Druhý příkaz sázejícího: sestavte svou vítěznou strategii!

Ahoj přátelé!

Už jsem viděl z " první přikázání", že pro sázkaře je nejdůležitější nedávat peníze sázkovým kancelářím. Pro každý cent z vaší kapsy musí existovat alespoň rozumná šance, že bude znásoben, nikoli ztracen. || Česky 513

Pentru a realiza asta, e nevoie de  strategii, de moduri inteligente si profitabile de a juca la sportovní sázení.

Neříkám, že tyto strategie okamžitě obohatí naše „stopy“, ale že nám pomohou k dlouhodobému zisku, abychom mohli alespoň platit účty v sázkách, jak rád říkám. ověřeno včas “. Ale nemůžu vám lhát, na stránce jsme se ujali poslání, abychom vám pomohli upřímně, ne abychom vám prodávali iluze.

S-ar putea sa va pierd pe multi, mai ales pe cei tineri,  atunci cand auziti de “termen lung” sau ca “strategia trebuie verificata in timp”. Nu va pot minti insa, ne-am asumat pe site misiunea se a va ajuta in mod onest, nu de a va vinde iluzii.

Omlouvám se, že nemám kouzelné recepty, ale místo toho mohu || Sdílím s vámi to, co jsem léta testoval na svých nervech a v kapse. || Česky 519

Iata care este agenda acestui articol:

1. Co znamená strategie sázení?

2. Klasické typy sázkových strategií

3. Obecné zásady pro nalezení správné sázkové strategie

4. Správná sázková strategie – přelud nebo dokonale dosažitelná věc?

5. Dvě vlastní „strategie“ sázení

5ca6eee3990f8_1554444003.png

1. Co znamená strategie sázení? || přijít o peníze, které investujeme.

Foarte simplu si deloc definit stiintific, as spune ca o strategie de pariere este  arta de a folosi cu dibacie toate cunostintele si abilitatile pe care le avem in domeniul pariurilor sportive pentru a nu pierde banii pe care ii investim.

Vždy jsem se bál složitých věcí a snažil jsem se hledat ty jednoduché. Všechno. A za druhé, ať existují strategie, které si mohu dovolit, ať jsou pro mou kapsu. , sázení. Nejlepší strategie je ta, která vám vyhovuje, ne ta složitá, o které se někdy dočtete.

Asa si cu strategiile astea de pariere, am cautat sa descopar unele pe care sa le inteleg, in primul rand. Iar in al doilea rand, sa fie strategii pe care sa mi le permit, sa fie pentru buzunarul meu.

Mi-am dat seama, pe propria-mi piele, ca nu exista o strategie clasica imbatabila, perfecta, de pariere. Cea mai buna strategia e cea care ti se potriveste , nu vreuna complicata despre care ai citit undeva, candva.

A tato vlastní strategie se buduje v čase, prostřednictvím hledání a zkoušek, opakovanými testy.

A jakmile je tato strategie nalezena a ověřena, je třeba ji se svatostí následovat, nesmíme od ní abdikovat ani ve chvílích, kdy procházíme horším obdobím.

2.Klasika typy sázkových strategií

Už jsem se přiznal, že mě klasické sázkové strategie „nechytly“, nevyhovovaly mi nebo se mi zdály příliš složité

Zkusil jsem Martingale strategie ale neodpovídala mému rizikovému profilu. Najednou jsem se dostal do transu, když jsem po dvou prohraných sázkách musel pokaždé svou sázku zdvojnásobit. "To není moje!" Řekl jsem. Už jsem nemohl žít s myšlenkou, že udělám další špatný krok. Vzal jsem ztrátu a zastavil jsem se. || Česky: „Ahoj“ Nepodařilo se mi ztrojnásobit počáteční vklad. Myslím, že jsem zvolil počáteční vklad, který byl příliš vysoký!

Cu strategia “easy-money” m-am rasfatat de cateva ori, dar recunosc ca nu am reusit sa trec de triplarea mizei initiale. Cred ca mi-am ales o miza initiala prea mare! 

Také jsem zkusil D'Alembertovu strategii.

Tato strategie je založena na hypotéze, která je v mediální, vědecké a později parioristické, že pokud zápas skončil s určitým výsledkem, šance, že se tento výsledek objeví znovu, je nižší.

