Ponturi pariuri, Liga Campionilor: Monaco-Juventus

Ničivý útok na pevnou obranu - co můžeme od tohoto zápasu očekávat?
 

59084930040a9_1493715248.jpg

V této sezóně se Monako spoléhalo výhradně na útok a zdá se, že je to vítězná strategie, alespoň zatím. Monako překonalo v Lize mistrů tak silné soupeře, jako jsou Borussia Dortmund nebo Manchester City. Tentokrát však budou Monakové v jiné situaci. Juventus má extrémně pevnou obranu, Stará dáma dostala v aktuálním vydání Ligy mistrů pouze 2 góly. Ani v lize to nebylo jinak, Juventus inkasoval jen 22 gólů ve 34 zápasech.

De data aceasta insa monegascii se vor afla intr-o situatie diferita. Juventus are o aparare extrem de solida, Batrana Doamna primind doar 2 goluri in actuala editie de Liga Campionilor. Nici in campionat lucrurile nu au stat diferit, Juventus primind doar 22 de goluri in 34 de meciuri.

Monako je naopak gólostroj. V aktuální sezóně Ligy mistrů počínaje skupinovou fází vstřelil 21 gólů v 10 odehraných zápasech. V lize mají průměr asi 3 góly na zápas, přičemž ve 34 fázích vstřelili ne méně než 95 gólů.

Přestože má Juventus velmi pevnou obranu, očekává se, že Monako v tomto zápase boduje. Pravděpodobně si nevytvoří mnoho příležitostí, jako obvykle, ale je těžké uvěřit, že nevstřelí jediný gól, protože hrají před vlastními fanoušky. || English: 534

Monaco are 13 victorii in ultimele 14 meciuri jucate pe propriul teren. V těchto 14 zápasech vstřelili ne méně než 37 gólů.

Juventus, přestože ve čtvrtfinále vyřadil favorita soutěže, Barcelonu, po historickém vítězství v Turíně 3:0, je ve formě a v posledních 8 zápasech všech soutěží stihl jen 4 vítězství. Pokud se budeme striktně odvolávat na venkovní zápasy, Juventus má pouze 2 vítězství v posledních 7 zápasech.

U bookmakerů je v tomto zápase favoritem Juventus s kurzem 2,40 na výhru, zatímco Monako má kurz 3,00 (Netbet).

Ale nevidím Juventus jako favorita v tomto zápase, myslím, že Monako v prvním zápase neprohraje.

Předpověď Monaco-Juventus: Asian Handicap Monaco 0 -cota 2.16 la Netbet.