Doporučené tipy pro PSV vs Feyenoord

Etapa číslo 5 Eredivisie bude ukončena zápasem mezi PSV a Feyenoord, který začne v neděli v 17:45 hod. Po tomto kole může být nejméně 6 týmů na čele pořadí se stejným počtem bodů.
 
PSV Eindhoven
Šampionát začal váhavě, v prvním kole porazil doma Alkmaar 3:2 poté, co hosté otevřeli skóre. Venku pak porazil NAC Breda 4:1 a Roda Kerkrade doma 2:0, takže v předchozí fázi udělal jediný chybný krok. Poté ji venku porazil Heerenveen 0:2, domácí vstřelili branky v prvních 6 minutách. Ve srovnání s jeho nedělním soupeřem má PSV výhodu, že v polovině tohoto týdne nehrál v Evropě.
 
Lozano byl vyřazen v poslední fázi, nemohl hrát proti Feyenoordu.
 
Feyenoord
Je držitelkou titulu, start šampionátu jí dává právo doufat, že ho obhájí. Je tomu tak proto, že Feyenoord zatím neudělal žádné špatné kroky a ve 4 zápasech nasbíral 12 bodů. V tomto intervalu vstřelil 12 branek, obdržel 4, soupeři, které porazil, byli Twente, Excelsior, Willem a Heracles. V posledních dvou etapách vstřelil nizozemský mistr devět branek, na dva dostal. V polovině týdne si Feyenoord odbyl svůj debut v Lize mistrů, když doma porazil Manchester City 0:4.
 
Smolařem utkání se stal Nicolai Jorgensen, který pro nešťastné zranění nemohl pokračovat ve hře, takže fc
 
Přímá setkání
S PSV jako hostitelem se oba střetli v Eredivisie 61krát, PSV získalo 32 vítězství, Feyenoord 20 a 9 zápasů skončilo remízou. V minulé sezóně PSV doma porazili 0:1, přičemž vítězný gól padl v 82. minutě. Z posledních 4 přímých zápasů na Philips Stadionu každý tým vyhrál dvakrát.
 
Rozhodčí
Centrem tohoto zápasu je Bjorn Kuipers, který v této sezóně Eredivisie řídil jak PSV, tak Feyenoord, oba na rozdíl jediného gólu. Kuipers byl v centru 6 derby mezi PSV a Feyenoord. Na vlastním hřišti řídil PSV dvakrát v roce 2014 a jednou v roce 2015. Před 3 lety PSV porazili 0:2, aby se ve druhém zápase prosadili 4:3 a v roce 2015 PSV vyhráli 2:1. S Feyenoordem doma PSV prohrálo ve všech 3 zápasech.
 
Vyrovnaný zápas u sázkových kanceláří
Toto derby, stejně jako všechny zápasy Eredivisie, má v sázkové kanceláři přes 100 opcí Netbet. Zde má PSV na výhru kurz 2,05 a Feyenoord 3,45. Možnosti zahrnují intervalové nebo speciální sázky
 
Doporučené tipy pro PSV vs Feyenoord
Sázíme na to, že v neděli neuvidíme zápas s mnoha góly, ale intuice se při sázení zrovna nedoporučuje, takže tuto předpověď na tiket neumístíme. Místo toho věříme, že Feyenoord neprohraje, poslední dvě vítězství v Eredivisie mají za úkol posílit jejich morálku. Pravda, Feyenoord přišel po bodavém neúspěchu v Lize mistrů, ale nevěříme, že míra únavy a zklamání je tak vysoká. Jednak proto, že hrál na svém hřišti, jednak proto, že neúspěch se dal předvídat. Zároveň jsme toho názoru, že PSV neskóruje v prvním poločase, což se stalo ve 4 z posledních 5 přímých zápasů v Eredivisie.
 

  • Rovný nebo Feyenoord: 1,71
  • PSV neskórovali v prvním poločase: 1,83