Výnosné tipy ze Skandinávie

Sezóna ve Švédsku skončila začal pár kroků. Právě jsme ve fázi číslo čtyři a už nás čeká derby ve Švédsku. Tento zápas mezi Elfsborgem a Orebro, Boras Arena, zaznamenal hattrick. Tým bude hrát doma. Elfsborg doma v zápasech s Orebrem jen těžko ztrácí body, bez ohledu na to, zda se zápasy hrají v Allsvenskanu, v poháru, nebo jde o přátelská utkání. Poslední domácí porážka Elfsborgu s Orebro byla v říjnu 2007. Od tohoto zápasu se v Boras Areně odehrálo ještě 12 zápasů, čtyři zápasy skončily remízou a Elfsborg dokázal osmkrát zvítězit. Začátek sezony ale není na straně hostitelského týmu, ve třech zápasech nastřádány pouhé tři body. Tým začal sezónu dobře, 5-1 v Kalmaru, ale pak prohrál s AIK doma, 1-2 a 0-3 venku s Djurgardenem. Pro Elfsborga to bude těžká sezóna a jen stěží bude moci zaujmout místo v Evropě. V minulé sezóně skončil na pátém místě, daleko od Norrkopingu, AIK a Malmö.

Elfsborg este favorita in acest meci. Echipa va juca acasa. Elfsborg pierde foarte greu puncte acasa in meciurile cu Orebro, indiferent ca meciurile se joaca in Allsvenskan, in Cupa, sau fie ele meciuri amicale. Ultima infrangere a lui Elfsborg acasa cu Orebro a fost in Octombrie 2007. De la acel meci s-au jucat inca 12 meciuri pe Boras Arena, patru meciuri s-au terminat la egalitate si Elfsborg a reusit sa castige de opt ori. Insa inceputul de sezon nu este de partea echipei gazda, doar trei puncte acumulate in trei meciuri. Echipa a inceput bine sezonul, 5-1 la Kalmar, insa a pierdut apoi cu AIK acasa, 1-2 si 0-3 in deplasare la Djurgarden. Va fi un sezon dificil pentru Elfsborg, si cu greu va reusi sa prinda un loc de Europa. Sezonul trecut a terminat pe locul cinci, departe de Norrkoping, AIK si Malmo. 

Na druhou stranu Orebro začalo sezónu perfektně a po prvních třech etapách mohlo mít i maximum bodů. Orebro vyhrálo zápasy Jonkopings a Ostersunds, ale remizovalo na hřišti AFC Eskilstuna. Dá se říci, že zde urval bod, za podmínek, za kterých Orebro vyrovnalo v 92. minutě.

Poslední živé zápasy byly velkolepé. Tým, který je hostitelem zápasu, se většinou prosadí. Není ale neobvyklé, že zápasy končí remízou. Posledních 7 ligových zápasů Elfsborgu sehrálo minimálně o tři branky. Orebro vstřelilo v této sezóně v prvním poli minimálně dva góly. Orebro má na silnici špatnou sérii, ale jen velmi zřídka se na silnici nezaregistroval. Elfsborg je na domácí půdě velmi těžké prohrát.

I pro tento zápas vyberu tři předpovědi podle šancí na úspěch

Oba skóre, kurz 1,50 na NetBet
Více než 2,5 gólu, kurz 1,48 la NetBet
Victorie Elfsborg, kurz 1,74 la NetBet