Ponturi pentru principalele evenimente din 18 martie

Dnešní fotbalové události, které nás nejvíce zaujali pocházíme z Primera Division a League I. Je pravda, že jsme subjektivní, ale nabídka není příliš štědrá, silných zápasů není příliš mnoho.
 

58ccce578e322_1489817175.jpg
 

Fotbal, La Liga: Bilbao – Real Madrid (17:15)


Po porážce, kterou Barcelona utrpěla v minulém kole, se Real Madrid opět stal lídrem La Ligy, s dvěma body více, ale také o jeden zápas méně. Je pravda, že v minulém kole se Madridští tvrdě prosadili proti Betisu Sevilla poté, co Andalusané otevřeli skóre. Nicméně góly Cristiana Ronalda a Sergia Ramose způsobily, že tým trénovaný Zinedinem Zidanem vyhrál 2:1. Real Madrid vyhrál ve 3 z posledních 4 venkovních zápasů La Ligy a ve všech 4 zápasech vstřelil alespoň 3 góly.
 
Na druhou stranu Bilbau patří sedmé místo, nemůže postoupit, ale po tomto kole nesestupuje bez ohledu na výsledky. Baskové přicházejí po dvou vítězstvích, soupeři jsou Malaga a Real Sociedad, kterým se podařilo neinkasovat gól. Bilbao doma porazila v La Lize pouze Barcelona v sezóně 2016-2017, porážka přišla hned v první fázi. Baskové přicházejí po 4 vítězstvích, pravda, nepříliš přesvědčivě, vzhledem k tomu, že se soupeři neměli bát. Ve 3 ze 4 vítězství padly alespoň 3 góly.
 
Na turné vyhrál Real Madrid 2:1, skóre, které bylo zaznamenáno také v posledním přímém zápase na San Mamés, Benzema vstřelil 3 ze 4 gólů madridského týmu. Vzhledem k posledním výsledkům obou týmů si myslíme, že i nyní budeme svědky více než dvou gólů.
 
Předpověď Bilbao – Real Madrid: více než 2,5 gólu ( 1,571)
 

Fotbal, liga I: Viitorul – Steaua (20:30)


Pokaždé, než se tyto dva týmy setkají, a poté, co se tyto dva týmy setkají, vyvstávají velké otázky ohledně správnosti hry. A to proto, že se hráči Steauy prosadili v posledních 11 oficiálních přímých střetnutích. Ale nyní se sázky pro Viitorula zvýšily, protože si nebyl tak jistý, že se tak snadno vzdá. První zápas v play-off hraje tým vedený Gheorghem Hagim také na vlastním hřišti a před Dinamem zaznamenal bílou remízu. Byl to první chybný krok, kterého se Viitorul dopustil v posledních 6 domácích zápasech, v tomto intervalu obdržel pouze jeden gól a to v prvních sekundách zápasu s Botosani.
Steaua byla také blízko k tomu, aby zaznamenala bílou remízu v první fázi play-off, ale góly Gnohereho a Ovidiu Popescu v posledních 5 minutách zápasu s CFR Cluj přiměly "červeno-modré" k tomu, aby se 2 - 0 Steaua se na silnici nedaří, vyhrála pouze jeden z posledních 6 takových zápasů a ten s dostatkem emocí.
 
Ve dvou přímých zápasech této sezóny vyhrála Steaua doma 2:0 a venku 3:1. Vítězství pro Steauu, zvláště po výsledcích doma, respektive venku, by dalo hodně podezření. Proto máme tendenci věřit, že zápas skončí remízou, ale abychom měli trochu větší stabilitu, budeme předpovídat, že hostitelé neprohrají.
 
Předpovídání budoucnosti – Hvězda: Její stejná budoucnost ( 1,6)