Pariuri si cote la Betano pentru EURO 2020

Euro 2020 (2021) se bude hrát o rok později kvůli pandemii, jde o první mistrovství Evropy, které se koná o rok později, než bylo plánované datum. Je to také první EURO ve více než dvou zemích. Je to u příležitosti 60. výročí prvního mistrovství Evropy.

Pokud si vzpomínáte, před 5 lety jedna z bookmakerů vstoupila do Rumunska těsně před evropským šampionátem. Řeč je o Betano, který nás mile překvapil svou velmi bohatou nabídkou zápasů z finálového turnaje. A pro letošní rok nás Betano příjemně překvapuje a představuje velmi bohatou nabídku sázek. Navíc nás během turnaje určitě čekají atraktivní akce, které nás budou lákat k jejich vyzkoušení.

Jak můžeme vsadit na EURO 2020 na Betano?

Na Betano najdeme stovky sázek na zápas z finálového turnaje, ale ještě zajímavější jsou sázky antepost. Zde můžeme sázet na vítěze turnaje, nejlepšího střelce turnaje, vítěze skupin nebo týmy, které se kvalifikují ze skupiny. Je to jen malá část sázek antepost, které můžeme podat. Přiznáváme, že jsme je nepočítali, ale máme podezření, že počet sázek je asi 1 000. Pro snazší dosahování sázek spustilo Betano speciální sekci v seznamu vlevo, sekci nazvanou „EURO 2020“. Zde máte nejen sázky, ale také poměrně obsáhlého, avšak snadno pochopitelného průvodce vším, co tento finálový turnaj znamená.

Sázky na vítěze EURO 2020 v Betano

In calitate de detinatoare a titlului mondial, Franta este cotata cu prima sansa. Poate in mod surprinzator, a doua favorita este Anglia. Belgia, Spania si Germania le urmeaza. Nu putem sa nu remarcam cota mare a Italiei, care in preliminariile EURO 2020 obtinea 10 victorii din tot atatea posibile. La fel de adevarat este si faptul ca adversarele din grupa erau modeste. De asemenea, Belgia obtinea si ea punctaj maxim in preliminarii. Portugalia, formatia care a castigat EURO 2016, este abia a opta favorita.

Sázky na střelce gólu EURO 2020 na Betano

Betano nabízí první šanci získat titul Belgičanovi Romelu Lukakuovi. Pravda, Belgie a Lukaku v přípravných zápasech příjemně ofenzivně zapůsobili. Belgie vstřelila 40 branek a Lukaku 7. Belgičana následuje Angličan Harry Kane v čele favoritů na titul nejlepšího střelce. Kane byl nejlepším střelcem v přípravných zápasech, skóroval 12krát. Kane byl také střelcem na mistrovství světa 2018.

Třetím favoritem na titul nejlepšího střelce je Francouz Kylian Mbappe a čtvrtý Portugalec Cristiano Ronaldo. Ve skupinové fázi budeme moci vidět střet mezi těmito dvěma. Vzhledem k tomu, že skupina ohně zahrnuje Francii a Portugalsko, máme tendenci věřit, že Mbappe a Cristiano Ronaldo nebudou příliš skórovat.

Ostatní sázky EURO 2020 na Betano

Zde můžeme sázet nejen jednoduše, ale také s dvojitou šancí. Můžeme se například vsadit, že vítězem EURO 2020 bude jeden ze dvou daných týmů. Nejnižší kurz je, že finálový turnaj vyhraje Francie nebo Anglie. Následuje Francie nebo Belgie, rovná se Anglie nebo Belgie. Věříme však, že vítěz turnaje vzejde z „ohňové“ skupiny a nebude to Portugalsko.

Můžeme si také vsadit na počet bodů, které tým ve skupině získá. Zde si můžeme zvolit přesný počet bodů nebo zda překročí či nepřekročí určitý počet bodů. Ve skutečnosti můžete pro každý z 24 týmů uzavřít desítky nebo dokonce stovky sázek.

Zároveň Betano představuje i speciální sázky na celý turnaj. Ty se týkají celkového počtu gólů, rohů, žlutých karet, červených karet, označených/nepromarněných penalt a mnoho dalšího.