Sázky a kurzy na Bayern Mnichov vs Benfica, zápas Ligy mistrů

V případě tolik očekávaného vítězství proti Benfice Bayern Mnichov nejen, že se po tomto kole kvalifikuje do osmého kola Ligy mistrů, ale udělá to v podílu 99,9 % na prvním místě. Zápas mezi Bayernem Mnichov a Benficou ve čtvrtém kole skupin Ligy mistrů začne 2. listopadu ve 22:00. Živě jej lze sledovat na Digisport 4, Telekom Sport 4 a Look Sport 3.

Bezchybný kurz pro Bavory

Bayern Mnichov zatím v Lize mistrů vede perfektní. Nejen, že získal maximum bodů, ale dokázal neinkasovat ani gól. Bavoři mají ze všech týmů Ligy mistrů nejlepší obranu i ofenzivu, nastříleli 12 branek. Na silnici porazili Barcelonu 3:0 a Benficu 4:0 a na vlastním hřišti Dynamo Kyjev 5:0. Nejlepším střelcem týmu je Polák Lewandowski s 5 úspěchy.

Bayern Mnichov by byl samozřejmě rád, kdyby se Barcelona nekvalifikovala do osmé Ligy mistrů. Ale nemyslíme si, že by byl ochoten v tomto zápase nehrát na plné obrátky. Nagelsmann však řekl, že si pár předkrmů odpočine

Benfica doufá, že Barcelona nevyhraje druhý zápas

Je to tak, Bayern Mnichov udělal v Bundeslize špatné kroky, dokonce i v v poslední době německý pohár. Těžko se nám ale věří, že Benfica zde uspěje i bez pár základních bavorských kousků. To si říkáme při pohledu na skóre v kole, kdy Bavoři vyhráli 4:0. Je však třeba obdivovat, že portugalský celek obdržel všechny branky až v posledních 20 minutách. V prvním kole dostal bílou remízu na Ukrajině proti Dynamu Kyjev. Ve druhém doma porazil Barcelonu 3:0. Portugalský tým je tak na druhém místě o bod před Barcelonou.

Bayern Mnichov vs Benfica - Nedostupné

V táboře hostitelů je zraněn pouze Choupo-Moting, jeden z nejdůležitějších hráčů. Davies má také nějaké svalové problémy, ne příliš vážné, ale s největší pravděpodobností bude odpočatý. Mezi hosty chybí Rodrigo Pinho, Andre Almeida a Gil Dias. Nejistoty představují Lazarus a Seferovic - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Muller, Musiala - Lewandowski

Bayern Munchen vs Benfica - Echipe probabile

Bayern Munchen (4-2-3-1): Neuer - Pavard, Sule, Upamecano, Richards - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Muller, Musiala - Lewandowski

Benfica (3-4-3): Vlachodimos - Vertonghen, Otamendi, Verissimo - Grimaldo, Joao Mario, Weigl , Goncalves - Nunez, Yaremchuk, Rafa Silva

Bayern Mnichov vs Benfica - Statistiky

Bayerrn Mnichov otevřel skóre v 8 z předchozích 9 domácích zápasů v Lize mistrů, 6krát v roce první poločas

Benfica v posledních 4 venkovních zápasech Ligy mistrů s podobnými soupeři jako Bayern prohrála minimálně dvoubrankovým rozdílem.

Bayern Mnichov vs Benfica - Předpověď

V posledních 5 venkovních zápasech Benficy v Lize mistrů s týmy podobnými bavorským byl portugalský tým od přestávky veden. Dvakrát byl soupeřem Bayern Mnichov. Naopak Bavoři se prosadili jak o přestávce, tak i v závěru ve 3 z předchozích 4 domácích zápasů této soutěže proti týmům stejné hodnoty jako Benfica.