti určitému soupeři, doma nebo venku
  • Šance na gól je velmi vysoká, pokud je hráč ve velmi dobré kondici, ale také pokud je soupeř tým má špatné časy v defenzivě
  • Ar fi utila in privinta acestui tip de pariu si o statistica vizand numarul de penalty-uri batute de diversi jucatori, dar si numarul de penalty-uri comise de echipa adversa in acea competitie
  • Pokud máte trpělivost podrobně analyzovat zápas a zapsat (co nejlépe organizovaně) tyto podrobnosti do Excel dokument, šance na vítěznou volbu ohledně střelců se hodně zvyšují.

Jedna z nejlepších sázkových kanceláří, pokud jde o sázení na sázkové kanceláře, je toto >>>

Zdroj doporučených fotografií: www.indianexpress.com