Pierre-Emerick Aubameyang by rád zůstal v Dortmundu

Jedním z nejžádanějších hráčů v této soutěžní přestávce je bez pochyb, Gabon Pierre-Emerick Aubameyang. Útočníkovi, který v letošní sezóně na německém šampionátu nastřílel 25 branek, se podařilo upoutat pozornost některých z nejsilnějších klubů v Evropě. Ze všech se zdálo, že největší šance má Real Madrid. Aubameyang je prý fanouškem Madridu, kterého si váží víc než svých soupeřů v Atléticu, a v jednu chvíli se říkalo, že slíbil svému dědečkovi, že bude hrát za galaktický tým.

 

Insa un transfer care parea aproape realizat in urma cu ceva vreme nu mai este atat de sigur in acest moment. Pe de o parte, deoarece madrilenii nu si-au manifestat inca interesul fata de jucator, iar pe de alta parte, deoarece acest a declarat ca este extrem de fericit la Dortmund. De curand, Aubameyang a declarat ca nu-si poate imagina un loc mai placut decat Dortmund, acesta fiind motivul pentru care si-a prelungit contractul pana in anul 2020.

 

Čtěte více, řekl, že by mu to nevadilo hrát v Dortmundu po roce 2020, i kdyby chtěl někdy hrát ve Španělsku. S největší pravděpodobností chtěl hráč dát fanouškům důvěru, že se tým nerozdělí poté, co jej kapitán Mats Hummels opustil k velkým rivalům z Bayernu Mnichov. Jak jsem řekl, Dortmund je v současnosti bezpochyby jedním z nejsilnějších týmů v Evropě. Pokud by se jí podařilo udržet si své extrémně cenné hráče na další sezónu, stala by se jedním z hlavních kandidátů na vítězství v Lize mistrů v příštím roce.

 

Pariere

 

Aubameyang buď odejde do Realu, nebo zůstane v Dortmundu. Je malá šance, že si vybere jiný klub než ten madridský. Ale i tak bookmakeři věří, že by v Dortmundu zůstal. Unibet vám například nabízí kurz 1,50, pokud vsadíte, že zůstane, a 4,00, pokud vsadíte na výlet do Madridu. || | 550