Pariuri pe termen lung Primera Division sezon 2016-2017

Primera Division bude obnovena 6. ledna ve fázi číslo 17, do té doby jsem se snažil vytušit nějaké dlouhodobé sázky týkající se španělské ligy.
 

Situace v žebříčku


Vzhledem k tomu, že se minulý týden zúčastnil mistrovství světa klubů, má Real Madrid o jeden zápas méně než jeho fanoušci. I tak ale „Galactics“ zaujímají první pozici v Primera Division nebo La Liga, současný oficiální název, 3 body před FC Barcelona a 4 body před Sevillou, která se umístila na třetím místě. V minulém kole vyhráli Katalánci 4:1 nad Espanyolem a využili toho, že zápas Realu Madrid byl odložen, usadili se na první pozici z hlediska útoku, když vstřelili o gól více než "Galactics". Na druhou stranu ani Barcelona, ​​ani Real Madrid nemají nejlepší obranu, ale Villarreal, který je na čtvrté pozici.


 
Maxbet Bookmaker (klikněte zde pro recenzi) nabízí 4 dlouhodobé sázky Primera Division pro sezónu 2016-2017. Odkazujeme zde na vítěze šampionátu, nejlepšího střelce, týmy, které se vejdou do top 4, ale také týmy, které sestoupí. Co se týče titulu, je téměř zřejmé, že bitva bude mezi Realem Madrid a Barcelonou. Maxbet nabízí kurz 1,44 na Real Madrid a 2,62 na Katalánce. Tým Zinedina Zidana unikl ze zájezdů Barcelony a Atlética Madrid, mezi nejlepší týmy se dostal pouze se Sevillou a Villarrealem. Naopak do konce šampionátu pojede Barcelona do další fáze do Villarrealu, čekají ji zápasy na zahraniční půdě s Atleticem Madrid, Realem Madrid, ale také místní derby s Espanyolem. Za těchto podmínek se zdá, že podíl Realu Madrid na zisku titulu je poměrně vysoký.
 
Pokud jde o týmy, které skončí v top 4, jsou vyloučeny Real Madrid, Barcelona a Atletico Madrid. O "dekách", že na konci šampionátu skončí v top 4, jsou však jisté pochybnosti, aktuálně jsou šesté, jen jeden bod za 4. místem. Maxbet tak dává Seville první šanci dojet v top 4 s kurzem 1,65, za Andalusany následují Villarreal (3,75), Bilbao (5,00) a Real Sociedad (7,00). V tuto chvíli má Sevilla 4 body proti Villarrealu a Sociedadu, respektive 7 bodů proti Bilbau.
 

Týmy s šancemi v top 4


V příštím kole se Sevilla utká na zahraniční půdě s Realem Sociedad, s těžkými výjezdy s Atleticem Madrid, Barcelonou a Realem Madrid. Do konce šampionátu čekají Villarreal těžké výjezdy se Sevillou, Sociedadem, Atleticem Madrid a Barcelonou. Při rovnosti bodů s ní bude Real Sociedad hrát na hřišti Realu Madrid, Espanyolu, Atlética Madrid, Barcelony a Sevilly, zatímco Bilbao pocestuje na Camp Nou, ale také na hřišti Sevilly, Realu Sociedad, Villarrealu a Atlética Madrid. . Kromě toho, že má nejtěžší program ze všech 4, řekněme, že Bilbao získalo pouze jeden bod za posledních 5 cest. Bilbao tedy téměř jistě nebude v top 4. Totéž lze říci o Realu Sociedad, který má také poměrně těžký program. Kromě Realu Madrid, Espanyolu a Bilbaa bude mít Atlético Madrid jednoduché výjezdy, takže by se mělo dostat do top 4. Souboj o 4. místo bude podle nás mezi Sevillou a Villarrealem, Andalusané začínají hned první šancí.
 

Kdo opustí první scénu?


Osasuna a Leganes mají po 16 etapách v La Lize nejhorší obranu, většinu gólů inkasovala stejná Osasuna, která je na poslední pozici. Granada je na 19. místě o dva body, Valencia a Gijon na 17. a 18. místě, 5 bodů před posledním v žebříčku a na 15. a 16. místě La Coruna a Leganes, 9 bodů za Osasunou. „Červená lucerna“ by mohla v závěrečných fázích získat nějaké životně důležité body, vezmeme-li v úvahu, že se na vlastním hřišti střetne s Leganes, Gijonem, La Corunou a Granadou, ale těžko uvěřit, že unikne sestupu. Granada má těžký program, na vlastní půdě se potkává pouze s Osasunou, Alavesem a možná Betisem, takže vidíme, jak tento na konci edice šampionátu sestupuje. Upřímně pochybujeme, že sestoupí La Coruna a Valencia, poslední místo vedoucí do Druhé divize obsadí Gijon nebo Leganes. Sporting Gijon má podle všeho o něco jednodušší program, ale přímý zápas se odehraje na hřišti Leganes. Maxbet Osasuna má nižší rating 1,08, Granada 1,1, Gijon 1,57, Leganes 4,00 a La Coruna 4,5.


 

Vyhraje Luis Suarez titul nejlepšího střelce druhou sezónu za sebou?


Maxbet nám také nabízí dlouhodobé sázky Primera Division na sezónu 2016-2017 týkající se střelce soutěžního gólu. V tuto chvíli je Lionel Messi s 12 úspěchy nerozhodný s nejlepším střelcem minulého ročníku a zároveň jeho spoluhráčem Luisem Suarezem. Za ním jsou Iago Aspas a Cristiano Ronaldo, oba s 10 góly. Nutno podotknout, že Aspas vstřelil téměř polovinu branek Celty Vigo, což bylo 13. Neymar má na kontě jen 4 góly, takže boj o titul střelce bude mezi Messim, Cristianem Ronaldem a Suarezem, protože nevěříme, že Aspas vydrží na špici příliš dlouho, pokud v zimě nepřestoupí do silnějšího týmu. | 551


 
Argentinec má v této sezóně v Lize mistrů na kontě nejméně 10 vstřelených gólů, oproti pouze dvěma Suarezem a Ronaldem. Vrátíme-li se k brankám na šampionátu, všichni 3 mají 4 z penalty. Portugalec zatím vstřelil dva hattricky, ale my se přikláníme k tomu, že na oplátku bude skórovat v mnoha dalších zápasech, nejen v 5, jak tomu bylo doposud. Messi skóroval v 8 zápasech La Ligy a Suarez v 9. Těžko komentovat střelce gólu, ale věříme, že Ronaldo má reálnou šanci, i když je momentálně na 4. místě Maxbet mu připisuje kurz 1,9 na Messi, 2,5 na Suareze a 2,75 na Cristiana Ronalda.
 
Zdrojový výkon: sportskeeda
Zdroj obrázku: fotbal