Zde jsem měl problémy se zjištěním, že kurz alespoň 2,00, který je ve strategii vyžadován, se cítím pohodlně při kurzu 1,70-1,80 v případě jednotlivých sázek.

Navíc jsem si myslel, že jsem příliš dobrý v matematice, mám rád konkrétnější věci, na základě vlastní zkušenosti. || Čeština: 546

Gasiti principalele strategii clasice pentru pariuri sportive aici.

Ale radím vám, abyste si vytvořili svou vlastní strategii na základě sportovních znalostí, které máte, sportovních soutěží, které sledujete a na které jste se „specializovali“ váš styl sázení a rizikový profil.

3. Obecné zásady pro nalezení správné strategie sázení

Napadá mě jen několik zásad, které jsem použil při opakovaných, nepřetržitých a vytrvalých pokusech najít správnou strategii sázení. Doufám, že jsou pro vás nejdůležitější a nejužitečnější.

a. Odehrajte několik zápasů na tiketu, nejlépe jednotlivé sázky

Buďme upřímní, bohužel to dělá docela dost. Je obtížné realizovat myšlenku „dlouhodobého zisku“, většina sázkařů chce okamžitý a obrovský zisk, ale s nízkými sázkami a spoustou zápasů na tiketu. Je to utopie…

Nebudu zde rozebírat „teorii shody“, je jasné, že jednu shodu lze analyzovat snadněji a úplněji než dvě, tři nebo… 20.

Šance na výhru se exponenciálně zvyšují, protože máme na tiketu méně událostí. Nejlépe jednu, zahrnutou ve strategii nastíněné výše, nebo v takové, kterou jste sami postavili!

Říká se, že ideální je mít akci alespoň 2 sdílení, ale myslím, že je to jen mýtus .

Jsem spokojený s mírou výher 1,50 za den!

Je důležité ji najít, tady je velká výzva!

b. Hledejte „hodnotné“ sázky

No, to souvisí se studiem, sportovními znalostmi, které máte, ale také talentem, talentem pro sázení. Zde jsou jemné čáry, které dělají rozdíl mezi prohranými sázkami a výhrami sportovních sázek.

Takzvaná hodnota sázky má také matematický vzorec sázkový kurz * pravděpodobnost že sázka vyhraje / 100

Pravděpodobnost, kterou najdeme v uvedeném vzorci, je čistě subjektivní, je to šance, kterou každý z nás dává sázce „vyjít“.

Tato "hodnota sázky" by měla být superjednotná (větší než 1), aby byla tato sázka považována za "hodnotnou"

Příklad: Uvažujme, že V zápase Liverpool vs Manchester City , možnost „1 sólista“ s kurzem 2,50 má 25% šanci na výhru.

Conform formulei prezentate, Valoarea pariului = 2.5 x 25/100= 0,625 . Este o valoare mai mica decat 1, asa ca acest pariu nu este considerat unul cu valoare.

Aceasta optiune ar avea valoare daca, din analiza ta ar rezulta ca are probabilitate de 50% sa fie castigatoare. Din formula prezentata ar  rezulta Valoarea pariului = 2,5x50/100= 1,25. Este o valoare mai mare ca 1, astfel incat, conform formulei,  acest pariu ar avea valoare.

Ale myslím, že pro hodnotu sázky je velmi obtížné matematicky vyčíslit, aby byla svázána nějakým vzorcem

Dupa cum spuneam, in principiu, experienta si flerul parioristic te fac “sa simti” valoarea unui pariu, fara ca acest lucru sa fie incorsetat de vreo formula.

Je to subjektivní názor, samozřejmě…

c. Sázejte pouze události, šampionáty, soutěže, které znáte a které tvrdohlavě sledujete

Napíšu sem jen jednu větu.

Nebuďte povrchní, nespotřebovávejte svou energii v deseti směrech: pečlivě studujte a zběsile sledujte zápasy na šampionátu, přijďte na dva a pouze z nich vyberte události, na které vsadíte. || 576

d. Testati in mod serios strategiile incercate, fie ele clasice sau proprii. 

Nevzdávejte se hned po dvou nebo třech neúspěšných sázkách, dejte si více času na testování, alespoň měsíc. Ale vážně, s důrazem a odpovědností zaznamenávat sázky, ztráty a zisky.

