Sázení a sázení na zápas Makedonie vs. Německo, zápas kvalifikace mistrovství světa 2022

Německo se může kvalifikovat na příští rok na mistrovství světa v Kataru po této fázi. Aby se tak stalo, potřebuje vyhrát mimo Makedonii. Utkání mezi Makedonií a Německem z osmé fáze předkola mistrovství světa začne 11. října ve 21:45. Lze to vidět v přímém přenosu na Digisportu 1.

Zopakuje Makedonie zázrak Německa?

Makedonie je v posledních 6 fázích těchto přípravných zápasů neporažena. Jediným týmem, který ji porazil, bylo v první etapě Rumunsko. "Trikolóry" vyhrály 3:2 poté, co 10 minut před koncem vedli Makedonci 0:2. Mnoho lidí pak hru Rumunska kritizovalo, i když vyhrálo. Ale pak přišlo třetí kolo, za pouhý týden. Poté Makedonci vytvořili šok z těchto přípravných zápasů, když venku porazili Německo 2:1.

Makedonská reprezentace pak ztratila 4 body doma s Arménií a venku s Islandem. Ve skutečnosti proti Islandu můžeme říci, že získal bod, když vezmeme v úvahu, že se vrátil z 0:2 v poslední čtvrthodině. Další remíza byla doma s Rumunskem, v posledním kole vyhrála venku nad Lichtenštejnskem 4:0.

Makedonie je tedy na druhém místě, dělená o body s Arménií, ale s lepším gólovým rozdílem, respektive o dva body vepředu Rumunska. V případě nerozhodného výsledku je prvním kritériem pro rozlosování brankový průměr a zde je to mnohem lepší pro Arménii a Rumunsko. Makedonci mají 15 vstřelených a 6 inkasovaných branek. V závěrečných dvou kolech přípravného utkání se Makedonci utkají venku s Arménií a doma s Islandem.

Pravděpodobný tým Makedonie (4-4-2): Dimitrievski - S.Ristovski, Velkovski, Ristevski, Alioski - Elmas, Kostadinov, Spirovki, Churlinov - M.Ristovski, Trajkovski

Němci se musí pomstít za porážku, kterou utrpěli na turné

Německo je na prvním místě, 6 bodů před dalšími dvěma v pořadí, kvalifikace na mistrovství světa je pouze formalita. Doufáme, že tato kvalifikace přijde v této fázi, po vítězství nad Makedonií. Tento výsledek, potvrzený vítězstvím Rumunska doma proti Arménii, by umístil "trikolóry" na druhé místo.

Řekněme, že jediný chybný krok Němců v přípravných zápasech byl spáchán na vlastní půdě přímo před Makedonci. V posledním kole, které se hrálo teprve před 3 dny, Německo jen těžce porazilo Rumunsko na vlastním hřišti. O přestávce vedli Němci 0:1, ale až do konce vrátili skóre, vítězný gól přišel v 82. minutě Německo má 19 vstřelených branek a 3 inkasované, jediné týmy, které proti Němcům skórovaly, jsou Makedonie a Rumunsko. V posledních dvou kolech se Německo utká s Lichtenštejnskem doma a Arménií venku. , Rudiger, Kehrer - Kimmich, Goretzka, Sane, Muller, Gnabry - Havertz

Echipa probabila Germania (4-2-3-1): Ter Stegen - Hofmann, Sule, Rudiger, Kehrer - Kimmich, Goretzka, Sane, Muller, Gnabry - Havertz

Makedonie vs Německo - Není k dispozici

Makedonie byla poražena rozdílem gólu v posledních 3 oficiálních domácích zápasech s podobnými soupeři jako Německo.

In tabara Germaniei goalkeeperul Manuel Neuer s-a accidentat cu putin timp inaintea meciului cu Čeština, fiind indisponibil si in vederea acestui duel. De asemenea, Robin Gosens este accidentat, neputandu-si ajuta echipa in acest meci.

Macedonia vs Germania - Informatii si statistici

  • Macedonia este neinvinsa in cele mai recente 9 partide oficiale de pe teren propriu, insa nicio adversara nu era de calibrul Germaniei.
  • Macedonia era invinsa la un gol diferenta in ultimele 3 partide oficiale de pe teren propriu cu adversari similari Germaniei.
  • In 5 din precedentele 6 deplasari oficiale ale Germaniei, excluzand meciurle de la EURO 2020, se marca in primele 20 minute.

Macedonia vs Gemania - Pronostic

Macedonia nu a reusit sa inscrie in ultimele doua partide de pe teren propriu, adversare fiind Armenia si Čeština. Este drept, nici nu a primit gol. De cealalta parte, Germania nu primea gol in 5 din precedentele 6 deplasari cu adversare asemanatoare ca valoare Macedoniei. Nu am vedea ca Macedonia sa inscrie in aceasta partida.