Pariuri si cote la Superbet pentru EURO 2020

Určitě existuje mnoho sázkařů, kteří již odhadli svůj rozpočet na poskytování sázek na EURO 2020 (2021). S největší pravděpodobností bude v případě mnohých tento rozpočet překročen, ale nemůžeme jim to mít za zlé. To proto, že mnoho nejlepších rumunských sázkových kanceláří představuje poměrně bohatou nabídku pro tento finálový turnaj. Odkazujeme zde jak na sázky na každý zápas, tak zejména na sázky antepost. Jednou z těchto sázkových kanceláří je Superbet, která nám kromě sázení na závěrečný turnaj nabízí || || 531 un concurs cu participare gratuita. Největší výhra a vlastně jediná v této soutěži je 1 000 000 lei.

Jak můžeme vsadit na EURO 2020 v Superbetu?

sekce sázení, od kliknutím na možnost „Vše“. Sázky antepost na finálový turnaj najdete na sportovní stránce vlevo nahoře. Výběrem sekce "Speciální nabídky" uvidíte všechny sázky tohoto druhu nabízené na EURO.

Sázky na vítěze EURO 2020 v Superbet

Vítěz Mistrovství světa 2018, Francie začíná první šancí vyhrát trofej. Francouzům se dobře dařilo i v Lize národů, s velkou šancí vyhrát "skupinu smrti" s Německem a Portugalskem. A pokud vyhraje ve skupině, má velkou šanci vyhrát evropský šampionát. Druhým favoritem na zisk trofeje je Anglie a třetí Belgie. Ani jednoho z nich ale v semifinále nevidíme. Německo má čtvrtou šanci, Španělsko pátou a Portugalsko šestou. Z nich vidíme Španělsko jako hlavního protivníka Francie. || Česky: 547

Sázky na nejlepšího střelce EURO 2020 v Superbet

Harry Kane má první šanci na titul nejlepšího střelce. Angličan byl nejlepším střelcem mistrovství světa 2018, nejlepším střelcem přípravných zápasů EURO 2020, ale také nejlepším střelcem Premier League v této sezóně. Za Kanem následují Kylian Mbappe, Romelu Lukaku a Cristiano Ronaldo. Nejlepším střelcem Ligue 1 je v letošní sezóně Francouz Mbappe. Belgičan Lukaku je nejlepším střelcem Ligy A Ligy národů UEFA a druhým nejlepším střelcem této sezóny Serie A. Nejlepším útočníkem Serie A byl Cristiano Ronaldo. Věříme, že střelcem EURO 2020 se stane hráč, jehož tým odehraje na turnaji minimálně 6 zápasů.

Další sázky na EURO 2020 na Superbet

Musíme říci, že na Superbetu můžete konzultovat mnoho sázek, které v mnoha sázkách nenajdete. Jeden z nich se týká počtu inkasovaných gólů týmu ve skupinové fázi. Myslíme si, že Rakousko dostane ve skupině mnoho gólů, celkově zápasy týmu generují mnoho úspěchů.

Sekce s lákavými sázkami se nazývá „Super sázky“. Zde najdeme dvě nebo více sázek spojených do jedné sázkové možnosti. Sázka, o které věříme, že má vysokou šanci na úspěch a velmi vysoký cíl pro polský tým, jak je vidět níže.