Tip dne: Debreceni VSC - ACS Poli Timişoara (Přátelské zápasy)

59608ff08d427_1499500528.jpg

8. července 2017, Debrecín, stadion: "Nagyerdei", čas: 19: 00

ACS Poli Temešvár se v minulé sezóně zázračně zachránil před sestupem, ačkoliv šampionát začal s trestem -14 bodů a nezvládl ani letní přípravu. Tým trénovaný Ionuţ Popa hrál přehradu udržení v 1. lize / postup s UTA ​​Bătrâna Doamnă, vyhrál obě kola, 2-1 a 3-1. Oproti minulé sezóně se vše změnilo k lepšímu v Poli, které v letní přestávce posílilo jako nikdy předtím. Přišlo mnoho dobrých hráčů pro ligu 1, jako V. Creţu, Melinte, Țigănașu, Al. Munteanu, Ciucur, Vaşvari nebo Bud, plus Brazilci Miguel Bianconi a Novak, Bărbuț a Al. Popovici.

"Bílofialové" trénovaly letos v létě v zemi, v Poiana Brasov. Nehráli přátelská utkání jako svět, potkali Inter Tărlungeni, který porazili 13:0 (Mailat 3, Bianconi 2, Vaşvari 2, Bârnoi, Oprea, Šoljić, Şeroni, Drăghici a Al. Munteanu) , Inter Cristian, který porazili 10:0 (Bianconi 3, Drăghici 2, Šoljić, Al. Munteanu, Velcotă, Croitoru plus vlastní gól, porazili ASF Zărnești skóre 6:0 ( Bârnoi 2, Croitoru, Al . Munteanu, Šoljić a Drăghici) a remizovali s CS Baloteşti (Doman). . Straton, Smaranda, Creţu, Haruţ, Şeroni, Melinte, Ţigănaşu, Artean, Al. Munteanu, Vasvari, Doman, Drăghici, Mailat a Velcot 522

Jucătorii folosiţi în amicalul cu Inter Tărlungeni: Curileac, Străuţ, Bocşan, Cânu, Covalschi, Ciucur, Oprea, Šoljić, Croitoru, Bârnoi, Bianconi. Pe parcurs au intrat: Straton, Smaranda, Creţu, Haruţ, Şeroni, Melinte, Ţigănaşu, Artean, Al. Munteanu, Vaşvari, Doman, Drăghici, Mailat şi Velcotă.

Jucătorii folosiţi în amicalul cu Inter Cristian: Straton - Crețu, Melinte, Cânu, Țigănașu - Šoljić, Vașvari - Al. Munteanu, Bârnoi, Doman - Drăghici. Pe parcurs au intrat: Smaranda, Curileac - Străuț, Haruț, Bocșan, Șeroni, Covalschi, Oprea, Croitoru, Ciucur, Velcotă, Bianconi. Nu au fost utilizați Artean și Mailat (accidentați).

Hráči použití v přátelském utkání s ASF Zărnești: Smaranda - Străuț, Melinte, Şeroni, Țigănaşu - L. Oprea, Ov. Marin - Ciucur, Bârnoi, Doman - Bianconi. Po cestě vstoupili: Straton, Curileac - Creţu, Bocşan, Cânu, Covalschi, Vaşvari, Haruț, Šoljić, Al. Munteanu, Croitoru, Drăghici.

Hráči použití v přátelském utkání s CS Baloteşti: Straton - Creţu, Melinte, Şeroni, Ţigănaşu - Artean, Šoljić - Munteanu, Vaşvari, Bârnoi - Bud. Cestou vstoupili: Smaranda, Curileac, Străuţ, Haruţ, Cânu, Bocşan, Covalschi, Croitoru, Oprea, Ciucur, Doman, Drăghici, Bianconi.
★ ACS Poli Timişoara má podíl ||0 = 4,2. na BETANO4.20 la BETANO za úspěch v přátelském utkání s Debreceni VSC

★ Debreceni VSC má kurz 1,62 na BETANO na vítězství v přátelském utkání s ACS Poli Timişoara

★ Remíza mezi Debreceni VSC a ACS Poli Timişoara má podíl 4,20 na BETANO

★ Dvojitá šance Debreceni VSC a ACS Poli Timişoara 1X má kvótu 1,20 na BETANO, X2 má kvótu 2,20 a 1 nebo 2 má kvótu 1,22
S týmy „dvou peněz“ se tedy Banátští bavili, ale když narazili na lepšího soupeře CS Baloteşti z 2. ligy, bylo skóre vyrovnané. ACS Poli Timişoara dnes odehraje nejdůležitější přípravný zápas léta v Maďarsku s Debreceni VSC. Bývalý mistr a účastník Ligy mistrů DVSC dosáhl sestupu a v předchozí sezóně se šetřil emocemi. "Loki" letos v létě odehrál tři přátelská utkání, když porazil Diósgyőri VTK (3:1), MFK Zemplín Michalovce (3:1) a Kisvárda FC (3:0). :

Pronostic: Debreceni VSC - ACS Poli Timişoara: X2 ( 2,20 la BETANO) | || 549


***

Statistika července – Tip dne
Datum Kurz Vklad Zisk
1.7.2017 2.15 100 115
2.7.2017 1,97 100 - 100
CELKEM     15 || | 582