Plaseaza orice selectie la cota 10 in Real Madrid-Juventus

Stejně jako v duelu mezi Manchester City a Liverpoolem, v ten mezi Realem Madrid a Juventusem zná 99 % týmu, který postoupí do semifinále Ligy mistrů. Vzhledem k tomu, že kvalifikace byla prakticky řešena od prvního kola, je obtížnější vytušit tip s vysokým kurzem, Madrileniané nemusí hrát naplno. Proto si myslíme, že propagace sázkové kanceláře je vynikající Netbet podle kterého bude jakýkoli výběr umístěný v tomto zápase vypočítán s kurzem 10,0.


5acb2ef57995e_1523265269.jpg


Co dělat? Chcete-li sázet, musíte nahrát svůj účet, ale dávejte pozor, abyste neprováděli vklad přes Skrill nebo Neteller. Poté vložte sázku live nebo pre-live, ale pouze na tiket, na jakýkoli výběr v zápase mezi Realem Madrid a Juventusem. Maximálně 50 lei bude vypočítáno při zvýšené sazbě, pokud umístíte větší rozdíl výpočtem podle sazby na webu.


Eligibili la promotie sunt utilizatorii romani care se vor inregistra la Netbet pana la ora partidei (miercuri, 21:45) utilizand codul COTA10. Pentru a miza trebuie sa incarci al tau cont, insa ai grija sa nu efectuezi o depunere prin Skrill sau Neteller. Plaseaza apoi un pariu live sau pre-live, dar singur pe bilet, pe orice selectie in meciul dintre Real Madrid si Juventus. Cel mult 50 lei se vor calcula la cota marita, daca plasezi mai mult diferenta calculandu-se la cota de pe site. 


O odměnách


Umístěte jakýkoli výběr s kurzem 10 v Real Madrid-Juventus, v případě „zelené“ sázky připisující hotovostní výhru podle normálního kurzu, protože zbytek, až do výše 500 lei, abyste jej získali jako bonus do 48 hodin od konce hry. Pokud je sázka nevýherní, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei. Bonus se musí hodit 4krát, pokud je sázka výherní, a 6krát, pokud je nevýherní. Obrat musí být proveden do 7 dnů od připsání na minimální kvótu 1,6, v případě vícenásobné vstupenky musí mít každý výběr minimální kvótu 1,6. Sázky Simple Forecast / Tricast na koňské dostihy se při běhu neberou v úvahu, ale ani sázky Handucap nebo Under / Over.


Souhrn


·Creeaza-ti cont la Netbet pana miercuri, ora 21:45, utilizand codul “COTA10”

· Vklad jakýmkoli způsobem, kromě Skrill a Neteller

· Uzavřete sázku live nebo pre-live na jakýkoli výběr, který chcete v zápase mezi Realem Madrid a Juventusem

· V sázce na zvýšený kurz je maximálně 50 lei

· V případě „zelené“ sázky vám budou výhry podle navýšeného kurzu připsány v hotovosti, zatímco zbytek, až do maximální výše 500 lei, získáte jako bonus do 48 hodin

· Pokud sázku nevyhrajete, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až 100 lei

· Bonus musí být vrácen do 7 dnů s minimálním kurzem 1,6 v v případě vícenásobného tiketu musí mít všechny výběry minimální kurz 1,6

· Pokud je sázka vítězná, musí být tah proveden 4krát, a pokud je vítěz 6krát


Incepe cu dreptul aventura ta la Netbet