Pariurile si dependenta

Atunci cand vorbim de pariuri poti intalni mai multe categorii de reactii la persoanele cu care deschizi acest subiect. Sunt persoane care sunt incantate sa incerce, persoane care practica de foarte mult timp o astfel de activitate, dar in mod calculat si inteligent, persoane sceptice vis-a- vis de subiect si persoane care pariaza si mai mult pierd decat castiga, dar nu se pot opri.

Když přijde řeč na poslední zmíněnou kategorii, možná si říkáte proč? Copak ti lidé nevidí, že ztrácejí vše, co mají, aniž by něco získali? Proč nepřestanou? Nebo proč se nenaučit, co dělat?

Mnozí si mohou myslet, že určitá společenská třída propadá vášni sázení a prohrává, protože nemá intelektuální kapacitu k pochopení pravidel hry. Může mít pravdu, ale ne tak úplně. Znám mnoho lidí se slušným vzděláním a společenským postavením, ne-li více než slušným, kteří mají tuto vášeň, kterou můžeme také nazvat závislostí.

Este posibil sa aiba dreptate dar nu in totalitate. Cunosc multi oameni, cu educatie si statut social decent, daca nu chiar mai mult decat decent, care au aceasta patima pe care o putem numi si dependenta.

Všechno je to o sebeovládání a osobnosti každého a ne o úrovni vzdělání nebo finanční úrovni. Pokud jste slabý a labilní muž, ale máte peníze, máte velkou šanci, že ztratíte téměř vše, čím jste se kvůli této závislosti trápili. || Česky: 534

Daca esti un om slab si instabil dar cu bani, ai toate sansele sa pierzi cam tot ce ai agonisit, din cauza acestui viciu.

Intr-adevar un simplu joc deconectant si aducator de profit de multe ori se poate transforma intr-un viciu distrugator.

Stejně tak nemůžeme tvrdit, že věk a životní zkušenosti mohou být faktory, které takové chování ovlivňují. || Česky: 536

Atat casele de pariuri online cat si agentiile de cartier au clienti ,,fideli” din toate categoriile de varsta.

Přelud snadných zisků vás může přesvědčit, že to tak bude vždy, jen zisk. Také opakovaná ztráta podaných sázek může způsobit stav paniky, který vás přiměje vsadit a co nemusíte získat zpět ztracené peníze. Ať už utrácíte peníze za nájem nebo si půjčujete od přátel či dokonce bank, abyste navýšili své vsazené peníze, jen pomalu, ale jistě vás to přivede k totálnímu bankrotu. Jsou lidé, kteří přišli o své domovy, firmy nebo auta v naději, že se jim jednoho dne štěstí vrátí.

Sunt oameni care au pierdut case, firme sau masini sperand ca intr-o zi norocul lor se va intoarce.

Tito lidé nechápali, že umění sázet není jen o štěstí. Musíte vědět, co to znamená omezovat se na to, co si můžete dovolit, a nelitovat, musíte být velmi opatrní, i když nabídky sázkových kanceláří, jejich bonusy nebo kurzy vás mohou přes noc přimět vidět se jako milionář. || |

Jasně, BT taky ne. Mnoho lidí naopak nedokáže přestat. Rozhlížíte se kolem sebe na ulici, kde můžete vidět nejméně dvě sázkové kanceláře na stejném chodníku, a každý den vidíte stejné lidi, bez ohledu na to, v kolik hodin jdete ulicí. || Česky: 542

Foarte multi oameni in schimb, nu se mai pot opri. Te uiti in jurul tau pe strada, unde poti vedea pe acelasi trotuar macar doua case de pariuri, si vezi aceiasi oameni zi de zi, indiferent de ora la care treci pe acea strada.
Nu sunt nici bine imbracati, nici nu miros foarte bine dar in loc sa aleaga un serviciu stabil, au transformat aceasta activitate intr-un serviciu stabil. Singurul moment cand iau pauza, este atunci cand se opresc la prima bodega, care de obicei este in apropierea agentiei de pariuri, si isi umezesc gaturile cu un strop de bere ieftina.

Nejste si jisti, zda tito lidé byli takoví od chvíle, kdy se potkali, nebo se z nich časem stali poražení. K vašemu překvapení můžete v takových situacích narazit na univerzitní profesory, vojenský personál nebo jiné lidi se školami, kteří kdysi měli domovy a rodiny. || English: 544

Nu vreau sa considerati ca aici pledez impotriva pariurilor sportive.
Tito lidé popisují ty, kteří neuměli hospodařit se svými rozpočty, kteří jsou slabí a mimo kontrolu (protože to je jejich povaha, tak jsou stavěni) a ti, kteří nerozuměli ničemu, co o sázení četli. nikdy nebyli informováni.

Sázení může být odpojená a zisková činnost, jak jsem již řekl, ale neměl by ji provozovat nikdo. Musíte se znát dostatečně dobře, abyste věděli, jestli to musíte riskovat nebo ne. Kromě toho, že musíte znát sami sebe, musíte o těchto sázkových kancelářích nasbírat co nejvíce informací a co jejich nabídky skutečně znamenají.

Naštěstí vám internet nabízí víc, než potřebujete. Počínaje stránkami těchto sázkových kanceláří, které se nebojí uvést řadu tipů, než se rozhodnete, zda vsadit či nikoli, a konče fóry věnovanými této činnosti, kde se můžete setkat s více či méně zkušenými lidmi a jejichž zkušenosti se můžete naučit před vámi dělejte své vlastní chyby.
   
Od nejstarších dob existovaly sázky a budou existovat i nadále bez ohledu na „ekonomickou krizi“ nebo růst ekonomiky v jakékoli zemi, sázkové kanceláře budou existovat, přežít a stanou se, pokud již nejsou, možná nejziskovějším byznysem

Nepředstavujte si, že tito ztrácející zákazníci, kteří si vytvořili tento sázkařský zvyk, jsou preferovanými zákazníky sázkových kanceláří nebo že jsou jejich oběťmi. Jsou oběťmi svých vlastních myslí.

Každá sázková kancelář, ať už online nebo offline, chce seriózní a emocionálně stabilní zákazníky. Na rozdíl od výše zmíněných nebudou vyvážení lidé v pokušení sázkovou kancelář tak či onak podvádět. Totéž nelze říci o závislých a zoufalcích, kteří by byli schopni dohnat ušlý zisk nebo získat peníze na další sázku. Tento článek se nemusí líbit zapáleným sázkařům, ale je to součást reality, která je dobře známá.

Este posibil ca acest articol sa nu fie foarte agreat de pariorii impatimiti, dar este o parte a realitatii care este bine sa fie cunoscuta.

Je mnoho začátečníků, mladých a nezkušených, kteří, neznajíce temnou stránku tohoto světa, ji ignorují. Bohužel to není nejlepší volba, jak to udělat. || Čeština: 888

Din pacate nu este cea mai buna alegere sa faci asta.