Pariuri pe termen lung Ligue 1 sezon 2016-2017

Poslední nejvyšší liga u které provedeme analýzu na konci sezóny je Ligue 1, kde jsme v minulých vydáních měli těsné pořadí od 2. místa dolů.
 

Kdo bojuje o titul?


V letošní sezóně je ale nepravděpodobné, že by se o týmu, který získá mistrovský titul, rozhodlo v dubnu nebo dokonce v březnu. PSG, šampioni posledních 4 sezón, je nyní až na třetím místě s o 5 bodů méně než překvapivě vedoucí Nice. O dva body za Nice je Monako, tým, který má zdaleka nejlepší ofenzivu v lize, průměr vstřelených branek je 3 na zápas. Na 4. místě Lyon je 5 bodů za Pařížany, ale přichází po 4 vítězstvích. Lyonnais v nás tak působí dojmem, že na oplátku budou bojovat o titul. Pozor, Lyon má také nevyřízené věci. Jedna z nejbohatších online sázkových kanceláří, pokud jde o dlouhodobé sázení, Winmasters, nabízí sázky na vítěze šampionátu, týmy, které sestoupí, ty na finále pódium a pro střelce soutěže.


 
PSG je stále favoritem na zisk titulu s kurzem 1,57. Následuje Monako (4,5) a Nice (5,00). Pokud jde o tým, který se umístí na prvním místě, kromě PSG, první šanci má Monako (1,66), následované Nice (2,75) a Lyonem (8,00). Na umístění na stupních vítězů má Monačanka kurz 1,15, Nice 1,29, Lyon 2,4 a Marseille 23,0. Pojďme se nyní podívat, který tým bude mít největší šance na titul z hlediska odvetných zápasů. Mezi soupeři proti titulu se tak Nice potká na silnici v roce 2017 na Monaku, Rennes, Marseille a Lyonu, Monako čeká bouřlivý návrat s výjezdy na hřišti Marseille a PSG. Poté se na cizí půdě setká s Guingampem, Lyonem a Rennes. Druhý tým s reálnými šancemi na titul, PSG, bude hrát venku s Rennes, Marseille, Nice a Saint-Etienne.
 
Lyon, který přišel po vítězstvích v posledních 4 kolech i v posledních 4 venkovních zápasech, se jako soupeři na cizí půdě utká se Saint-Etienne, Guingampem, PSG a Rennes. Guingamp se utká s Marseille a PSG, zatímco Marseille bude mít venku pouze zápasy lehké váhy. Je pro nás těžké uvěřit, že zbytek týmů může na konci obsadit místo v top 4. Je také docela těžké předjímat pořadí prvních 3, ale věříme, že týmy na stupních vítězů budou Monako, Nice a PSG. Nebylo by vyloučeno, že díky programu snadného návratu Marseille skončí na čtvrtém místě. Lyon je také vážným kandidátem na 4. místo.
 

Těsný boj, abyste se vyhnuli degradaci


Pokud jde o kandidáty na degradaci, řekněme, že Lorient je „červená lucerna“ s 15 body. O 3 body vepředu je Caen, ne méně než 4 týmy s 19 body. Jedná se o Dijon, Angers, Nantes a Metz. Stručně řečeno, vzdálenost mezi 11. místem a předposledním místem je pouhé 4 body, což znamená, že žádný tým ve druhé polovině žebříčku zatím není uchráněn od sestupových starostí. Lorient začíná první šancí na sestup, s kurzem 1,95 na Winmasters. Následují Metz (2,25), Dijon (3,1), Caen (3,25), Bastia (3,4), Angers (4,2), Nantes (5,5) a Nancy (6,5).


 
Mezi týmy druhé poloviny šampionátu má Nantes doma zdaleka nejhorší ofenzivu, když skórovalo pouze 4x. Naopak nejslabší obrana domácích má Metz s neméně 21 inkasovanými brankami. Pokud se nás zeptáte, viděli bychom, jak ti dva přímo snižují hodnocení. Zejména proto, že žádný z nich nebude mít na oplátku snadný program na svém vlastním poli.
 

Cavani rychle vyhrává titul nejlepšího střelce


Co se týče hráčů, střelcem gólů je Uruguayec Edinson Cavani, útočník PSG, s 18 úspěchy, z toho 5 z penalty. Za ním následuje Lacazette z Lyonu se 13 góly, ale ne méně než 6 z „vápna“. Žebříček doplňují Falcao, Gomis a Plea, ale nevidíme 3 boj o titul střelce, pokud Uruguayec Cavani letos v létě nepřestoupí na jiný šampionát, přičemž vztahy mezi hráčem a klubem nejsou v poslední době přátelské. roční období . Skutečnost, že Edinson Cavani skóroval ve 12 zápasech a Lacazette v 9, posiluje myšlenku, že se Uruguayec stane střelcem této sezóny. Opakuji, pokud zůstane v klubu. Kurz Winmasters, že se Uruguayec stane nejlepším střelcem, je 1,21 a Lacazetteho 6,5


 
Zdrojový výkon .: footyheadlines
Zdroj obrázku: fotbal