Pariuri speciale 6-7 decembrie 888sport

Před každým kolem sázkové kanceláře Ligy mistrů 888sport || | 530  a propus cateva multiple imbunatatite si pariuri speciale. Asta se intampla si acum, nummarul acestora fiind 11. Pentru cei ce inca nu stiu, o multipla imbunatatita este castigatoare daca toate echipele din respectiva selectie inving, iar pentru ca un pariu special sa fie ‘’verde’’ trebuie ca echipa din selectie sa castige si jucatorul respectiv sa marcheze.
 
Zlepšené násobky jsou v počtu 4: dva pro úterý a dva pro středu. Nejvyšší kurz na úterní zápasy je 5,5, který vyhraje, pokud zvítězí Arsenal, Barcelona a Bayern Mnichov. Všechny 3 týmy jsou již kvalifikovány do osmé Ligy mistrů, Arsenal se střetne s FC Basilej, Barcelona doma s Monchengladbachem a Bayern Mnichov navštíví Atletico Madrid. Situace soupeřů 3 týmů je vyjasněná, kromě těch z Basileje, kteří bojují o postup do Evropské ligy. Ani Bayern Mnichov nebude mít jednoduchý zápas s Atléticem Madrid, nezapomínejme, že má v tomto vydání Ligy mistrů maximum bodů.
 

Který vylepšený násobek má největší šanci na úspěch?


Ostatní kursy na úterní zápasy jsou 3,00, tento vyhraje, pokud zvítězí PSG, PSV a Manchester City. PSG a Manchester City se kvalifikují do osmé Ligy mistrů, PSV vede přímý souboj s Rostovem o místo v Evropské lize. PSG bude hrát doma s Ludogorcem, Manchester City přijme Celtic a PSV Rostov. Pařížané a "občané" by se měli vnutit, pokud budou hrát potenciál blízko 100% a Rostov už nemá obrovskou výhodu vlastního hřiště, s jehož pomocí porazil Bayern Mnichov. V Rusku PSV remizovalo se 4 góly, takže je velká šance, že tentokrát vyhraje, a vítězem bude kurz 3,00.
 
Další dva vylepšené násobky mají kurz 6,00, na jednoho na vítěze musí vyhrát Leverkusen, Real Madrid a Tottenham, na druhém pak Juventus, Sevilla a Sporting Lisabon. Real Madrid a Leverkusen se kvalifikují do osmé Ligy mistrů, Tottenham bojuje o jarní Evropskou ligu. Real Madrid bude hrát doma s Dortmundem, o první místo ve skupině se hraje. Leverkusen navštíví Monako a Tottenham CSKA Moskva. Je pro nás těžké uvěřit, že vyhraje Leverkusen i Tottenham. Na druhou stranu, Juventus se kvalifikoval do osmé Ligy mistrů, ale Sevilla ještě ne, nemusí prohrát, aby získala vstupenku na jarní Ligu mistrů. Co se týče Sportingu Lisabon, ten bojuje s varšavskou Legií o třetí místo. Z posledních dvou zápasů Poláků v Lize mistrů by vyplynulo, že Legia, která získala bod ve skupině, bude pro Sporting Lisabon nepříjemným soupeřem. Zvítězit by měly Juventus a Sevilla. I na tento tiket si tedy můžeme vsadit, šance na výhru není vůbec malá.
 

Jaké speciální sázky mají vysokou šanci na výhru?


Při pohledu na 7 speciálních sázek na 6.-7. prosince 888sport nás několik padlo do oka. Zde máme na mysli především ten s nejnižším kurzem (1,91), který bude „zelený“, pokud Manchester City porazí doma Celtic a Aguero dá gól. Argentinec skóroval 3x za Monchengladbach a nemyslíme si, že bude mít problémy skórovat se slabým týmem, jako je Celtic.
 
Nezanedbáváme ale sázku, podle které Arsenal zvítězí nad Basilejí a dá gól Mesut Ozil, s kurzem 8:00. „Kanonýři“ mají velkou šanci na výhru, pokud budou hrát bez zaváhání. Pokud jde o Ozila, v posledních 3 zápasech Ligy mistrů skóroval 4krát.
 
Na závěr říkáme, že maximální vklad pro tyto speciální sázky ve dnech 6. až 7. prosince 888sport je kolem 16 lei a takové sázky lze umístit pouze na tiket. Na závěr věříme, že se prosadí PSG, PSV a Manchester City, stejně jako Juventus, Sevilla a Sporting Lisabon. Pokud jde o speciální sázky, věříme, že Manchester City doma porazí Celtic a Aguero dá gól a zaslouží si riskovat sázku, že Arsenal porazí Basilej venku a Ozil bude jmenován u stolu.