Ponturi pentru cele mai importante evenimente din 3 martie

Dnes, 3. března, je fotbalová nabídka štědřejší než v minulosti dnů, ale nemůžeme říci, že by zápasy byly příliš zajímavé, kromě toho v Ligue 1.

21:45: Bordeaux – Lyon

Oba týmy jsou v tabulce sousedé, rozdíl mezi nimi je 4 body ve prospěch Lyonu, který má také spoustu sporů. Oba týmy získaly 4 vítězství, v posledních 5 odehraných zápasech utrpěly porážku. V předchozí fázi potvrdil Lyon velmi dobrou formu, ve které je, porazil Metz 5:0. V posledních 4 zápasech bez ohledu na soutěž vstřelil Lyon 20 branek, obdržel pouze 4. V posledních 3 venkovních zápasech Ligue 1 však nenasbíral ani bod, soupeři byli Caen, Saint-Etienne a Guingamp || | 532

Bordeaux v minulé sezóně porazilo Lille s velkými emocemi. Konečný výsledek byl 3:2, branku o vítězství hostů vstřelili v 82. minutě za stavu, kdy byl o dvě minuty dříve vyloučen hráč hostí. Bordeaux doma vyhrálo jen dva z posledních 7 ligových zápasů.

Bordeaux v kole porazilo Lyon 3:1, ačkoli Kalulu otevřel skóre Lyonu už ve 2. minutě, za stavu 1:1 byl však vyloučen hráč hostitelského týmu. Je těžké předjímat vývoj této hry. Jasně, Lyon je na vlně, ale nezapomínejme, že přichází po 3 porážkách venku v Ligue 1. Na druhou stranu ani Bordeaux na svém hřišti příliš dobré není. S ohledem na nejnovější výsledky obou týmů jsme toho názoru, že v dnešním utkání budeme mít mnoho úspěchů.

Předpověď Bordeaux – Lyon: více než 2,5 gólu ( 1,65)

20:00: CSM Bukurešť – Krim Ljubljana

Nyní se přesuneme k ženské házené, kde dnes večer sehraje CSM Bukurešť rozhodující zápas kvalifikace ve čtvrtfinále EHF Champions League. Dvě etapy před koncem hlavního kola skupin zaujímá CSM Bukurešť 4. místo se 7 body, Krim je 5. se 6 body. Takže v případě vítězství se bukurešťské ženy kvalifikují do čtvrtfinále, pravděpodobně ze 4. místa nebo v této soutěži.

Zdroj fotografie: csmbucuresti.ro

CSM Bukurešť je jasným favoritem dnešního zápasu, v žádném z dalších dvou domácích zápasů nebyl poražen, soupeři byli Esbjerg a Larvik. Místo toho byla Lublaň poražena v posledních 4 zápasech Ligy mistrů. Mezi nimi byl i ten s CSM Bukurešť, Rumuni vyhráli 24:21. A nyní vidíme, že CSM vítězí, dokonce s velkým náskokem, vzhledem ke skromné ​​formě Slovinek v Evropě, ale také proto, že bukurešťské ženy prohrály pouze jeden zápas ve 4 zápasech v hlavní skupině.

CSM Bukurešť – Krim Ljubljana Předpověď: CSM Bukurešť (-6,5) ( 1,75)