Tipy na sázení: HJK Helsinki – Connah's Quay Nomads (Evropská liga)

6. července 2017, Helsinky, stadion: "Telia 5G", čas: 19:00
Rozhodčí: Furkat Atazhanov, asistent rozhodčího: Serik Zhappasbayev a Samat Tergeussizov (všichni z Kazachstánu)

Connah's Quay Nomads vyhráli minulý čtvrtek v Nantporthu a vyhráli 1:0 nad HJK Helsinky v kvalifikaci Evropské ligy, prvním zápase. Jediný gól zápasu vstřelil ve 40. minutě Nathan Woolfe. Ve finském šampionátu je tým vedený Mikou Lehkosuo po 16 etapách na prvním místě žebříčku, když má 8 bodů proti VPS Vaasa a 9 bodů od mistra IFK Mariehamn. "Bílo-modrí" jsou favority na mistrovský titul a určitě se jim to podaří, protože letos nemají vhodného soupeře. Vnitřně je vše v pořádku, ale navenek to málem srazilo HJK Helsinki, když je porazili 1:0 Velšané z Connah's Quay Nomads. Nyní bude muset HJK na oplátku získat jeden gól a hlavně další nedostat. Podle

În campionatul Finlandei, echipa antrenată de Mika Lehkosuo se află pe primul loc în clasament după 16 etape, având 8 puncte faţă de VPS Vaasa şi 9 puncte de campioana IFK Mariehamn. "Alb-albaştrii" sunt favoriţi să câştige campionatul şi cu siguranţă vor reuşi, pentru că în acest an nu au un adversar pe măsură. Pe plan intern totul este OK, însă pe plan extern HJK Helsinki a cam dat-o în bară, fiind învinsă în deplasare cu 1-0 de galezii de la Connah's Quay Nomads. Acum, în retur, HJK va trebui să recupereze un gol şi mai ales să nu primească altul. Conform BETANO jsou Finové zvýhodněni v kvalifikaci, s kvótou 1,44 na včasné odstranění Velšanů obvykle v prodloužení nebo po tiebreakech. Pod 2,5 gólu má kurz

Total goluri: Peste 2.5 goluri are cota 1.60 la BETANO | Sub 2.5 goluri are cota 2,20 na BETANO

Ve velšském šampionátu se tým vedený Andym Morrisonem umístil na 2. místě s 58 body, daleko od šampiona The New Saints, který měl 85 bodů. Během letní přestávky odehráli "The Nomads" dva přátelské zápasy s Ballymena United (0-0) a St Johnstone (2-0). Vyhráli zápas proti HJK Helsinky a doufají v kvalifikaci ve druhém kole Evropské ligy. Silnou stránkou "bílo-červených" je obrana, protože v posledních 5 po sobě jdoucích zápasech (mistrovství, přátelský a Evropská liga) neinkasovali gól.

V minulé sezóně vyřadili HJK Helsinki v prvním kole předkola Evropské ligy Atlantas Klaipeda (2-0 a 1-1) a Beroe Stara Zagora 81-1 a 1-0, ale nedokázali projít přes IFK Göteborg (2-1). a 0-2). Connah's Quay Nomads hráli v loňském roce poprvé evropské poháry. Velšané překvapivě vyhráli první kolo Evropské ligy Stabæk Fotball (0-0 a 1-0), ale poté byli vyřazeni Vojvodinou Novi Sad (0-1 a 1-2).

★ HJK Helsinki má kurz 6,75 na BETANO na vítězství 1:0 (přesné skóre), na zrušení tohoto kola 0:1 || | 547

★ Se califică HJK Helsinki în turul următor are cota 1,44 na BETANO

★ Connah's Quay Nomads má kurz 2,63 na BETANO na kvalifikaci do dalšího kola

★ Remíza mezi HJK Helsinki a Connah's Quay Nomads má kurz 6,50 na BETANO

★ Finové mají kurz 1,62 na BETANO pokud vedou průlom v návratu s Connah's Quay Nomads

★ Velšané mají kurz 8,50 na BETANO pokud povedou k přerušení návratu s HJK Helsinki

★ Dvojitá šance HJK Helsinki – Connah's Quay Nomads 1X má kurz 1,04 na BETANO, X2 má kurz 4,50 a 1 nebo 2 má kvótu 1,13

Předpověď: HJK Helsinki – Connah's Quay Nomads: kvalifikuje se na HJK Helsinki ( 1,44 na BETANO)

Technický box zápasu tour (zdroj: UEFA.com):