Ponturi pariuri, Europa League: Celta Vigo - Manchester United

Přestože Manchester United začíná první šance v kvalifikaci, Celta Vigo je nebezpečný tým, který může dosáhnout příznivého výsledku v prvním zápase.
 

thumb_590877c607167_1493727174.png
 
Pravděpodobně více myslí na toto semifinále, Celta Vigo přichází po 3 porážkách v řadě v Primera Division. V Evropské lize prohráli Španělé v roce 2017 pouze jeden zápas, se Sahtiorem v prvním kole 16. kola.

Celta Vigo se kvalifikovala do semifinále po vítězství 3:2 doma s Genkem a remíze v Belgii. Dnešní hostitelé jsou na 11. místě v Primera Division a veškerá jejich pozornost je upřena na Evropskou ligu.

Manchester United je pouze na 5. místě v Premier League, 16 bodů za vedoucí Chelsea. Chelsea je mimochodem také posledním týmem, který dokázal 23.10.2016 zvítězit s červenými ďábly se skóre 4:0. Od té doby odehrál na šampionátu ještě 25 zápasů a v žádném neprohrál. Série zápasů bez působivé porážky, ale nesmíme zapomínat, že z těchto 25 zápasů bylo nejméně 12 výsledkem remízy.

Pokud vezmeme v úvahu všechny soutěže, série bez porážky je 11 zápasů. Posledním týmem, který porazil United ve všech soutěžích, je také Chelsea poté, co Londýňané vyhráli 1:0 ve čtvrtfinále FA Cupu. Z této série 11 zápasů bez porážky bylo 6 výsledkem remízy, vezmeme-li v úvahu remízu s Anderlechtem, která se pak rozhodla v prodloužení.

United bude stále chybět Ibrahimovič, ale je možné, že se Paul Pogba vrátí v nejlepší jedenáctce. Po zranění v mistrovském utkání se Swansea budou chybět i obránci Luke Shaw a Eric Bailly. Seznam nepřítomných doplňují Chris Smalling, Phil Jones a Marcos Rojo.

Za těchto podmínek mohl Jose Mourinho hrát za stavu 0:0, což je nebezpečná strategie, kterou však Portugalci opakovaně prokázali, že ji ovládá.

Předpověď Celta Vigo - Manchester United: Equal -cota 3.20 la Sportingbet.