Pariuri si cote la Publicwin pentru EURO 2020

Do začátku 16. ročníku mistrovství Evropy nám zbývá pár dní, a || | 535 casele de pariuri din Čeština se důkladně připravují na prezentaci nabídek. Některé domy mají samozřejmě nabídku bohatší a jiné chudší. Obecně platí, že online sázkové kanceláře s nejchudší nabídkou jsou ty, které mají i pouliční agentury. Jedním z nich je Publicwin, jehož nabídka, musíme uznat, není příliš bohatá.

Jak můžeme sázet na EURO 2020 u Publicwin?

Zápas EURO 2020 má u Publicwin asi 100 možností sázení. Je pravda, že v době psaní tohoto článku nám zbývá ještě týden do začátku prvního zápasu. Během této doby nás může Publicwin překvapit a zvýšit počet možností sázení. A těch je poměrně málo, ale obsahují podstatné sázky, a to: vítěze soutěže a nejlepšího střelce turnaje. V horní části seznamu na levé straně hlavní stránky je malý banner s názvem „EURO 2020“. Kliknutím na něj se objeví nabídka na finálový turnaj.

In afara pariurilor pentru fiecare meci, avem si pariuri antepost. Si acestea sunt destul de putine, continand insa pariurile esentiale si anume: castigatoarea competitiei si golgheterul turneului. La inceputul listei din partea stanga a paginii principale este un mic banner intitulat “EURO 2020”. Dand click pe acesta, ne va aparea oferta pentru turneul final. 

Sázky na vítěze EURO 2020 na Publicwin

Francie je uvedena s první šancí vyhrát finálový turnaj. Řeč je o mistru světa, který je zde ve „skupině smrti“ spolu s Německem a Portugalskem. Pokud tato skupina vyhraje, šance na zisk trofeje se značně zvýší.

Při druhé příležitosti začíná Anglie a při třetí Belgie. Řeč je o semifinalistech mistrovství světa 2018, kteří jsou zvědaví, jak se jim zde povede. Upřímně si nemyslíme, že by překonali výkon z CM2018. Následuje Německo, Španělsko a držitel titulu Portugalsko.

Sázky na nejlepšího střelce EURO 2020 na Publicwin

Nejlepší střelec mistrovství světa 2018 a zároveň předkolo EURO 2020 Harry Kane začíná první šancí na titul nejlepšího střelce. Za Angličanem následuje Belgičan Romelu Lukaku. Pochybujeme ale, že některý z nich získá titul nejlepšího střelce. Ale "skupina smrti" by měla být velkolepá a odtud chápeme, že budeme mít mnoho cílů. Některé by mohly pocházet od Francouze Kyliana Mbappeho nebo od Portugalce Cristiana Ronalda, uváděného se třetí a čtvrtou šancí na titul nejlepšího střelce.

Jiné sázky EURO 2020 na Publicwin

Sázková kancelář Publicwin nám nabízí možnost předvídat, kdo dorazí jako poslední akt. Nejočekávanějším finále, nejen z pohledu Publicwin, je finále mezi Belgií a Anglií. Jak jsem řekl výše, žádnou z kapel bych v posledním dějství neviděl. Místo toho bychom viděli Itálii, která v přípravných zápasech neudělala žádné chybné kroky. Je pravda, že i soupeři byli skromní.