Sázky a kurzy na zápas Frankfurt vs. Leverkusen, zápas Bundesligy

15. kolo Bundesligy skončí zápasem mezi Frankfurtem a Leverkusenem. Začne v 18:30, vysílá Looksport 3.

Dobrá jízda Frankfurtu v posledních kolech

Frankfurt je na 12. místě v lize, vyhrál 3 z předchozích 4 etap. Porážka v tomto intervalu utrpěla i minulé kolo, venku proti Hoffenheimu, skóre 2-3. Frankfurt otevřel skóre, ale poté obdržel 3 góly. Frankfurt před dvěma koly doma porazil Union Berlín 2:1, vítězný gól vstřelil v páté minutě prodloužení N’Dicka.

Další dvě vítězství v předchozích 4 kolech vyhrál Frankfurt s Greutherem Furthem (2-1) a Freiburgem (2-0). Greuther Furth byl těžko překonatelný a vítězný gól padl ve čtvrté minutě prodloužení. To poté, co Greuther Furth vyrovnal ve druhé minutě prodloužení. V posledních dvou etapách letošního roku se Frankfurt doma střetne s Monchengladbachem a Mohučí. Uprostřed týdne hraje Frankfurt Evropskou ligu a venku se střetne s Fenerbahce. Zaznamenal dvoubrankovou remízu, ale vyhrál skupinu a kvalifikoval se přímo v osmém kole soutěže.

Leverkusen má momentálně nejlepší formu v lize

Leverkusen obsadil poslední místo na stupních vítězů, přichází po 3 vítězstvích. S remízou a 3 výhrami v posledních 4 kolech je Leverkusen před víkendem v nejlepší formě v Bundeslize. V minulém kole se Leverkusen bavil s Greutherem Furthem, když doma vyhrál 7:1. Patrik Schick předvedl opravdový recitál, vstřelil 4 branky, všechny ve druhém poločase. V předchozích dvou etapách porazil Leverkusen doma Bochum 1:0 a venku Lipsko 3:1.

V posledních dvou kolech Bundesligy v roce 2021 se Leverkusen střetne s Hoffenheimem na vlastním hřišti a venku s Freiburgem. Leverkusen v polovině týdne odcestoval do Maďarska, kde v Evropské lize prohrál s Ferencvárosem 0:1. Tento výsledek nehrál roli pro německý tým, který vyhrál skupinu a kvalifikoval se přímo v osmém kole soutěže.

Frankfurt vs. Leverkusen – nedostupné

Jesper Lindstrom je jedinou nejistotou ze strany hostitelů pro tento zápas. Hosté naopak nemohou počítat s Baumgartlingerem. Také Fosu-Mensah, Frimpong a Mitchell Bakker jsou nejistoty.

Frankfurt vs. Leverkusen – pravděpodobné týmy

Frankfurt (3-4-2-1): Trapp – Tuta, Hasebe, N'Dicka – Chandler , D.Sow, Jakic, Kostic - Kamada - Santos Borre, Paciencia

Leverkusen (4-2-3-1): Hradecký - Hincapie, Tapsoba, Tah, Retsos - Palacios, Andrich - Adli, Wirtz , Diaby - Schick

Frankfurt vs. Leverkusen - Statistiky

V posledních 5 domácích zápasech ligy, které hrál Frankfurt, padly dva nebo tři góly.

V 10 z posledních 11 ligových venkovních zápasů Leverkusenu padl sudý počet gólů. 641

Frankfurt castiga in 4 din precedentele 5 intalniri directe de pe teren propriu.

Frankfurt vs Leverkusen - Pronostic

Ve 4 z posledních 5 překonání Leverkusen s týmy, které v minulé sezóně neskončily v top 4, byly v posledních 10 minutách. Také v posledních 3 domácích zápasech Bundesligy, kterou hrál Frankfurt, skóroval po 77. minutě, ve dvou z nich dokonce skóroval v prodloužení.