Pariuri Turneul celor 6 Natiuni 2017

De pe 4 februarie pana pe 18 martie va avea loc editia cu numarul 18 a Turneului celor 6 Natiuni in formatul actual. Natiunile participante sunt Anglia, Franta, Irlanda, Italia, Scotia si Tara Galilor.
 
Mistrem loňské sezony je Anglie, která získala 27. titul v historii. Stejně to nevyhrál, ale udělal Grand Slam a vyhrál proti všem 5 soupeřům. Druhé místo obsadil Wales, žebříček doplnily Irsko, Skotsko, Francie a Itálie. Vrátíme-li se do roku 2017, řekněme, že toto bude první vydání využívající systém bonusových bodů. Tým, který dosáhne alespoň 4 pokusů, tedy získá bod navíc a tým, který ztratí maximálně 7 bodů, získá bonusový bod. Také z důvodů, které nám chybí, pokud tým vyhraje Grand Slam (vyhraje všechny zápasy), obdrží 3 bonusové body.
 
Druhá a poslední etapa se bude hrát týden po první, respektive páté, jinak bude odstup mezi koly dva týdny. Nejvybranějším hráčem tohoto turnaje je Ital Sergio Parisse, 33 let, který zatím za svůj národní tým odehrál 121 zápasů. Následuje Velšan Alun Wyn Jones se 105 výběry a Skot Ross Ford se 102 hovory.
 

58941e7eb5553_1486102142.jpg
( rugbyworldcup)
 
Pokud jde o anglickou šampionku, bude mít podle nás poměrně těžký debut, i když bude hrát na svém hřišti, a to proto, že soupeřem bude Francie. Druhá etapa se bude hrát ve Walesu proti týmu, který loni skončil druhý. Program šampionky pokračuje dvěma domácími zápasy, proti Itálii a Skotsku, aby v posledním kole odcestovala do Irska.
 
Kurzy na první týden domácích zápasů se již objevily online Winmasters, který také nabízí nejvíce sázek před Turnajem 6 národů 2017 (s ohledem na konečné pořadí) . Favority na vítězství v prvním kole jsou Irsko, Anglie a Wales. 8 sázek, které se dosud objevily pro každou hru, se týká bodového handicapu, přestávky / konečného výsledku, týmu, který skóruje jako první / poslední, týmu, který jako první dosáhne 10 bodů, rozpětí vítězství a poločasu, který má nejvíce bodů. body ||
 
Jedna ze sázek na konečné pořadí vyžaduje, abychom předpokládali hráče, který bude mít v turnaji nejvíce pokusů. Je velmi obtížné to předvídat, v důsledku vysokého podílu, který favorit má. To je Angličan Jony May, jeho hodnocení je 8,5. Následuje Velšan George North (10.0), Angličan Jack Nowell (11.0) a další Angličan Jonathan Joseph.
 
58941eaf3ac90_1486102191.jpg
( standardní)
 
Winmasters nám ale pro tuto soutěž nabízí také nemálo speciálních sázek. Některé z nich se týkají počtu vítězství (pod/nad) týmů, ale také národa, který uspěje s nejvyšším počtem pokusů, respektive bodů. Jsme také požádáni, abychom předpověděli, který tým skončí mezi posledními dvěma v pořadí. Zde je jasným „favoritem“ Itálie s kurzem 1,02, následuje Skotsko (1,71) a Francie (3,5). Další docela zajímavé speciální sázky se týkají počtu shozených gólů v turnaji, limit je nastaven na 2,5, musíme upřesnit, zda budou Under nebo Over, ale také zápasů s nejvíce, respektive nejméně body. Hra s nejvyššími šancemi je podle Winmasters hra mezi Anglií a Itálií a ta, kde se očekává nejméně bodů, je Irsko - Anglie.
 
Pokud jde o sázky Turnaje 6 zemí 2017 v souvislosti s vítězem soutěže, favoritem je Anglie (1,83), následovaná Irskem (3,25) a Walesem (7,5). Kurz na to, že vítěz nezvítězí před všemi soupeři, je 1,86, na Anglii 3,00 a na Irsko 6,00. Upřímně řečeno, nemyslíme si, že se letos znovu zúčastníme grandslamu, podíl je podle nás poměrně vysoký, čehož lze využít. Je možné, že nebudeme mít vítěze Triple Crown. Čtyři týmy Triple Crown jsou Anglie, Irsko, Wales a Skotsko, přičemž jeden z nich musí porazit všechny ostatní, aby získal toto ocenění. Pravděpodobnost, že jeden ze 6 národů získá Triple Crown, je 1,5 a pravděpodobnost, že nikdo neuspěje, je 2,5. Jak můžete hádat, tyto sázky 6 Nations Tournament 2017 nelze na tiketu kombinovat, ale už jsme se podívali na některé možnosti nabízené společností Winmasters, které vidíme jako vítěze, i když je hrajeme pouze na tiketu.
 
Feat: s7chauffeurs