Pariuri si cote la Get’s Bet pentru EURO 2020

Mai este putin pana la cel mai asteptat eveniment fotbalistic al anului. Este vorba, desigur, de EURO 2020 (2021), care a fost amanat cu un an din cauza pandemiei. Multe sázkových kanceláří v Česká republika udělalo svůj domácí úkol a předložilo štědrou nabídku na závěrečný turnaj. Patří mezi ně Get’s Bet, která nabízí individuální i individuální sázky.

Jak můžeme vsadit na EURO 2020 na Get’s Bet?

Na Get’s Bet si můžeme vybrat z více než 100 sázek na každý zápas. Těšit se můžeme i na desítky post sázek. Přístup k těmto sázkám je velmi snadný, můžete tak učinit ze seznamu vlevo v nabídce „Hlavní ligy“. Bezprostředně pod vyhledávacím polem je sekce s názvem „EURO 2020“. Jeho výběrem se vám zobrazí jak sázky na jednotlivé zápasy, tak sázky antepost.

Sázení na vítěze EURO 2020 v Get's Bet

Tři ze čtyř týmů ve „skupině smrti“ jsou v top 6, pokud jde o favority na vítězství v závěrečném turnaji. Francie je hlavním favoritem, Německo je páté a Portugalsko je šesté. Patří mezi ně Anglie, Belgie a Španělsko. Následují Nizozemsko a Itálie, které mají také své šance. Normálně by Nizozemí mělo vyhrát skupinu C, zvláště když hraje všechny své domácí zápasy. Pokud se v osmém kole nepotká se třetím místem ve skupině F, má Nizozemsko cestu do semifinále jednoduchou. A odtud se může stát cokoliv, včetně zisku trofeje. Šance se zvýší, pokud cestou nepotká Francii, Německo nebo Španělsko.

Sázky na střelce gólu EURO 2020 v Get’s Bet

Angličan Harry Kane je největším favoritem na titul nejlepšího střelce. Kane byl nejlepším střelcem přípravných zápasů EURO 2020, ale také nejlepším střelcem mistrovství světa 2018. Poté se Anglie dostala do semifinále. Zde nemá dobrou dráhu v závěrečných etapách, bez ohledu na to, zda skončí na prvním nebo druhém místě ve skupině. Belgičan Romelu Lukaku má druhou šanci na titul střelce a třetí Francouz Kylian Mbappe. Ale nezapomínejme na Cristiana Ronalda, který by mohl mít podobu velkých dnů na závěrečném turnaji. Je pravda, že ve skupině hraje Portugalsko proti silným týmům, které by měly motivovat velké hráče, jako je Cristiano Ronaldo.

Další sázky EURO 2020 na Get’s Bet

Je to výzva pojmenovat tým, který v turnaji zaboduje nejvíce, Get's Bet nám dává tuto sázku na předsunutou pozici. Španělsko má velkou šanci uspět. Považujeme to za méně riskantní, ale typ sázky musíme vybrat národ, který se do turnaje zaregistruje nejméně. Zde máme hlavní kandidáty pro Finsko, Makedonii a Maďarsko.

Můžeme si také vsadit na vyřazovací fázi týmu. Jsme toho názoru, že Ukrajina se kvalifikuje z druhého místa do osmého. Tam se s největší pravděpodobností setká s Itálií, před kterou podle nás nemá šanci. Věříme, že totéž se stane s Rakouskem, pokud to bude to, které skončí na druhém místě. || Česky: 631