Doporučené tipy pro Sporting Lisabon - FC Porto

Derby osmého kola portugalské první ligy se odehraje mezi Sportingem Lisabon a FC Porto. Začne v neděli ve 21:15 na stadionu Jose Alvalade.
 
Sporting Lisabon
Po 7 etapách je na druhém místě, dva body za nedělním soupeřem. Jediný chybný krok Sportingu se udál v minulé sezóně, při remíze dvěma góly z tripu s Moreirense, kdy hosté vyrovnali po vlastním gólu. Studenti Jorge Jesuse v tu chvíli pravděpodobně mysleli na zápas Ligy mistrů doma proti Barceloně, zápas prohrál 0:1.
 
Ze 3 domácích scén Sagres League si Sporting Lisabon odnesl dvě vítězství rozdílem jedné branky a rozdílem jedné branky, soupeři jsou však skromní. Řeč je o Estoril, Setubal a Tondela. Jestliže při úspěchu 1:0 proti Setubalu padl gól až v 86. minutě z penalty, proti Estorilu Sporting byl po 11 minutách již 2:0, hosté 5 minut před koncem snížili handicap.
Obrázek 1
 
FC Porto
Na šampionátu má perfektní průběh, v 7 zápasech získal 7 bodů. "Draci" jsou nasazeni před tímto zápasem, kvůli úspěšnému venkovnímu vítězství proti Monaku v Lize mistrů v polovině týdne, skóre 3:0. V 7 kolech Sagres League vstřelilo Porto 19 branek a obdrželo 3. Dva z těchto gólů padlo v předchozí fázi, kdy "draci" zavítal do skromného týmu Portimonense, který porazil 5:2. || 543
 
Přímá setkání
Oba týmy se jako hostitel utkaly 62krát se Sportingem Lisabon, který vyhrál 27krát, "draci" 18krát, přičemž 17 zápasů skončilo remízou. V minulé sezóně porazil Sporting Lisabon Porto Jose Alvalade 2:1 poté, co "draci" otevřeli skóre. Všechny tři branky padly v první půlhodině. Sporting v posledních 8 přímých domácích zápasech v lize čtyřikrát vyhrál a čtyři remizoval. V 6 z předchozích 8 takových her jsme zaznamenali méně než 3 úspěchy.
 
Velmi vyrovnaný zápas
Podle bookmakera Betano jde o nejvyrovnanější zápas v Sagres League, domácí mají na výhru kurz 2,65 a hosté 2,8. Nejen tento zápas, ale celé osmé kolo bude živě vysílat Betano, na které máme již 176 možností sázení.
 
Přímé přenosy a bohatá nabídka sportovních sázek patří mezi uživateli nejvíce oceňované a vyhledávané benefity. Betano těží nejen z těchto, ale i z jiných. Abyste objevili ty nejdůležitější, zveme vás ke studiu Betano recenze na Intelbet, pravděpodobně nejobjektivnější stránce, pokud jde o sázkové kanceláře. Zde najdete 3 silné stránky, ale také 3 slabé stránky bookmakera, kromě analýzy kurzů a nabídky.
 
Na stránce recenzí je také možnost, že uživatelé Intelbetu zanechají zpětnou vazbu o Betano se silnými i slabými stránkami. Kromě těchto aspektů budete moci studovat možné problémy, kterým uživatelé Intelbet čelí s Betano.
 
Tipy od specialistů Intelbet na Sporting Lisabon vs FC Porto
Vzhledem k tomu, že FC Porto v lize žádné body nevzdalo, ale i to, že má po finálovém vítězství s Monakem vysokou morálku, se přikláníme k tomu, že zde „draci“ neprohrají. Přispívá k tomu i fakt, že Sporting se ve středu střetl s Barcelonou, zápas proti Kataláncům je vždy náročný, zvlášť když se nevzdáte. Zároveň věříme, že hosté vyhrají alespoň jeden poločas
 

  • Rovná se nebo Porto: 1,5
  • Porto vyhraje jakoukoli polovinu: 1,91