5ca6efcb509c5_1554444235.jpg

4. Správná sázková strategie – přelud nebo dokonalá věc? || 579

Drumul pentru gasirea strategiei proprii de pariere este destul de  anevoios, v-am avertizat inca de la inceput.  Vom stabili aici cateva pietre de hotar, cateva borne, pentru a mai indulci acest dificil demers.

a. Zjistěte, jaký je váš rizikový profil

Někteří sázející jsou velmi konzervativní mají velmi malou toleranci k riziku.

Myslím, jen si myslím, že tento profil je specifický pro starší lidi, kteří vědí, jak těžké je vydělávat peníze a nechtějí „vyhazovat“, pečlivě si prostudujte všechny možnosti minimalizace rizika , nebo || English 585

Altii, cred ca mai multi ca numar decat cei din prima categorie, isi asuma un risc mare, de multe ori necalculat, au o abordare de joc agresiva. 

Obvykle se zde bavíme o tom nejmladším. Dokud nebudou sázet na vydělané peníze, může pro ně být snazší riskovat, aniž by ztratili kontrolu, a prohrávat, aniž by příliš přemýšleli a příliš se nestarali, při hledání zázračného zisku. || English 587 == = Bohužel do této kategorie patří i ti, kteří již mají rodinu, děti a tato Morgana Girl rychlých zisků je pomalu mele a ničí jejich finanční, fyzické i psychické zdraví.

Din pacate, in aceasta categorie intra si cei care au deja familie, copii si aceasta Fata Morgana a castigurilor rapide ii macina incetul cu incetul si le distruge sanatatea financiara, fizica si mentala. 

A jejich a jejich rodin

Prosím, nebuďte hrdí, nemyslete si, že jste v sázení lepší, než ve skutečnosti jste.

Pokud nebudeme opatrní, disciplinovaní, zodpovědní, pokorní, sázky nás mohou položit. Nenapravitelné! Takže sázkaři všech typů, ale zejména ti, kteří rádi riskují, neriskujte své zdraví sportovním sázením více než 10 % toho, co měsíčně vyděláte. || Česky: 592

O sa va spun asta in mod repetat, ca o picatura chinezeasca, de cate ori voi avea ocazia. Este un lucru vital pentru viata noastra!

Mai exista, desigur, si pariorii din zona de risc moderat, care pot pastra un echilibru intre o strategie clara, calculata, pe care sa o urmeze pe termen lung, dar isi condimenteaza existenta biciuindu-si adrenalina cu un náhodná sázka nebo || | 598  bonus dublu, jednou nebo dvakrát za měsíc.

b. Najděte správnou strategii pro svůj rizikový profil

Pokud znáte svůj rizikový profil, věci se trochu zjednoduší.

Vědět, že jste „ c || | 604 = == onservatoronservator ”, s největší pravděpodobností budete sázet malé částky na malé kurzy, jste alergičtí na jakékoli ztráty, ať jsou sebemenší. A zároveň jakýkoli zisk, bez ohledu na to, jak bezvýznamný může být pro ostatní, vás dělá šťastnými a nebude zahrnovat příliš mnoho kroků. Vášeň je zde důležitá, konzervativci budou sportovní sázení považovat dokonce za koníček.

Poti juca o strategie “easy-money”, de exemplu dar una care porneste de la o miza mica si nici nu va cuprinde prea multi pasi. Importanta e pasiunea aici, cei conservatori chiar vor trata pariurile sportive ca pe un hobby.

Je to profil, který považuji pro sázkaře za ideální. Tvrdil jsem zde, že bychom měli sázení považovat za koníčka, ale kolik z nás to opravdu dělá? 609

Iata ca  cei ce nu se pot impaca cu ideea de a pierde bani, oricat de putini, pot sa isi tempereze pornirile si sa  foloseasca ceea ce stiu despre sportul preferat, pentru a  juca la pariuri din pura pasiune.

Daca esti “ umírněný" iti asumi mai multe riscuri, dar unele calculate. Ce inseamna asta? Iti faci un plan lunar de venituri si cheltuieli si hotarasti ca 10% din suma pe care o castigi, va fi destinata pariurilor sportive. 

Toto je vaše zábava, vy alokujete tuto částku a nebudete pod žádnou záminkou sázet více.

