Tipy na sázení: Vasas Budapest – Beitar Jerusalem (Evropská liga)

6. července 2017, Budapešť, Stadion: "Ferenc Szusza", čas: 21:30
Středový rozhodčí: Fabio Verissimo, Pomocní rozhodčí: Nuno Pereira a Pedro Felisberto. Rozhodčí: Luis Miguel Branco Godinho ( všichni z Portugalska)

Zápas Beitar - Vasas, který se hrál minulý čtvrtek na hřišti Petah Tikva, byl určitě nejpůsobivější v prvním předkole Evropské ligy. Skóre otevřeli Izraelci v 19. minutě přes Georginha, ale Maďaři výsledek otočili, když třikrát za sebou skórovali přes Pavlova (36, 43) a Kulcsára (52). Haitar zůstává po souboji se soupeřem ležet na trávníku. Následovalo však pár minut snů pro „žluto-černé“, kteří vstřelili tři branky Benayounem (88), Veredem (90 + 1) a Sabo (90 + 2) a dokázali se vrátit z 1-3 na 4-3 !

Celkový počet gólů: Více než 2,5 gólů má kurz 1,73 na BETANO | Méně než 2,5 gólu má kurz má kurz 2,00 na BETANO

Vasas SC skončil na maďarském šampionátu na 3. místě s 52 body za mistrovským Honvédem Budapešť (65 bodů) a Videoton FC (62 bodů). "Červeno-modrí" si zahráli i ve finále Maďarského poháru s Ferencvárosem Budapešť, kterému podlehli po tiebreakech (1-1, 4-5p). Během letní přestávky tým vedený Michaelem Oenningem vyhrál dva přátelské zápasy se Sturm Graz (4-3) a Szombathelyi Haladás (3-1).

Beitar Jerusalem skončil v minulé sezóně na izraelském šampionátu na 3. místě se 60 body, za šampionem Hapoelem Be'er Sheva (85 bodů) a Maccabi Tel Aviv (72 bodů). Během letní přestávky odehrál tým Sharon Mimer pouze jeden přátelský zápas s maďarským týmem, Ferencváros Budapešť, který prohrál 1:0.

★ Vasas Budapest má kurz 9,50 na BETANO za prostý stav 1:0 (přesné skóre), čímž se kvalifikuje do druhého kola

★ Vasas Budapest se kvalifikuje do dalšího kola má kurz 2,30 na BETANO

★ Beitar Jeruzalém má kvótu 1,57 v BETANO pro kvalifikaci do dalšího kola

★ Remíza mezi Vasas Budapest a Beitar Jerusalem má podíl 3,40 na BETANO

★ Maďaři mají kurz 2,95 na BETANO pokud povedou k přerušení návratu s Bejtarem Jeruzalém

★ Izraelci mají kurz 3,45 na BETANO pokud povedou k přerušení návratu s Vasas Budapest

★ Dvojitá šance Vasas Budapest – Beitar Jerusalem 1X má kurz 1,40 na BETANO, X2 má kurz 1,62 a 1 nebo 2 má kvótu 1,30

Vasas SC naposledy hrál v evropských pohárech v sezóně 2000-2001 a postoupil do prvního kola Evropské ligy FK Ventspils (1-2 a 3-1), ale byl vyřazen AEK Athens (2-2 a 0- 2). Místo toho se Beitar zúčastnil sezóny Evropské ligy 2016-2017, kde porazil Sloboda Tuzla (0-0 a 1-0), Omonia Nicosia (0-1 a 3-2) a FK Jelgava (1-1 a 3-0), ale byl vyřazen v play-off AS Saint-Étienne (1-2 a 0-0).

Vasas potřebuje vyhrát 1:0 nad Beitarem, aby se kvalifikoval do druhého kola Evropské ligy. Na druhou stranu Petah Tikva je na hřišti nejhorší. Hostitelé si opravdu přejí, aby se jejich evropská cesta nezastavila jen po „double“ s Židy a s velkým nadšením a pomocí fanoušků se pokusí vyhrát a kvalifikovat se. Hosté jsou spíše zvyklí na evropské poháry, kterých se účastní pravidelně již řadu let. Cílem Beitaru není vyřadit Vasase, ale kvalifikovat se do Evropské ligy. Dráha pro třetí kolo je příznivá pro Vasase nebo Beitar, protože ve druhém kole budou hrát s vítězem mezi Partizani Tirana a Botev Plovdiv (95 procent s Bulhary, kteří kolo vyhráli 3:1 v Albánii).

Předpověď: Vasas Budapešť – Beitar Jeruzalém: kvalifikační Beitar ( 1,57 na BETANO)

Technický box zápasu tour (zdroj: UEFA.com):