Plasarea primului pariu la casa online Fortuna

Oficiální sponzor národního týmu ,Fortuna, je dokonalým útočištěm pro ty, kteří nechtějí provádět velké vklady, a to proto, že minimální vklad je 10 lei, dostupný u většiny offline agentur prostřednictvím Cashpoint
 
Pro vklad přes Cashpoint se stačí v agentuře prezentovat bulletinem, peněžní částkou, kterou chcete vložit, ale také uživatelským jménem z Fortuny. To znamená, že se musíte nejprve zaregistrovat online na Fortuně.
 

Kde najdu své sázky?


Po provedení prvního vkladu jste připraveni uzavírat sázky. Nejprve je třeba říci, že každý vybraný tip se objeví na herním tiketu, tiketu vpravo na stránce „Sázejte online“. K uzavření sázky zaměříme svou pozornost na levou stranu stránky, kde vidíme seznam všech sportů nabízených Fortunou. Nad tímto seznamem vidíme nejoblíbenější události/soutěže daného dne nebo dnů následujících. Také zajímavé zápasy, které se budou brzy hrát, najdeme uprostřed stránky.
 
5937b6fe38711_1496823550.png
 
Ale řekněme, že vybereme událost ze soutěže na dlouhém seznamu vlevo. Nejprve musíme specifikovat sport a poté kliknout na soutěž, která nás zajímá. Uprostřed stránky tedy uvidíme všechny zápasy dané soutěže a vedle zápasu budeme moci vidět počet v něm obsažených výběrů. Jak jsme uvedli výše, pokud zvolíme výběr, objeví se na herním tiketu, který se nachází na pravé straně.
 
thumb_5937b70de5b45_1496823565.png
 
V případě obrázku výše si všimneme, že se na sázkovém tiketu objeví požadovaný výběr a vedle něj se objeví kurz. V bílém poli zadáme sázku, pod polem zobrazujícím potenciální výhru. Jakmile se ujistíme, že toto je sázka, kterou chceme hrát, s odpovídajícím vkladem, musíme sázku pouze vsadit a stisknout modré tlačítkosa plasam pariul, selectand butonul albastru. V tomto okamžiku byla sázka uzavřena a částka sázky byla odečtena z našeho účtu, který můžete vidět v horní části stránky.
 
Později, pokud usoudíme, že sázka je špatná nebo pokud máme během této hry zisk / pokud chceme minimalizovat naši ztrátu, můžeme použít tlačítko Vyplatit pro výběr našich výher od tohoto okamžiku. To, že pokud toto tlačítko existuje, zobrazí se pouze pro určité sporty, nikoli pro všechny.
 

Chci na tiket vsadit více než jeden výběr; jak mám postupovat?


Pokud se rozhodneme uzavřít dvě nebo více sázek na herní tiket, čímž se zvýší kurz a také potenciální výhry, zopakujeme výše uvedenou akci (výběr sportu -> výběr soutěže -> výběr zápasu. tiketu zápasy se musí lišit Ve Fortuně můžete vsadit maximálně 20 sázek na tiket.
 
thumb_5937b7234ef3f_1496823587.png
 
Všimněte si, že sázka Minul jsem ji pod baterií. Pokud si přejeme podat samostatné sázky (jedna na tiket), dokončíme sázku pro každý výběr v sekci „Jednoduché sázky“. Totéž uděláme v případě 3 a více sázek na tiketu, kde si všimneme, že se nám nabízí možnost sázet typu „systém“. Pokud máme například 5 sázek, můžeme si vsadit, že tiket bude vítězný pro dvě, tři nebo čtyři vítězné sázky. Je zřejmé, že sázky budou vyšší, výhry mohou být nižší než sázky, v závislosti na výherních kombinacích. Ale pokud jste na své první online sázce, doporučujeme vám nezapojovat se do systémových tiketů.
 

Nyní jste připraveni podat svou první sázku / tiket na Fortunu