Sázení před zápasem vs sázení live

Jedním z nejčastějších dilemat sázkařů je, zda vsadit předzápasové sázky nebo živé sázky ve snaze zjistit, která metoda je výnosnější.
 

58dcaa04da5c2_1490856452.jpg

Obecně platí, že předzápasové sázky jsou pro ty, kteří nechtějí riskovat příliš mnoho peněz, zatímco sázky live jsou pro ty, kteří rádi riskují . Obvykle, ihned po registraci u online sázkové kanceláře, se uživatel snaží být co nejopatrnější a umísťuje předběžné sázky. Po roce, několika měsících nebo dokonce několika dnech však začne být netrpělivý a touží vyhrát co nejvíce v krátkém čase, a na to jsou live sázky.
 

Sázky před zápasem


Hlavní výhodou předzápasových sázek je, že máte dostatek času na analýzu zápasu na který chcete vsadit. Tato analýza může odkazovat na statistiky týkající se posledních výsledků formací, kterým čelí, stejně jako momentální formu, pozici v žebříčku, nedostupnosti, počasí atd.
 
Také ti, kteří uzavírají předzápasové sázky, mají tendenci více vybírat na tiketu, což není vždy dobré. Samozřejmě, pokud doufáte, že dáte „dělo“ umístěním malé sázky na velkou sázku, můžete na tiket umístit tolik výběrů, kolik chcete. Tuto "loterii" bych doporučoval zkoušet jednou nebo maximálně dvakrát týdně, a to se směšnými částkami. V žádném případě nedoporučujeme vkládat vysokou sázku na tiket s více než 4 sportovními událostmi, protože rizika jsou vysoká, bez ohledu na to, zda mluvíme o malých individuální kurzy. Naše doporučení je vsadit jeden výběr na tiket, maximálně dva. I když případná výhra nebude působivá, bude alespoň bezpečnější a bezpečnost je klíčovým faktorem, pokud jde o sázení.
 
Nevýhodou předzápasového sázení je, že můžete hádat, ale ne můžete přesně vědět, jak připravený tým / hráč vstoupí na hřiště v tomto zápase, zatímco v případ Live sázky můžete vidět, pokud ke hře přistupuje vážně nebo s dávkou převahy nad soupeřem, což nezřídka končí špatně pro tým, který si myslí, že je lepší.
 

Živé sázení


Pro ty, kteří stále nevědí, i když pochybujeme, že existují sázkaři, kteří tento termín neznají, jsou live sázky ty, které uzavíráte během hry. Nejprve musíme říci, že pro dobrou šanci na úspěch je dobré vsadit na tiket pouze jednu sázku, protože nezřídka vás může sázka live oklamat, a to zejména v případě, že nesledujte událost pečlivě.sa plasezi doar un pariu pe bilet, deoarece, nu de putine ori, o cota a unui pariu live te poate pacali si asta mai ales in cazul in care nu urmaresti cu atentie evenimentul.
 
S tím souvisí i to, že by bylo velmi dobré kdybyste zápas sledovali v přímém přenosu kam chcete vsadit. Také bych vám doporučil, abyste se „nevrhali na první místo“ a sledovali pár minut či desítek minut zápasu, abyste se ujistili, že sázka, kterou jste původně chtěli uzavřít, zůstane „stálá“ a po určité době shodu.
 
Pro zahájení live sázení je vhodné ovládnout umění sebeovládání. Je tedy dobré nenechat se rozptylovat určitými kurzy, které se vám zdají lákavější, a vsadit sázku, kterou jste původně chtěli vsadit. Jistě, po podání této sázky se můžete zaměřit na další sázku, ale je důležité, aby pokušení uzavřít další sázku nepřišlo dříve, než vsadíte na sázku, kterou jste plánovali.
 
Je také velmi důležité, abyste nehráli na zotavenou a vsadili s vkladem a možná i vyšší sázkou ihned poté, co prohrajete sérii 2. -tři sázky live. Je to proto, že adrenalin nebo spíše zoufalství / netrpělivost co nejdříve pokrýt ztráty způsobené předchozími sázkami může způsobit, že ztratíte hlavu a sázíte "naslepo", ignorujíc důležité aspekty.nu joci la recuperare si sa plasezi un pariu cu o miza si poate si cu o cota mai mare imediat dupa ce ai pierdut o serie de doua-trei pariuri live. Asta fiindca adrenalina sau, mai degraba disperarea/nerabdarea de a acoperi cat mai repede pierderile cauzate de pariurile precedente te poate face sa-ti pierzi rationamentul si sa plasezi pariurile ‘’in orb’’, netinand cont de aspecte importante.
 
Porovnáním live sázek s předzápasovými sázkami vidíme, že obě mají silné výhody. Jako poznámku bychom doporučili ty pre-live, kde máte čas na rozbor statistik. Je pravda, že v případě live sázení můžete udělat ukvapenou analýzu zápasu. Stejně tak platí, že v případě těch živých se zvyšuje pravděpodobnost výhry velké sázky oproti sázce před live sázkou. Zde však potřebujete hodně trpělivosti a vhledu a čekáte na správný okamžik ve hře, aby tak vysoký kurz měl dobrou šanci na výhru.
 

Závěry

 
  1. V případě předzápasových sázek máte více času na provedení analýzy než v případě živých sázek
  2. V ideálním případě umístěte 1–2 zápasy na předzápasový tiket
  3. Pokud chcete zažít živé sázení, je dobré sledovat živý přenos tohoto zápasu
  4. Nikdy nehrajte zotavení poté, co série 2-3 sázek live nevyhraje
Pariurile pre-meci par a fi mai putin riscante decat cele live, dar si mai putin