Pittsburgh Penguins – Washington Capitals, 6. zápas série

Capitals se podařilo vydržet v 5. zápas doma, i když byl dvakrát veden 0:1 a 1:2, nakonec vyhrál 4:2 a dotlačil duel v 6. hře, který se bude hrát v Pittsburghu. Penguins promarnili důležitou šanci a nyní jsou poněkud nuceni se v této hře prosadit, protože případný rozhodující zápas by se hrál ve Washingtonu, kde by byli jednoznačně favority Capitals.

Pittsburgh byl po celé play off jasně nad Washingtonem, ale Capitals mají hodnotu a mohou být vždy hrdí. S útočnou trojicí Crosby, Malkin, Kessel ve velmi dobré formě, k níž se přidává nově objevený klenot Jake Guentzel, mladík, který v tomto play off hrál mimořádně, hned v první linii mají Penguins první šanci na vítězství. a myslím, že to přinese ovoce. I když v posledním zápase dali 4 góly, Capitals mají problémy v útoku, kde už v základní části nemohou být tak výkonným týmem.

„Efektivita“ je slovo, kterým bych popsal Pittsburgh v tomto duelu s Washingtonem. Pokud měl Washington ve všech 6 zápasech alespoň 30 střel na branku, Pittsburgh trefil značku jednou, v průměru něco málo přes 20. I při výhře 2:6 v zápase 2 poslal Pittsburgh jen 24 yardů stehů na prostor Holtbyho. přístrojová brána. Jestliže před časem byli Ovečkin a Kuzněcov smrtelní před brankou, tak tito dva už spolu nejsou a v tomto play off mají za sebou nemálo úspěchů. Myslím, že útok bude opět rozhodujícím faktorem a Pittsburgh tento zápas vyhraje.

Tip: Pittsburgh vyhrává zápas @ 1,85 Unibet