Ponturi Europa League 20.4: Besiktas v Lyon

Zápas v prvním kole byl velmi napínavý a začalo se zpožděním asi 45 minut poté, co francouzští fanoušci vtrhli na hřiště kvůli koláčům, které házeli turečtí fanoušci.

Všechna tato napětí měla vliv na hru obou týmů, ale Turci se lépe zmobilizovali a v 15. minutě skórovali nejprve přes Ryana Babela.Druhý poločas a především závěr zápasu patřil domácím, kteří se prosadili přes Tolissa a Morela. a zápas skončil 2:1 pro Francouze.
 

58f87a5982ee4_1492679257.jpg

Výhodou je pro Lyon extrémně křehká. Oba týmy hrají ofenzivní fotbal, ale výhoda vlastního hřiště i vstřelená branka venku bude pro Besiktase velkým plusem. Na druhou stranu si Lyon dobře uvědomuje, že postup v prvním kole je křehký, ale také síla Besiktase na vlastním hřišti, proto se v tomto kole pokusí bodovat a nemyslím si, že se budou blížit obranná strategie. -Mohlo by to být fatální.
 

V 10 z 11 zápasů, které Besiktas v této sezóně odehrál v Evropě, oba týmy skórovaly


Turecký lídr pochází z Ligy mistrů, kde obsadil 3. místo ve skupině s Neapolí, Benficou a Dynamem Kyjev. V 5 ze 6 zápasů, které Besiktas odehrál ve skupinové fázi Ligy mistrů, oba týmy skórovaly.
In 5 din cele 6 meciuri jucate in faza grupelor Ligii Campionilor de catre Besiktas, ambele echipe au inscris.
Besiktas pokračoval ve své kariéře v Evropské lize, vyřadil Hapoel Beer Sheva a Olympiakos a nyní bojuje s Lyonem o místo v áčka. Turci zatím odehráli 5 zápasů Evropské ligy, včetně turnaje s Lyonem, a ve všech těchto 5 zápasech oba týmy skórovaly. = cota 1,42 la Unibet
Turcii au jucat 5 meciuri in Europa League pana acum, inclusiv meciul tur cu Lyon, iar in toate aceste 5 meciuri ambele echipe au marcat.

Pont Besiktas v Lyon: Ambele echipe marcheaza – cota 1.42 la Unibet


Besiktas je skutečnou silou v zápasech hraných na vlastním hřišti


Ve 13 zápasech hraných na vlastním hřišti v Superlize Besiktas zaznamenal 10 vítězství a 3 remízy.
Besiktas má sebevědomý kurz na vlastním hřišti nejen v šampionátu, ale i v evropských pohárech. Ve 3 odehraných zápasech skupinové fáze Ligy mistrů získali Turci 3 remízy a v Evropské lize mají 2 vítězství ve stejném počtu zápasů odehraných před vlastními fanoušky.

Pont Besiktas vs. Lyon: Handicap Asiatic Besiktas 0 - cota 2,03 la Netbet
 

Lyon vstřelil v aktuální sezóně Evropské ligy 18 gólů


Stejně jako turecký tým i Lyon pochází z Ligy mistrů, kde obsadil 3. místo ve skupině s Juventusem, Sevillou a outsiderem Dinama Záhřeb. Byla to skupina, ve které Lyon získal 8 bodů, 6 s Dinamem Záhřeb a po 1 bodu získal Juventus a Sevilla.
Lyon se na jaře Evropy kvalifikoval do Evropské ligy a od té doby je francouzská hra mnohem přesvědčivější. Do této fáze Lyon vyřadil těžké soupeře, jako jsou AZ Alkmaar a AS Řím. Francouzi zaznamenali 4 vítězství a jednu porážku v odvetném utkání s Římem, skóre 2:1, ale Lyon byl v úkrytu výsledku 4:2 zaznamenaného na jejich vlastním hřišti.

Pont Besiktas vs. Lyon : Více než 2,5 gólu - sázka 1,47 na Betano