Sázky a kurzy na utkání Arménie vs Německo, zápas kvalifikace mistrovství světa 2022

In ultima partida din grupele preliminariilor CM 2022 Armenia va primi vizita Germaniei. Partida va putea fi vizionata in direct pe Look Sport si pe Digisport 1. 

Arméni se snaží napravit hanbu s Makedonií a ukončit přípravná utkání se vztyčenou hlavou

Když přípravné zápasy začaly, Arméni cítili že stihnou alespoň play off. Tým vyhrál pouze v prvních 3 zápasech, na vlastním hřišti porazil Island a Rumunsko a pryč s Lichtenštejnskem. Poté přišla bílá remíza pro Makedonii. V Německu to bylo 0:6, následovaly remízy doma s Lichtenštejnskem a venku s Islandem. V posledních dvou kolech nezískali Arméni ani bod. Venku prohráli 0:1 s Rumunskem, na vlastním hřišti je porazila Makedonie 0:5. Správně, Arménie byla v tomto zápase připravena o několik hráčů.

Jediným strachem Němců je virus COVID

Byl to první tým po Kataru, získat kvalifikaci na CM 2022. Ve skupině má 24 bodů, získal 8 vítězství, utrpěl porážku. Selhání přišlo na zemi před Makedonií. Díky těmto bodům mají nyní Makedonci první šanci kvalifikovat se do play off. Góly s Makedonií byly jediné dva obdržené v přípravných zápasech. V 9 zápasech vstřelili Němci 32 gólů. Devět z nich je registrovalo v poslední etapě, na vlastním hřišti s Lichtenštejnskem. Dva z těchto úspěchů byly vlastní góly. Je však třeba poznamenat, že Lichtenštejnsko zůstalo v 9. minutě početně podřazené za stavu 0:0.

Arménie vs Německo – nedostupné

Před zápasem s Lichtenštejnskem byl Niklas Sule pozitivně testován na virus COVID , nyní v karanténě. Preventivně byli v karanténě také Kimmich, Musiala, Adeyemi a Gnabry. Kai Havertz byl suspendován s Lichtenštejnskem, ale také utrpěl lehké zranění, jeho přítomnost na hřišti v tomto zápase je zpochybňována. Rudiger nemůže hrát ani s Arménií, protože je suspendován. Werner, Wirtz a Draxler nebyli povoláni kvůli zranění. Goretzka utrpěl zranění s Lichtenštejnskem, byl ponechán doma pro tento zápas. Neuer a Reus byli také ponecháni v Německu.

Arménie vs Německo - Pravděpodobné týmy

Arménie (4-3-1-2): Yurchenko - Terteyan, Haroyan, Voskanyan, Hovhannisyan - Bayramyan, Udo, Barseghyan - Mkhitaryan - Adamyan, Briasco | || 646

Germania (4-2-3-1): Leno - Hofmann, Ginter, Kehrer, Raum - Neuhaus, Arnold - Baku, Brandt, Nmecha - Volland

Arménie vs Německo – statistiky

Arménie skórovala v posledních 6 oficiálních domácích zápasech s týmy podobnými Německu. || 654

Germania nu primea gol decat in una din ultimele 6 deplasari oficiale cu echipe similare Armeniei.

Armenia vs Germania - Pronostic

Německo nemá v tomto zápase co vynutit, zejména proto, že nehraje před vlastními fanoušky. Navíc Arménie není Lichtenštejnsko a nemyslíme si, že bude v 10. minutě horší.Němci nebudou hrát zdaleka s nejlepším týmem a Arménie bude mnohem opatrnější v obraně než v zápase s Makedonií. Alespoň to chcete.