Pariuri speciale Super Bowl

V pondělí ráno od 13:30 se bude konat 51. ročník Super Bowlu, nejsledovanější sportovní událost v Americe.
 
Týmy, které se utkají, budou Atlanta Falcons a New England Patriots. New England hrála zatím 8x v Super Bowlu, vyhrála v letech 2001, 2003, 2004 a 2014 a ještě 4x prohrála. Atlanta se naopak v Super Bowlu objevila pouze jednou. Stalo se tak v roce 1998, kdy prohrál s Denverem. Řekněme, že Nová Anglie hraje tuto hru jako vítěz Americké konference a Atlanta Národní konference.
 
Unibet online (klikněte zde 2.33 v Atlantis. Máme ale i další zajímavé sázky, kromě těch klasických, které najdeme v jiných sportech. Mezi nimi uvádíme interval bodového rozdílu, čtvrtinu a polovinu s nejvíce body, počet zákroků, počet touchdownů, počet proměn, který tým dosáhne prvního počtu bodů, který trenér bude požadovat první výzva, MVP hry atdaici pentru recenzie) ofera mai mult de 200 pariuri pentru acest meci, la care favorita usoara este New England, care are o cota de 1.66, fata de 2.33 a Atlantei. Avem insa si alte pariuri interesante, in afara celor clasice, pe  care le intalnim si in alte sporturi. Printre acestea enumeram intervalul diferentei de puncte, sfertul si repriza cu cele mai multe puncte, numarul de interceptii, cel de touchdownuri, cel de transformari, care echipa ajunge prima la un numar de puncte, ce antrenor va solicita primul challenge, MVP-ul partidei etc. .
 

thumb_5892f63131a6a_1486026289.jpg
( soxanddawgs)
 
Kromě těchto kurzů na určování zápasů nabízí Unibet také některé speciální sázky Super Bowl. Jde o 8 sázek, které si člověk jen stěží dokáže představit, ale pokud se podíváme na minulé události tohoto druhu, je velká šance trefit se do předpovědí. Dvě z těchto speciálních sázek na Super Bowl jsou na Lady Gaga, která bude udržovat atmosféru v přestávce mezi koly. Hvězdičkové hodnocení Donalda Trumpa v jeho projevu je 2,25. Upřímně, nemyslíme si, že se to stane, vzhledem k tomu, že mluvíme o veřejné akci, kterou sleduje tolik fanoušků, s vědomím, že Lady Gaga je uchazečkou o Trumpa. Druhá sázka je na první píseň, kterou zazpívala Lady Gaga. Podle Unibetu umělec s největší pravděpodobností začne s '' Edge of Glory '', poselství písně je na téma Super Bowl.casei de pariuri online Unibet, cel mai probabil este ca artista sa inceapa cu ‘’Edge of Glory’’, mesajul melodiei fiind in tema cu Super Bowlul.
 
Když už mluvíme o Donaldu Trumpovi, americkém prezidentovi, pravděpodobnost, že bude na tribuně v Super Bowlu, je 6:00. Podle posledních informací nejsou Trumpovy vztahy s představiteli NFL příliš dobré, takže je nepravděpodobné, že by se americký prezident této akce zúčastnil. Neméně podivná sázka, o které si ale snadno vyhledáme informace například na Youtube, se týká délky trvání státní hymny, kterou zpívá Luke Bryan. Pravděpodobnost, že hymna bude trvat maximálně 2 minuty a 14 sekund, je 2,00 a že bude trvat alespoň 2 minuty a 15 sekund, je 1,72. Před čtyřmi lety, na All-Star Game v baseballu, zpíval Luke Bryan americkou hymnu dvě pevně stanovené minuty a v roce 2008 na zápase NFL trvala méně než dvě minuty. Ale před rokem Lady Gaga zazpívala hymnu za 2 minuty a 20 sekund
 
Ale co sázka, ve které můžeme hádat barvu lahve Gatorade, která bude vhozena vítěznému trenérovi? Pokud takovou sázku plánujete uzavřít, doporučujeme vám zjistit si to z dosavadního finále. Na publikum cílí další speciální sázky Super Bowl. Tím pádem se nám nabízí hodnocení 1,9 pro finále, které zhlédne necelých 112 000 000 diváků a také 1,9 pro sledování minimálně 112 000 000 diváků. V letech 2014 a 2015 sledovalo Super Bowl více než 112 000 000 diváků, takže loni jejich počet byl 111 860 000.
 
thumb_5892f646b1b43_1486026310.jpg
( youtube)
 
Máme také možnost předvídat nejoblíbenější reklamu během tohoto Super Bowlu. Nejnižší kurzy mají Wix, Intel, Snickers a Victoria's Secret. Pozor, reklamy mohly být zaváděny během zápasu, nejen o přestávkách. A konečně poslední speciální sázka nabízí kurz 3,5 na to, že hráč pokleká u státní hymny. Pokud chcete uzavírat speciální sázky Super Bowl a nedávat je náhodně, je povinné sledovat poslední dvě nebo tři edice nebo se podívat na čísla z těchto finále.