Patru echipe romanesti vor evolua astazi in competitiile europene de baschet

Čtyři týmy budou dnes hrát evropské basketbalové soutěže, oba s zástupci . V Basketball Champions League (BCL) tak bude hrát CSM Oradea, mistr loňské sezóny v divizi A, zatímco v FIBA ​​​​Europe Cup máme ne méně než 3 týmy. Jedná se o BC Mures, Steaua CSM EximBank a U. BT Cluj-Napoca. Dnes budou hrát všechny 4 mužské týmy: CSM Oradea, BC Mures a Steaua EximBank od 19:00, U. Cluj Napoca od 20:30.
 
V BCL se Oradeans v prvním kole střetnou na vlastním hřišti s Turky z Pinar Karsiyaka, zápas vysílají Digisport 2 a Dolcesport 2. Náš zástupce je ve skupině se 7 týmy, kromě Pinar Karsiyaka budou mít soupeře na Umana Venezia, Avtodor Saratov, Maccabi Rand Media, Khimik, Le Mans a Kataja. První 4 týmy ve skupině se dále kvalifikují do BCL, buď v osmém, nebo v play off, pátý postoupí buď do play off BCL, nebo do FIBA ​​​​Europe Cup. V soutěži, ve které máme 3 rumunské týmy, pojedou také týmy z 6. a 7. místa, přičemž tým z posledního místa vypadne.
 

promotii unibet
Zdroj: totalbaschet.ro

Podle bookmakera Unibet (klikněte zde pro recenzi) Oradeans začínají druhou šancí s kurzem 2,8 na výhru. Tento online dům má velmi bohatou nabídku v BCL, s přibližně 80 sázkami na každý zápas. Tyto sázky zahrnují: Asijský handicap (včetně prodloužení), celkový počet bodů (včetně prodloužení), celkový počet bodů hostitele, celkový počet bodů hostů, vítěz každého čtvrtletí, výsledek přestávky atd.
 
pariuri Betano
Zdroj: FIBA.com

Co se týče FIBA ​​​​Europe Cup, většina online sázkových kanceláří nemá bohatou nabídku, ale ani Betano online house (kliknětecaselor de pariuri online nu dispune de o oferta bogata, insa nu si casa online Betano (click zde | || 544 pentru recenzie), care ofera 46 sau 47 sázkové kurzy na každý zápas. Zde jsou oblíbené všechny 3 rumunské kapely. Nejtěžší zápas má Steaua, kterou venku odehrají Slováci z Prievidze. Jeho šance na výhru jsou 1,73. Místo toho oba BC Mures a U. BT Cluj-Napoca začínají s jasnými favority, oba hrají na svém hřišti. Tým z Mures se střetne s Estonci z Talinna Kalev, kurz na vítězství je 1,11, hráči z Kluže se utkají s Kosovary KB Peja s kurzem na vítězství 1,03
 
Zdroj: Globalsports.ro

Steaua je ve skupině s Lukoil Academic (Bulharsko), Bnei Herzliya (Izrael) a Prievidza (Slovensko), U. Cluj-Napoca má za soupeře Gaziantep (Turecko), Peja (Kosovo) a Petrolina AEK Larnaca (Kypr). Skupinu z BC Mures tvoří pouze 3 týmy, soupeři z Mures jsou Talinna Kalev (Estonsko) a Siaulai (Litva). Z každé skupiny postoupí první dva umístění do druhého kola, třetí tým se může také kvalifikovat v závislosti na skóre. Druhé kolo začne v polovině prosince. V minulé sezóně jsme měli na FIBA ​​European Cupu pouze Energii Targu-Jiu, která prošla druhým kolem a v osmém ji vyřadili Ukrajinci z Chimiku.