Patricio Heras, suspendat pentru trucare de meciuri

Argentinský tenista Patricio Heras, 306. místo ATP, a byl pozastaven ITF, byl obviněn z podvádění zápasů. Jihoameričan se již nebude moci účastnit turnajů a ITF mu později uloží trest. v Barranquilla, která se konala v Kolumbii v září 2015, oznámila TIU (Tennis Integrity Unit). Argentinský hráč je obviněn i z toho, že nenahlásil žádné korupční pokusy v srpnu a září 2015. Už se nemůže účastnit turnajů a ITF mu později vyměří trest. Nejlepším hodnocením kariéry Patricia Herase bylo světové číslo 269.

5b5c6d74dd4fb_1532783988.jpg


Patricio Heras, blat la turneul de la Barranquilla


Patricio Heras, în vârstă de 29 ani, a fost găsit vinovat de aranjarea unui meci la turneul challenger de la Barranquilla, care a avut loc în Colombia, în luna septembrie din 2015, a anunţat TIU (Tennis Integrity Unit). Jucătorul din Argentina mai este aczuat că nu a raportat tentative de corupţie în august şi septembrie 2015. El nu mai poate participa la turnee, urmând ca ITF să-i stabliească pedeapsa ulterior. Cea mai bună clasare din carieră a lui Patricio Heras a fost numărul 269 mondial.


Patricio Heras, vyloučen ze všech sportovních soutěží


V souladu Reuters Případ vyšetřovala nezávislá pracovnice pro poradenství v oblasti boje proti korupci (AHO) Jane Mulcahy QC na slyšení v Londýně 6. dubna tohoto roku. " Patricio Heras bude pokutován později, kterou určí AHO Mulcahy. Patricio Heras do té doby nebude moci soutěžit. ani se účastnit jakýchkoli akcí organizovaných nebo uznaných řídícími orgány sport ", bylo oficiální prohlášení vydané Tenisovou integrační jednotkou.


Federico Coria a Nicolas Kicker byli shledáni vinnými a oni


Dva další argentinští tenisté , Federico Coria a Nicolas Kicker, byli shledáni vinnými z porušení protikorupčního tenisového programu. Coria byla suspendována na osm měsíců za neoznámení korupce a Kicker na šest let za domlouvání zápasů. || Čeština: 541