Pariuri pe termen lung Bundesliga sezon 2016-2017

Po 16 kolech Bundesligy Bayern Mnichov je lídrem poté, co v poslední fázi porazil Lipsko.
 

Situace na vrcholu žebříčku


Nově povýšený je tak na druhém místě, 3 body za Bayernem Mnichov. Na třetím místě je Hertha Berlín o 9 bodů za Bavory. Boj o 3. místo je velmi těsný, rozdíl mezi Herthou a Dortmundem na šestém místě jsou pouhé 3 body. Ze 6 týmů má Bayern Mnichov jak nejlepší obranu, tak nejlepší útok, takže nepochybujeme, že Bavorové získají nový titul. Online dům, který nabízí nejvíce tipů na sázení na nejvyšší evropské šampionáty, je Betano (klikněte zde pro recenzi) . Kromě vítěze šampionátu a titulu nejlepšího střelce lze sázet také na týmy, které skončí v top 2, top 3, top 4, ty, které skončí mimo top 4, sestupující, které se vyhnou sestup, ale také který ze dvou týmů skončí v tabulce výše (head2head).
 

Oblíbené pro první 4 místa


V Betano Bayern Mnichov má na vítězství v šampionátu kurz 1,06 a není pochyb, jak jsem řekl výše, že získá nový titul. Favoritem na druhé místo je Lipsko s hodnocením 1,4, následované Dortmundem (3,5), Frankfurtem a Herthou (50,0). Co se týče pořadí na prvních 3 pozicích, Hertha má kurz 6,00, Frankfurt a Hoffenheim 7,00 a na první 4 má Hertha 3,25, Hoffenheim 3,5, Leverkusen 4,5, Frankfurt 6,00 a Kolín 9,00. Upřímně řečeno, jsme skeptičtí, že by nově povýšené Lipsko mohlo skončit na druhém místě a dokonce se dostat z top 4. Pravděpodobnost, že Lipsko neskončí v top 4, je 12,0. Dalším velkým kurzem (8,00) je, že Dortmund neskončí v top 4.


 
Lipsko nedalo v předchozích dvou venkovních zápasech gól, dojem, který v nás nakonec zanechali, nebyl příjemný. První zápas roku 2017 na zahraniční půdě bude poměrně těžký, střetne se s Dortmundem, zatímco poslední dva výjezdy letošní sezony odehrají proti Herthě Berlín a Frankfurtu. Nejtěžší letošní výjezdy Herthy budou proti Leverkusenu, Augsburgu a Kolínu nad Rýnem, přičemž žádný ze 3 není v top 6. Můžeme tedy říci, že tým v hlavním městě bude těžit ze snadného návratu, program mu umožňuje dokonce vyšplhat na druhé místo na konci. Frankfurt bude mít v této druhé části šampionátu dost těžké cesty, které ho s největší pravděpodobností budou stát umístění v top 4. Eintracht se střetne s Lipskem, Leverkusenem, Herthou Berlín, Bayernem Mnichov, Kolínem, Dortmundem a Hoffenheimem. Tým, který v posledních 7 etapách vyhrál nejméně 6 remíz, Hoffenheim, bude mít za soupeře na zahraniční půdě mezi špičkou Lipsko, Herthu, Kolín nad Rýnem a Dortmund. Na 6. místě se Borussia Dortmund v roce 2017 střetne s Herthou, Schalke a Bayernem Mnichov. Jak již bylo řečeno, uvidíme Bayern Mnichov, Herthu Berlín, Borussii Dortmund a Lipsko na konci sezóny v top 4.
 

Jaká je situace na konci žebříčku?


„Červenou lucernou“ Bundesligy je Darmstadt, před ním jsou týmy Ingolstadt, Hamburk, Werder Brémy, Monchengladbach a Wolfsburg. Darmstadt, který přišel po 8 porážkách v lize, má pouze 8 bodů, o 4 méně než Ingolstadt, o 5 méně než Hamburk a 8 za Werderem Brémy a Monchengladbachem.


 
V Bundeslize poslední dva sestupují přímo, tým na 16. místě bude hrát přehradu s týmem z 2. Bundesligy. Mezi dostupnými soupeři se Darmstadt po obnovení šampionátu na Monchengladbachu hned v prvním kole potká na vlastním hřišti, ale jinak bude mít těžké soupeře. Zdá se tedy nemožné, aby Darmstadt unikl degradaci. Naopak Ingolstadt bude mít mezi kandidáty na sestup za soupeře Hamburk, Monchengladbach, Darmstadt a Werder Brémy na vlastní půdě. Hamburk se doma střetne s Monchengladbachem a Darmstadtem, Werder Brémy s Monchengladbachem, Darmstadtem a Hamburkem a Monchengladbach, tým, který je také v jarní Evropské lize, pouze s Darmstadtem. Věříme tedy, že Darmstadt půjde ve 2. bundeslize ruku v ruce s Hamburkem. Kurz v Betano na sestup Darmstadtu je 1,04 a na utrpění Hamburku to je 2,5.
 

Bitva ve třech o titul nejlepšího střelce


Na prvním místě mezi nejlepšími střelci je Aubameyang s 16 úspěchy, následuje Modeste se 13 góly a nejlepší střelec loňské sezóny Lewandowski s 12 úspěchy. První Němci v pořadí Wagner a Werner jsou na 4. a 5. místě s 9 brankami. Je tedy podle nás zcela jasné, že o titul střelce budou bojovat Aubameyang, Lewandowski a možná Modeste, i když se nám jen těžko věří, že udrží tempo až do konce. Je třeba poznamenat, že Aubameyang skóroval v 10 zápasech, Modeste v 9 a Lewandowski v 7. Po této analýze si myslíme, že titul střelce připadne Aubameyangovi, pokud letos v zimě nepřestoupí z Bundesligy. Betano nabízí hodnocení 1,5 pro Aubameyanga, aby byl na konci sezóny v čele tabulky. || Čeština: 552Sursa feat.: youtube
Zdroj obrázku: fotbal