Pokud zapadnete do tohoto vzoru, budete pravděpodobně nejčastěji sázet single nebo kurz 2 sestávající ze 2-3 zápasů, ale alespoň jednou za měsíc neodmítnete potěšení zahrát si něco " extravagantního ”: náhodná sázka, dvojitý bonus, něco, co vás přiměje na chvíli snít, cítit se potenciálně bohatý.

Do tohoto profilu se také hodím. Pokud máme

Daca avem un agresivní rizikový profil, je to problém. Velmi často je agresivita spojena s nedostatkem jasné strategie sázení.

Po dnešním tiketu se spoustou zápasů, které „znám“ a které beru i od ostatních, následuje zítra jeden, pak další, hraný živě, „zotavení“.

A tak dále, v šílené bouli, která se převalí a zabíjí naši jasnozřivost a duševní zdraví. A to finanční, ale bohužel i fyzické a morální. A je tu jedna věc, kterou je velmi obtížné ovládat: hrdost. „Specialisté.“

 Iar mizele nu sunt neaparat mici, asta e o alta problema care duce incetul cu incetul la faliment. Si la cel financiar, dar si la cel fizic si moral, din pacate. Si mai e un lucru foarte greu de stapanit aici: orgoliul.

Astfel de oameni accepta foarte greu ideea ca fac un lucru gresit, nu accepta sfaturi, nici macar de la prietenii foarte apropiati, ei sunt, fireste, “specialisti”.

Přeháněl jsem, možná jsem tento sázkový profil nazval agresivním a ne dynamickým, možná jsem zde měl uvést pozitivní konotaci.

Myslím, že žádný dynamický styl sázení nezkrachuje, nepopírám, že takový profil může být úspěšný.

Jen jsem se nikdy nesetkal ani neslyšel o lidech s tak vysoce rizikovým profilem, kteří by měli dlouhodobý zisk ze sázení.

Musíme být velmi opatrní sázení as těmito rizikovými profily. Pokud jsme si již vytvořili posedlost, že ze sázení zbohatneme a ztratíme přehled a budeme hrát agresivně a chaoticky, bez jakékoli strategie, sázku za sázkou, měli bychom s tím nějak přestat.sportovní sázení a chcete si od sázení odpočinout, si můžete vybrat jednu z možností sebevyloučení, které sázkové kanceláře mají.

Daca simtiti ca aveti o problema cu pariurile sportive si  doriti să luati o pauza de pariere, puteţi alege una dintre optiunile de auto-excludere pe care le au casele de pariuri. 

Na Unibet Například se můžete vyloučit na sedm dní nebo šest měsíců, během kterých se nemůžete přihlásit ke svému sázkařskému účtu.

Pokud jsme mluvili o rizikových profilech, zde je jednoduchý test pro zjištění parioristického rizikového profilu, ve kterém se nacházíte: https: // www. unibet.ro/ obecné-informace/profil hazardu

c. Otestujte několik strategií, dokud nenajdete tu správnou

Strategie, které chcete vyzkoušet, musíte otestovat.

Skutečné peníze nebo virtuální peníze, ale musí být testovány po přiměřenou dobu, alespoň jeden měsíc. Toto je testovací období, které jsem použil.

Ale když testujete strategii virtuálních peněz, jste mnohem uvolněnější a je velmi možné, že věci budou fungovat mnohem lépe v simulaci než ve skutečnosti.

Proto jsem testoval skutečné peníze strategie, pomalu navyšovat množství na hranici, kterou jsme tolerovali.

Nepoužívejte neověřené sázkové strategie jen proto, že jste slyšeli, že jsou vhodné pro ostatní.

Než si myslíte, že je strategie pro vás vhodná, vyzkoušejte ji ve vlastní kapse.

d. Když si vytvoříte správnou strategii, nevzdávejte to

Dobrá sázková strategie může být těžší najít než dobrá manželka.

Pokud jste tedy našli správnou strategii pro svůj rizikový profil a svou kapsu, uschovejte si ji a starejte se o ni jako o hlavu.

Už jsem to řekl dříve, v každé strategii a v každém manželství jsou chvíle rovnováhy, ale pokud je strategie ověřena včas, nevzdávejte se jí do první bouře.

Říkám vám, že máte velké štěstí, pokud jste našli způsob sázení, který vám vyhovuje, strategii, která vám přináší odměnu za neuspokojivé úsilí ji najít, trpělivě testovat, s jistotou ji používat .

