Sázky a kursy na Irsko vs. Portugalsko, zápas přípravných zápasů mistrovství světa 2022


Penultima etapa a grupelor din preliminariile CM 2022 va programa meciul dintre Irlanda si Portugalia. Acesta va putea fi vazut in transmisiune directa pe Look Plus si pe Digisport 3.

Irové se chtějí vyhnout ostudě, že skončili po Lucembursku ve skupině

Ve skupině A přípravného utkání CM 2022 najdeme 5 týmů, Irsko je na předposledním místě. Nemá šanci chytit play off, rozdíl od druhého místa je 11 bodů. Irové jsou 1 bod za Lucemburskem a 4 body před Ázerbájdžánem. Irsko má na svém kontě 8 vstřelených a tolik inkasovaných gólů.

Všech 5 bodů, které Irové získali v posledních 3 fázích. V prvních 3 kolech prohráli doma s Lucemburskem (0-1), respektive venku se Srbskem (2-3) a Portugalskem (1-2). Nutno podotknout, že před Portugalskem vedli v 88. minutě První reprezentační bod Irska zaznamenalo na vlastním hřišti s Ázerbájdžánem. Hosté se ujali vedení o přestávce, Duffy vyrovnal až v 87. minutě, pak přišla další remíza doma, soupeřem bylo Srbsko. A poté se do přestávky dostalo Irsko, které vyrovnalo v 86. minutě, kdy těžilo z vlastního gólu. V posledním kole Irové venku porazili Ázerbájdžán 3:0. Dvě branky vstřelil Callum Robinson. Toto jsou jediné góly, které vstřelil Ir, který se stal nejlepším střelcem týmu za Srbskem. Vedou ale Portugalci, kteří mají o zápas méně než Srbové. Navíc Portugalci mají lepší průměr gólů než Srbové, vstřelili 16 gólů, obdrželi 4. Srbsko také dalo 16 gólů, ale obdrželo 8. Jak asi víte, prvním kritériem pro nerozhodný výsledek v případě nerozhodného výsledku je gólový průměr.

Sanse foarte mari pentru portughezi sa prinda primul loc in grupa

Portugalia se afla pe locul secund in grupa, la 1 punct in spatele Serbiei. Lusitanii sunt insa in avantaj, avand un meci mai putin decat sarbii. In plus, portughezii au un golaveraj mai bun decat sarbii, marcand 16 goluri, primind 4. Serbia a marcat tot 16 goluri, insa a primit 8. Dupa cum probabil stiti, primul criteriu de departajare in cazul unei egalitati de puncte este golaverajul. 

Jediné body, které Portugalsko dosud ztratilo, bylo venku se Srbskem, když padla 4branková remíza. Poté vedli Portugalci do přestávky 2:0, Srbové se vrátili v první čtvrthodině druhého poločasu. Střelec Lusitanie je Cristiano Ronaldo se 6 úspěchy. Tři z nich zaznamenal v poslední etapě, na vlastním hřišti s Lucemburskem. Další dva vstřelil v utkání s Irskem, kdy Irové vedli o přestávce. Vyrovnávací branka přišla až v 89. minutě a ta vítězství Lusitánů v šesté minutě prodloužení. V posledním kole přípravného utkání se Portugalsko doma střetne se Srbskem. Vítězství či remíza v zápase s Irskem je tedy z hlediska kvalifikace stejná pro Portugalsko.

Irsko vs Portugalsko – nedostupné

Bernardo Silva již není součástí plánů Lusitanians na tento zápas, hráč Manchesteru City se onehdy zranil. Anthony Lopes, Rafa Silva a Joao Mario nebyli vybráni do skupiny kvůli zranění. Také Nuno Mendes je suspendován

Na druhou stranu Andrew Omobamidele je nejistý, hráč Norwiche se zranil v posledním zápase svého klubového týmu. V zápase turné s Portugalskem se před dvěma měsíci vážně zranil Dara O’Shea, který bude chybět ještě minimálně dva měsíce. James Collins byl zraněn, když hra nabrala tvrdost, a musel hřiště opustit. Doherty, Hendrick, Cullen, Browne, McClean - Robinson, Idah

Irlanda vs Portugalia - Echipe probabile

Irlanda (3-5-2): Bazunu - Coleman, Duffy, Egan - Doherty, Hendrick, Cullen, Browne, McClean - Robinson, Idah 

Portugalsko (4-3-3): Rui Patricio - Dalot, Pepe, Dias, Cancelo - Moutinho, Palhinha, Bruno Fernandes - Felix, Cristiano Ronaldo, Jota

Irsko vs Portugalsko - Statistiky

V 8 z předchozích 9 oficiálních domácích zápasů proti některým portugalským týmům jsem viděl alespoň jeden gól od Irska.

Portugalsko vstřelilo alespoň dva góly ve všech 3 kvalifikacích mistrovství světa 2022.

Irsko vs Portugalsko - předpověď

Irsko skórovalo ve 3 z předchozích 4 zápasů domácími funkcionáři s formacemi podobnými Portugalsku. Portugalci v těchto přípravných zápasech také inkasovali Lucembursko a Irové skórovali doma proti Srbům. Samozřejmě je nevhodné říkat, že skórovali, úspěch je vlastní gól.