Ponturi pentru cele mai importante evenimente sportive din 28 martie

Dnes mezi námi bude mnoho přátelských zápasů, proto vám doporučujeme, abyste byli opatrní, pokud na ně chcete vsadit, včetně námi vybraných.
 

58da0e6a6d59c_1490685546.jpg 

Fotbal, přátelský zápas: Nizozemsko – Itálie (21:45)


Po skromném výkonu proti Bulharům, kdy prohráli 0:2, to chtějí Nizozemci napravit a vyhrát přátelské utkání s Itálií před vlastními fanoušky. Je zřejmé, že to nebude jednoduché, zvláště když Itálie má v brance senzačního brankáře, který nedávno odehrál zápas s číslem 1000 své kariéry. To je samozřejmě Gianluigi Buffon. Ale musíme uznat, že Itálii se v přátelských zápasech moc nedaří, v 10 zápasech vyhrála jen dvě a ta proti Skotsku a Finsku. Trenér Ventury s největší pravděpodobností dá mladým hráčům šanci se vyvíjet.
 
Nizozemsko právě vyhodilo Dannyho Blinda jako trenéra, u kormidla je Fred Grim, bývalý trenér nizozemského mládežnického týmu. Určitě bude chtít „mechanický pomeranč“ na tomto novém začátku cesty vyhrát, zvláště když bude hrát před vlastními fanoušky a věříme, že se mu to podaří před týmem, který prověří mnoho hráčů. Opatrnější prognóza by byla, že Nizozemci neprohrají
 
Pont Nizozemsko – Itálie: Nizozemsko nebo rovno (1,4)
 

Fotbal, přátelský zápas: Francie – Španělsko (22:00)


Francie i Španělsko jsou lídry ve svých skupinách v předkole mistrovství světa, oba o víkendu vyhrály bez větších emocí. Utkání se bude hrát na Stade de France, tým „galského kohouta“ bude chtít své fanoušky určitě potěšit a před tak galantním týmem zvítězit. Francouzi zvítězili v 10 z posledních 12 přátelských zápasů, v tom posledním získali bílou remízu proti Pobřeží slonoviny, což byla jediná porážka tohoto intervalu před Anglií, zápas se hrál pár dní po tomto krvavém útoku. Rami se v neděli zranil a pro dnešní zápas nebude k dispozici. Po sobotním zápase tým také opustili Sidibe a Bacary Sagna, zatímco Mendy je po sobotním zranění nejistý. || Čeština: 542
 
Španělsko utrpělo pouze jednu porážku v předchozích 9 testovacích zápasech před EURO 2016 proti Gruzii. S největší pravděpodobností dnes večer kvůli zranění nenastoupí Diego Costa, trenér Lopetegui oproti víkendovému zápasu střídal hráče. V tomto testovacím zápase je těžké něco předvídat, ale budeme se řídit přímými setkáními, kdy v 5 z posledních 6 vstřelí pouze jeden tým a všech 6 má méně než 3 góly. Ani dnes si nemyslíme, že padne mnoho gólů.
 
Tip Francie – Španělsko: méně než 2,5 gólu (1,58)