Pariuri si cote la 888sport pentru EURO 2020

Pokud jste nadšení pro fotbal, nemůžete minout EURO 2020, které byl kvůli pandemii odložen na letošní léto. A pokud jste nadšení pro sázení, je téměř nemožné si na závěrečný turnaj nevsadit pár sázek. Zejména proto, že mnoho licencovaných sázkových kanceláří soutěží, aby vám nabídlo spoustu možností sázení. Odkazujeme jak na sázení na každý zápas, tak na předsázkové sázení. Zde může počet sázek na zápas dosáhnout až 500. V rámci antepost sázek můžeme sázet na vítěze turnaje, na nejlepšího střelce soutěže, na umístění týmu ve skupině atd.

Una dintre casele de pariuri care prezinta sute de optiuni pentru un meci de la EURO 2020, dar si multe pariuri antepost, este 888sport. Aici numarul pariurilor pentru un meci poate ajunge pana la 500. In ceea ce priveste pariurile antepost, putem miza pe castigatoarea turneului, pe golgheterul competitiei, pe pozitia unei echipe in grupa etc. .

Jak můžeme vsadit na EURO 2020 u 888sport?

Existují dva způsoby, jak najít sázky na EURO 2020. Dokonce 3, pokud zahrneme vyhledávání pomocí vyhledávacího pole. První možností je kliknout na sekci "Fotbal" v seznamu vlevo. Druhá možnost nás nutí nahlédnout do tohoto seznamu, ale o něco výše. Ze sekce "Populární" vybereme podsekci "EURO 2020".

Sázky na vítěze EURO 2020 u 888sport

U 888sport se můžeme snadno vsadit, že určitý národní tým vyhraje turnaj, že se dostane do finále nebo semifinále. Hlavním favoritem na zisk titulu je Francie, která v předkole vyhrála snadnou skupinu, vstřelila pouze 25 branek, získala osm vítězství, remízu a porážku. Anglie a Belgie doplňují stupně vítězů, aby vyhrály závěrečný turnaj. Jak Anglie, tak Belgie vyhrály skupinu v předkole. Belgičané měli perfektní průběh, dokázali neztratit ani bod, nastříleli 40 branek. Anglický tým byl také lehký, získal 7 vítězství, utrpěl porážku a vstřelil 37 gólů.

3 favority na zisk titulu následují Portugalsko, Německo, Španělsko a Itálie. Z nich zaznamenáváme Itálii, která v přípravných zápasech dokázala neztratit žádné body. Itálie má relativně snadnou skupinu. Pokud vyhraje, pravděpodobně si vytvoří příznivou dráhu pro semifinále.

Sázky na střelce gólu EURO 2020 na 888sport

Harry Kane byl nejlepším střelcem obou EURO 2020 předkol a na mistrovství světa 2018. Angličan je favoritem, remizoval s Belgičanem Romelu Lukakuem. Anglie a Belgie se na mistrovství světa 2018 dostaly do semifinále s šancí, že jeden z nich získá titul nejlepšího střelce, pokud jeho tým dosáhne tak daleko. Následují Kylian Mbappe a Cristiano Ronaldo. Francie a Portugalsko jsou ve skupině "oheň" spolu s Německem, šance, že jeden z nich získá titul, je malá.

Ostatní sázky EURO 2020 u 888sport

U 888sport můžeme sázet na vítěze skupiny, na tým, který se umístí mezi 2 nejlepšími ve skupině, nebo na tým, který skončí poslední. Největším favoritem skupiny je podle 888sport Nizozemsko ve skupině s Rakouskem, Ukrajinou a Makedonií. Na druhou stranu, Maďarsko má největší šanci skončit poslední, jak asi čekáte. Je ve „skupině smrti“ s Francií, Německem a Portugalskem.

888sport nás také zve k předvídání, který ze dvou vybraných týmů obsadí v turnaji nejlepší pozici. Nabízí se nám 23 takových duelů, nejnevyrovnanější je ten mezi Rakouskem a Maďarskem. Ale naši pozornost upoutá další duel, konkrétně ten mezi Tureckem a Polskem.