"Důchodci" vs. "Občané"! || English: King James Version! 531

Chelsea

Gazdele au suferit o infrangere neasteptata weekend-ul trecut, pe teren propriu, in fata celor de la Crystal Palace (1-2), chiar daca Fabregas a deschis scorul in minutul 5 al partidei. Sunt mult mai in forma decat adversarii lor de saptamana trecuta, dar au fost luati prin surprindere, iar acest lucru a facut ca scorul sa ajunga in favoarea oaspetilor in doar 4 minute de la primul gol. Aveau timp suficient pentru a obtine macar un rezultat de egalitate, dar se pare ca au fost ocoliti de noroc.

Inainte de acest meci, Chelsea a fost de neinvins in ultimele 12 partide disputate in toate competitiile, castigand 10 dintre acestea. Mai impresionant de atat, au obtinut 13 victorii in tot atatea meciuri pe Stamford Bridge, iar titlul pare sa fie un obiectiv indeplinit. Ei sunt liderii din Premier League, iar in spatele lor se afla cei de la Tottenham la o diferenta de 7 puncte, acestia obtinand toate cele 3 puncte in deplasare la Burnley (0-2).

Následují zajímavé zápasy pro "důchodce", kteří se dnes večer střetnou s Manchesterem City, poté s Manchesterem United a Tottenhamem, ale je třeba mít na paměti, že obrana bílo-modrých je bezesporu hrozivá.

Manchester City

Hosté otevřeli skóre ve stejnou minutu jako Chelsea ve venkovním utkání proti Arsenalu, ale když sudí odpískal konec zápasu, tabulka ukazovala remízu (2:2). V posledních 14 zápasech ve všech soutěžích vyhráli 8 zápasů, 5 remíz a jednu porážku.

V Premier League jsou neporaženi v posledních 8 zápasech, ale 4 z nich byly nerozhodné, a to je staví na 4. místo v šampionátu s 11 body od jejich dnešních soupeřů, ale mají 5 bodů před těmi z Manchesteru United.

Překvapivě tým lépe funguje venku, 3 z posledních 4 zápasů vyhrál a jednou remizoval, ale také skóroval ve všech venkovních zápasech této sezóny s 32 vstřelenými brankami.

Pravděpodobné týmy:

Chelsea (4-4-3): Zdvořilý; Cahill, David Luiz, Azpilicueta; Alonso, Kante, Matič, Mojžíš; Hazard, Costa, Pedro.

Manchester City (3-4-2-1): Bravo; Kolarov, Kameny, Otamendi; Sterling, Fernandinho, Gundogan, Sagna; De Bruyne, David Silva; Aguero.

Tip: Oba týmy skórují více než 2,5 gólu @ 1,95