Ponturi pentru cele mai importante evenimente din 7 martie

Dnes, 7. března, se dozvíme první dva týmy, které se kvalifikují do čtvrtfinále Ligy mistrů, přičemž je velmi nepravděpodobné, že budou svědky obratu. || Čeština: 529

Fotbal, Liga mistrů: Arsenal – Bayern Mnichov (21:45)

Poté, co Bayern Mnichov před 3 týdny porazil Bayern Mnichov 5:1, nemyslíme si, že by se problém mohl týkat kvalifikovaného týmu ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Jasně, brankář Neuer dnes bude chybět, ale chybí mu i některé důležité kousky z Arsenalu, takže vítězství "kanonýrů" minimálně 4brankovým rozdílem je nepravděpodobné. Zejména proto, že Bavorové letos neutrpěli žádnou porážku a získali pouze dvě remízy.

Na druhou stranu Arsenal vypadl z míst Ligy mistrů poté, co ho minulý víkend v lize porazil Liverpool. Arsenal tak utrpěl čtvrtou porážku z posledních 6 zápasů, ale je pravda, že skóroval v posledních 18 zápasech. V každém ze tří domácích zápasů skupinové fáze vstřelili „Kanonýři“ minimálně dva góly a není vyloučeno, že se tak stane dnes večer.

Kuriózní je, že 4 z předchozích 6 přímých střetnutí měla dva góly a ta druhá 6. Nejsme však tak zaslepeni statistikami, abychom umístili fakt, že dnes padne sudý počet gólů. S Arsenalem ve špatném stavu ho dnes večer nevidíme vyhrávat, i když je pravda, že Bayern Mnichov by mohl ke hře přistoupit uvolněně.

Arsenal – Bayern Mnichov Predikce: Bayern Mnichov (DNB – rovný hrazený podíl) (1,52)

Fotbal, Liga mistrů: Neapol – Real Madrid (21:45)

Velmi zajímavý dvojitý zápas mezi Realem Madrid a Neapolí je oznámen způsobem, jakým Neapolané začali před 3 týdny. Poté v 8. minutě otevřel skóre Insigne, aby o 10 minut později vyrovnal Benzema. Na začátku druhého poločasu udělali Kroos a Casemiro konečné skóre 3:1 pro "Galactics" a prakticky vyřešili kvalifikaci.

Neapol přichází po 3 silných zápasech, soupeři jsou Atalanta, Juventus a AS Řím. O uplynulém víkendu "Neapolci" venku porazili "Wolves" 2:1 a zůstali tak v jejich síti. To by mohlo motivovat Italy k dnešnímu zápasu, ale nevíme, do jaké míry je únava pociťována v těchto těžkých zápasech hraných každé 3 dny.

Real Madrid také přichází po přesvědčivém venkovním vítězství proti Eibaru, skóre 4-1. To poté, co udělal chybu ve dvou z předchozích 3 etap La Ligy a ve třetí se vrátil velkolepě. Ve všech 3 venkovních zápasech Ligy mistrů vstřelil Real Madrid minimálně dva góly a myslíme si, že to samé bude dělat i nyní. Pokud ale chcete slyšet jiný názor, zveme vás ke vstupu na "ticket of the day", kde na vás s prognózou čeká Mihai Mironica, ale i další úspěšní tipéři.

Tip Neapol – Real Madrid: Neapol více než 1,5 gólu (1,83)