Sázky a kurzy na Bayern Mnichov vs Hoffenheim, zápas Bundesligy

V devátém kole Bundesligy se navštíví Bayern Mnichov od Hoffenheimu. Bavoři dostávali góly v posledních přímých střetnutích z vlastního hřiště, ale téměř pokaždé dokázali vyhrát. Zápas lze sledovat v přímém přenosu u několika sázkových kanceláří s licencí v Česká republika. Začne 23. října v 16:30, vysílat Digisport 2 a Look Sport 2.

Velmi dobrá morálka Bavorů pro tento zápas

Bayern Mnichov je lídrem Bundesligy , s zdaleka nejlepším útokem, s 29 vstřelenými brankami. Pět z nich bylo v posledním kole venku proti Leverkusenu, týmu, který byl bodově nerozhodný s bavorským týmem. Studenti trenéra Juliana Nagelsmanna vyhráli 5:1 a od přestávky vedli 5:0. Dva góly vstřelil Lewandowski, dva Gnabry, další úspěšný s Mullerovým podpisem. Lewandowski je lídrem mezi nejlepšími střelci spolu s Haalandem z Dortmundu, každý s 9 úspěchy.

V Lize mistrů se Bavoři baví ve skupině, která zahrnuje také Benficu, Barcelonu a Dynamo Kyjev. Bayern Mnichov dosáhl maximálního počtu bodů po 3 etapách, vstřelil 12 gólů a nedokázal žádný neobdržet. Německý mistr v poslední fázi porazil venku Benficu 4:0. Že za podmínek, za jakých se skóre otevíralo 20 minut před koncem, vstřelení dvou branek Bavorů později po zhlédnutí VAR zrušili.

Hoffenheim přichází po nejpůsobivějším vítězství v Bundeslize za posledních 3 a půl roku

Hoffenheim je uprostřed tabulky s 11 body, pouze o dva méně než držitel šesté pozice. V minulém kole porazili na vlastním hřišti Kolín nad Rýnem a porazili ho 5:0. Bebou se trefil dvakrát, další branky vstřelili Baumgartner, Geiger a Posch. Nejlepšími střelci týmu jsou Baumgartner a Bruun Larsen, každý se 3 úspěchy.

Bayern Mnichov vs Hoffenheim – nedostupné

Leon Goretzka dostal rýmu, jeho přítomnost v zápase s Hoffenheimem byla dotazován. Zranění Alphonsa Daviese v zápase s Leverkusenem nebylo příliš vážné, alespoň podle Nagelsmanna, který byl na víkendový zápas fit. Davies nebyl v Lize mistrů nasazen kvůli nahromaděné únavě. Do jaké míry tato únava pominula, nevíme. Naopak nejdůležitější absence Hoffenheimu je Pavel Kadeřábek, zraněný v zápase s Kolínem nad Rýnem -3-1): Neuer - Pavard, Upamecano, Sule, Lucas Hernandez - Sabitzer, Kimmich - Gnabry, Muller, Sane - Lewandowski || | 642

Bayern Munchen vs Hoffenheim - Echipe probabile

Bayern Munchen (4-2-3-1): Neuer - Pavard, Upamecano, Sule, Lucas Hernandez - Sabitzer, Kimmich - Gnabry, Muller, Sane - Lewandowski

Hoffenheim (3-5-2): Baumann - Richards, Grillitsch, Posch - Raum, Geiger, Baumgartner, Samassekou, Akpoguma - Kramaric, Bebou

Bayern Mnichov vs Hoffenheim - Informace a statistiky

Ve všech 4 domácích zápasech Bundesligy Bavorů v této sezóně

V 5 z předchozích 7 ligových zápasů Hoffenheimu s týmy, které v minulé sezóně skončily v top 4, vstřelili alespoň 4 góly bylo skórováno.

V || 5 652

Bayern Munchen vs Hoffenheim - Pronostic

V 5 z předchozích 6 zápasů B. Domácí gól Bayernu Mnichov vstřelil v 78. minutě. To se děje ve dvou z posledních 3 venkovních zápasů Hoffenheimu s týmy, které v minulé sezóně skončily v top 4, ale také ve 3 z posledních 4 přímých ligových utkání s Bayernem Mnichov doma.