Tipy dne – 22. dubna 2017

Dinamo Bukurešť je nejlepším týmem na moment v Česká republika, se 3 vítězstvími v posledních 3 etapách a stále s nadějí na titul, psi jsou 5 bodů za velkým rivalem FCSB. K přiblížení se 1. místu a udržení reálných šancí na senzační comeback je ale vítězství v Craiově nutné, před necelými 3 týdny bylo v play off na posledním místě.

Craiova je tým s problémy, jak ve formě, tak v týmu, několik důležitých hráčů je zraněných. Andrei Ivan nenachází formu v základní části, Olteňané mají velké problémy se střílením branek, v tomto ohledu jsou na tom velmi špatně, pouze 3 úspěchy v 6 fázích play off. Na vlastním hřišti má Craiova rekord, dalo by se říci neuvěřitelný, 3 porážky z tolika zápasů a podle mě je dnes favoritem Dinamo a jsem si téměř jistý, že neprohraje.

Přejděme k hokeji, kde se Minnesota Wild také snaží o comeback proti St. Wild zvládl ve 4. zápase fanoušky dlouho očekávané vítězství v St. Louis 0:2 a nyní může spor dotlačit v rozhodujícím zápase, 2 vítězstvími před vlastními fanoušky. Pokud hosty zaštítí celková převaha 3:1, pro Wild bude zápas jako skutečné finále a hráči týmu, který skončil v základní části Západní konference na 2. místě, udělají maximum pro vítězství.

Tip: Dynamo nebo Equal @ 1,45

Na papíře je favorit Wild, který má výhodu vlastního hřiště, ale i výsledky základní části, které ukázaly, že jde o velmi solidní tým. St. Louis však dokázalo překvapit a je velmi blízko kvalifikaci ve čtvrtfinále. Nemyslím si však, že se to stane dnes večer, kdy Wild zvládne dobrou novou hru a získá nový bod.

Tip: Minnesota Wild vyhrává zápas @ 1,55