Doporučené sázky na začátku fotbalových soutěží

Většina evropských fotbalových lig začne za méně než měsíc , na začátku každé sezóny je o něco obtížnější předvídat výsledky.
 

596efdd4977cd_1500446164.png

Je to dáno především tím, že kapely přicházejí po pauze. Jasně, odehráli pár přátelských zápasů mimo sezonu, ale s těmi oficiálními se nedají srovnávat, alespoň co do intenzity. I když mluvíme o skvělém týmu, začátek sezóny může být problematický, nejnovějším příkladem, který mě napadá, je Juventus, který měl před dvěma ročníky nejhorší debut v historii. Nakonec "bianconeri" znovu ukázali svou třídu a vrátili se velkolepě a dokázali bez emocí vyhrát titul šampiona.
 
Vraťme se ale k otázce, která mele nejednoho sázkaře, totiž jaký je důvod, proč tým, ať už špičkový, startuje na šampionátu mnohem slabší, než se čekalo, alespoň v první či prvních dvou etapách. Příčin může být několik, nejznámější je nejistý fyzický stav jednoho nebo více hráčů. Možná, že mimo sezónu na nich tito hráči přibrali pár kilo nebo odložili trénink o několik dní a zaostávali s tréninkem.

Další příčinou, která vede k těmto protivýkonům, s nimiž se také často setkáváme, je nedostatek homogenity skupiny. Stává se to zejména tehdy, když mnoho hráčů přijde do týmu v mimosezónní pauze, byť jen pár dní před začátkem šampionátu. V těchto případech je velmi pravděpodobné, že hráči nováčci se budou obtížněji přizpůsobovat týmu, takže se nerozvinou všechny herní vztahy. Je také možné, že nový trenér se možná nebude schopen prosadit týmu nebo že mu hráči nebudou dobře rozumět.
 
Jedna méně běžná věc ve vrcholovém fotbalu, která týmu způsobuje skromný debut v sezóně, je přátelské zápasy které tým podporuje. Jak jsem tedy naznačil na začátku článku, pro tým může být obtížné přejít z rytmu přátelských zápasů do rytmu oficiálních, zvláště pokud se v přátelských zápasech setkal se skromnými týmy, které mu umožnily " usnout“ ještě více. hodně v perspektivě nové sezóny.
 

Doporučené typy sázek pro první kolo


Obecně platí, že týmy v první fázi nepředvádějí oslnivý fotbal, příčiny jsou výše uvedené. Při uzavírání sázek si proto nemyslete, že byste mohli sledovat velkolepý zápas s mnoha gólovými příležitostmi. Jinými slovy, doporučujeme vyhnout se možnosti „Více než 2,5 gólu“, i když mluvíme o derby.
 
Pokud však chcete uzavírat sázky na derby, doporučujeme, abyste si předtím přečetli tento článek >>>
 
Dalším doporučením je || || 564 a plasa un pariu pe “sub 2.5 goluri” sau pe faptul ca nu vor marca ambele v konfrontaci, ve které jsou oba soupeřiau terminat in subsolul clasamentului editia trecuta de campionat. V tomto případě se také můžete vsadit, že hra skončí se skóre 0-0 o přestávce nebo že oba týmy neskórují až do konce.
 
Také by bylo skvělé, kdybyste zjistili, které týmy v té které lize převedly nejvíce hráčů, kteří nejpozději začali trénovat nebo které týmy hrály přátelská utkání proti mnohem slabším týmům. Všechny tyto indicie mohou vést k myšlence, že dotyčné týmy budou hrát v první fázi skromnou hru.
 
Závěry
 
  • Ne všechny týmy provádějí správný přechod z přátelských zápasů na oficiální
  • Doporučujeme vyhnout se typu sázky „Více než 2,5 gólu“ v prvním kole
  • Typy sázek Doporučené pro začátek sezóny jsou: „Méně než 2,5 gólu“, „0:0 / stejný o přestávce“ a „nestřílet oba“
  • Je velmi důležité vědět, jak si tým vedl v mimo sezónu před podáním jakékoli sázky