Pro anglickou sázkovou kancelář City již vyhrálo šampionát

Betfred již vyplatil sázku na Manchester City vyhraje titul Premier League. || Angličtina: Verze King James || 1313

Manchester City nemá v anglickém šampionátu žádného soupeře

Manchester City debutoval v novém roce vítězstvím nad stadionem "Emirates" v Londýně, kde ve 21. kole Premier League porazil Arsenal 2:1. "Tunarii" otevřeli skóre přes Bukayo Saka (31), ale svěřenci Pepa Guardioly vrátili výsledek po průlomu góly Riyada Mahreze (57 penalt), Rodriho (90 + 3). V prodloužení to byla úspěšná šance, ale mistr bojoval až do konce a nespokojil se pouze s remízou, zvláště když Londýňané hráli od 59. minuty bez ze hřiště vyloučeného Gabriela Magalhãese. Hlavní adepti na titul, Chelsea a FC Liverpool, skončili na Stamford Bridge nerozhodně 2:2, takže tým sponzorovaný City Football Group a vedený Khaldoonem Al Mubarakem má náskok 10 bodů před Chelsea a 11 FC Liverpool. body. Lídr v Premier League má nejvíce vítězství, 17 ve 21 etapách, má nejlepší útok, dává 53 gólů a nejlepší obranu, dává pouze 13 gólů. Na Betano v sekci Premier League, sázková kancelář, Manchester City má kurz 1,09 že vyhraje titul v této sezóně, následovaný FC Liverpool, který má kurz 9,00, kurz Chelsea Londýn 20,00, Tottenham Kurz Hotspur 275,00, kurz Arsenal Londýn a Manchester United 300,00.

Betfred již považuje za šampiona Manchester City

I když v této sezóně zbývá odehrát ještě 17 etap, o | || 590 casă de pariuri z Anglie již zaplatili za ty, kteří vsadili, že Manchester City vyhraje titul! Jde o agenturu Betfred, která vycházela z toho, že „The Citizens“ mají po 21 odehraných etapách anglického šampionátu více bodů, než měli ve stejnou dobu v předchozích dvou sezónách, ve kterých se stali mistry. MCFC mohl do konce sezóny nasbírat maximálně 51 bodů, ve zbývajících 17 etapách. V současné době nasbírali "The Sky Blues" ve 21 etapách Premier League 53 bodů. V sezóně 2021-2021 měl ve 21. kole Manchester City 47 bodů a v sezóně 2018-2019 Guardiolův tým nastřádal 50 bodů. Betfred se tedy rozhodl od nynějška vyplácet sázkařům tikety v celkové výši 750 000 liber. Je třeba poznamenat, že Betfred udělal stejnou věc ještě třikrát. Konkrétně 28. března 2018, kdy měl Manchester City náskok pouhých 11 bodů, dal peníze předem sázejícím, ale dvakrát se mýlil, v roce 1998 a v roce 2012. Tohle ale není nejlepší sezóna, kterou Manchester City udělal, ale v letech 2017-2018, kdy měl tým po 21 etapách 59 bodů a tu sezónu zakončil se 100 body a vyhrál titul rozdílem 19 bodů oproti druhému místu, svému velkému rivalovi Manchesteru United. Je možné, že majitel Betfredu měl na mysli, že už vyplácí sázky těch, kteří vsadili, že Manchester City by chtěl inzerovat, protože novinku přebírali všichni. Stále existuje mnoho fází, se kterými je třeba bojovat a hráči se mohou kdykoli nakazit COVID-19, ale šampion má velmi silný tým a za normálních okolností nemůže titul ujít.

Fred Dunn: Fanoušci "Citizens" mohou oslavit titul šampaňským!

" Myslím, že tohle je konec , vstřelil 6 gólů s Leicester City, 7 gólů s Leeds United a mají nejlepšího trenéra na světě. Vsadím se!, řekl Fred Dunn, majitel Betfred. Trenér Chelsea Thomas Tuchel připustil, že Manchester City už nemůže ztratit titul. "", a declarat Fred Dunn, patronul Betfred. Antrenorul lui Chelsea, Thomas Tuchel, a recunoscut că Manchester City nu mai are cum să piardă titlul de campioană. " Pravděpodobně budeme potřebovat více než jednu sezónu, abychom se dostali do Manchester City. Vzdálenost mezi námi a nimi je velká. Rosteme, ale ani City se nezastavuje “ řekl německý technik. Angličtí novináři říkají o novém titulu City, 4. za šest sezón s Pepem Guardiolou na technické lavičce. Místo toho se trenér Pep Guardiola snaží udržet své hráče soustředěné a udělat z nich ještě nešampiony. " Už jsme vyhráli titul? Tak mi ho dej! Buďme teď šampioni a jeďme na půl roku na dovolenou na Maledivy, to by nebylo špatné. Evidentně to nikdo nedá teď nám titul Zbývá 51 bodů a čekají nás těžké zápasy || English 630 ", a declarat antrenorul spaniol.