Pariuri si cote la Baumbet pentru EURO 2020

Doar cateva zile ne despart de mult asteptatul EURO 2020, care a fost amanat timp de un an din cauza pandemiei. Este edtia cu numarul 16 a Campionatului European, una care se va desfasura in 11 orase. Multe  legálních online sázkových kanceláří zobrazuje sázky na každý zápas i sázky antepost. Jedním z nich je Baumbet, který je velmi působivý, pokud jde o sázky po sázení.

Jak můžeme vsadit na EURO 2020 u Baumbetu?

Na Baumbet najdeme přibližně 150 sázkových možností pro každý zápas. Navíc si můžeme vybrat z více než 100 možností sázení. K těmto sázkám se dostaneme velmi snadno. V seznamu vlevo na stránce sportovních sázek vidíme v kategorii „Top Leagues“ sekci „EURO 2020“. Pokud jej vyberete, zobrazí se požadované sázky, jakmile se vám podařilo vyhrát mistrovství Evropy, poté, co jste před dvěma lety vyhráli mistrovství světa. Stalo se to v roce 2000. Španělsko to ještě dokázalo, v roce 2010 vyhrálo mistrovství světa a v roce 2012 mistrovství Evropy. Nyní mají Francouzi velkou šanci na zisk trofeje, pokud zvítězí ve „skupině smrti“.

Pariuri pe castigatoarea EURO 2020 la Baumbet

Castigatoarea CM 2018 este Franta, aceasta fiind cotata cu prima sansa la castigarea EURO 2020. Francezii au mai reusit o data sa castige Campionatul European, dupa ce in urma cu doi ani castigasera o editie de Campionat Mondial. Se intampla in 2000. Spania mai reusea asta, castigand in 2010 Campionatul Mondial si in 2012 Campionatul European. Acum francezii au o sansa mare sa cucereasca trofeul in cazul in care se vor impune in “grupa mortii”.

Anglie a Belgie doplňují stupně vítězů, aby vyhrály závěrečný turnaj, ale nemyslíme si, že se dostanou ani do semifinále , jak se stalo na CM 2018. Německo má čtvrtou šanci vyhrát EURO 2020 a Španělsko má pátou. Tito dva byli v tomto vydání součástí stejné skupiny Ligy národů, ale neudělali dojem.

Další sázky na EURO 2020 na Baumbet

dosáhne osmifinále, čtvrtfinále, semifinále nebo finále. Ve velmi pravděpodobném případě, že Nizozemsko vyhraje skupinu C, má velké šance na postup do semifinále.

Zároveň v Baumbet můžeme sázet na počet gólů vstřelených týmem. Zajímavá sázka se nám zdá, že Švýcarsko překročí navrhovaný počet gólů, a to se může stát hned od skupinové fáze.