Sázení a sázení Norwich vs Arsenal, zápas Premier League

Rok 2021 nekončí příliš optimisticky Premier League v kontextu zápasů odložených kvůli viru COVID. Tři zápasy Boxing Day už byly odloženy. Ten mezi Norwichem a Arsenalem má zatím „zelenou“, ale věci se mohou do zápasu změnit. Duel mezi Norwichem a Arsenalem se odehraje 26. prosince od 17:00. || English: King James Version || = 4,65

"Červená lucerna", za poslední 3 zápasy nevstřelil žádný gól

Norwich je na posledním místě a vede spor. Bodově je shodný s předposledním místem a jeden bod za předposledním místem. Tým přichází po 3 porážkách, v žádné z těchto her nedokázal skórovat. Ve skutečnosti byli dvěma soupeři Tottenham a Manchester United, které venku porazili 0:3, respektive 0:1 doma. Norwich v minulém kole doma porazila 0:2 od Aston Villy. Norwich má nejslabší útok, s 8 vstřelenými brankami.

Arsenal je „na dobré cestě“

Kdo by si pomyslel po prvních fázích letošní sezóny, když Arsenal je na posledním místě, že na Boxing Day bude čtvrtý? Ale to se stává, vzhledem k tomu, že manažerem je i Mikel Arteta, ten samý, který je na lavičce "kanonýrů" na začátku sezony. Arsenal přišel po třech vítězstvích, doma porazil Southampton (3:0) a West Ham (2:0) a venku Leeds (4:1). Střelcem byl Smith Rowe, 21letý záložník, který skóroval 7x místo v prvním týmu, účastnili se tréninku. A to proto, že Arsenalu bude chybět maximálně 7 hráčů. Mezi nimi jsou Chambers, Pablo Mari Villar a Lokonga, z nichž všichni tři byli nedávno pozitivně testováni na COVID. Nejvýznamnější absencí je Aubameyang, který nebyl zařazen do posledního kola pro nekázeň. Měl by ho Arteta znovu odvolat, vzhledem k situaci ve skupině? Kolasinac je další absence značky, je zraněná. Nejistoty představují Maitland-Niles a Tomiyasu

Norwich vs Arsenal - Indisponibili

In vederea acestui meci, multi jucatori tineri, care de obicei nu prind un loc in prima echipa, au participat la antrenamente. Si asta pentru ca de la Arsenal vor lipsi cel mult 7 jucatori. Printre ei se numara Chambers, Pablo Mari Villar si Lokonga, toti trei fiind recent gasiti pozitiv cu virusul COVID. Cea mai importanta absenta o reprezinta Aubameyang, care nu a fost inclus in lot in ultima runda pe motive de indisciplina. Oare Arteta sa il recheme din nou, avand in vedere situatia lotului? Kolasinac este o alta absenta de marca, acesta fiind accidentat. Incertitudinile sunt reprezentate de Maitland-Niles si Tomiyasu.

V Norwichi naopak chybí Norobamidové, Hanley a Zimmermann. Normann, Rupp a Rashica představují nejistoty.

Norwich vs Arsenal – pravděpodobné týmy

Norwich (4-3-3): Krul - Aarons, Sorensen, Gibson, Williams - Gilmour, Normann, McLean - Dowell, Pukki, Cantwell

Arsenal (4-2-3-1): Ramsdale - Soares, White, Gabriel, Tierney - Partey, Xhaka - Saka , Odegaard, Martinelli - Lacazette

Norwich vs Arsenal - Statistiky

  • Norwich neskóroval ve svých posledních 3 domácích ligových zápasech proti Big 6.
  • In ultimele 4 deplasari de campionat disputate de Arsenal se marcau cel putin doua goluri in a doua repriza.
  • Arsenal inscria un numar par de goluri in 5 din precedentele 6 intalniri directe disputate in deplasare in acest mileniu.

Norwich vs Arsenal - Předpověď

V posledních 4 domácích zápasech v Norwich's Premier League s Big 6 týmů, v prvním poločase padl maximálně jeden gól. Tohle jsem viděl v 7 z předchozích 9 ligových venkovních zápasů Arsenalu s týmy mimo Big 6.