Jsou někteří sázkaři, kteří nikdy nenajdou správný způsob sázení, musím to také říci, abych byl upřímný až do konce.

Buďme však optimisté, ale vážně a trpělivě, nalezení správné strategie je dokonale dosažitelné.

e. Vyvíjejte se, nestagnujte, posuňte svou strategii na další úroveň

Nalezená dobrá strategie musí zůstat posvátná, ale pokud ji lze upgradovat, neváhejte to udělat. Existují jemnozrnná nastavení, která tvoří dobrou strategii, velmi dobrou, dokonce vynikající.

Abych nemluvil čistě teoreticky, řeknu pár slov o své „strategii“ 652 = == přes celkový počet míčů ”over total ghemuri”  na tenisových zápasech.

Zpočátku jsem hrál u bookmakera, který mi nenabízel „nastavitelné součty“, sázel jsem jednotlivě na jediné sázkové součty, které jsem měl k dispozici. I když se mi to vždy nelíbilo, neměl jsem na výběr.

Atunci cand am descoperit casele de pariuri ce ofera linii de totaluri ajustabile, am migrat imediat acolo, ajustand un pic strategia: am inceput sa joc mai des cate doua evenimente pe bilet, de cote mai mici, dar si la linii de total mai mici, ce imi confera mai multa siguranta si sunt confprme cu profilul meu de risc. 

Myslím, že je snadné provést úpravy na dobrém parioristickém vozidle, které již vlastníte. Inovujte s důvěrou a smělostí a vyhrajete!

5ca6f224b77c0_1554444836.jpg

5. Dvě vlastní „strategie sázení“

Abychom si zachovali malou záhadu a další články, řeknu vám něco málo o dvou jednoduchých strategiích, které používám v tenise, mém oblíbeném sportu. Ve skutečnosti si myslím, že jsem o nich už mluvil. musíte

Si nici nu cred ca le pot spune strategii, e cam pretentios…

Am scris deja despre cum cred eu ca ar trebui sa sázíme na tenis profesionálně. mnoho hodin hraní tenisu, z analýzy sil a slabiny hráčů (zaměřil jsem se především na mužský tenis), že jen prolistování některých statistik a sledování pár zápasů z vás může udělat „tenisového specialistu“.

Aceste mini-strategii despre care va spun acum s-au nascut din foarte multe meciuri vazute, din foarte multe ore de tenis jucate, din analiza punctelor forte si punctelor slabe ale jucatorilor ( pe tenisul masculin m-am concentrat, in special).

Spun asta pentru a nu se crede cumva ca oricine poate paria tenis, ca doar frunzareala unor statistici si vizionarea a catorva meciuri te poate face “specialist” in tenis. 

Ne, je to seriózní proces, pokud opravdu chcete mít šanci na zisk.

Aniž bych se chtěl divit, říkám, že je to hodně práce, je to pravda otevřeně prezentovaná těm, kteří stále věří, že sportovní sázení jsou " květ klas."

5.1. Outside ball handicap

U první strategie se vrátím trochu k „hodnotovým sázkám“, k tomu, co jsem zmínil výše: 18-21 let, kteří se berou vážně se zavedenými hráči. Ve hře jsou stále nekonzistentní, ale v zápasech se „starými pány“ už mají reálné šance…

Asistam in prezent in tenis la aparitia unei pleiade de tineri jucatori de 18-21 de ani ce se iau serios la tranta cu jucatorii consacrati. Sunt inca inconstanti in joc, dar au deja sanse reale in meciurile cu “batranii”…

Cunoscand fenomenul in profunzime iti poti da seama de pariurile “cu valoare”, iti poti da seama de meciurile in care jucatorul cotat aprioric cu sansa a doua are cel putin sanse de 50% la victorie. Si atunci putem juca hotarati un handicap cu plus pe jucatorul outsider.

Zde použijeme možnosti || .handicap ajustabil de la casele de pariuri Betano, Superbet, Unibet.

Konfrontace mezi „mladými“ a „starými“ příklad "databáze", ze které vybírám shody. Nechápat, že je jediná…

5.2. "Over" k celkovému počtu míčků v zápase

Hra "Over" obvykle, téměř ne "pod" počet míčků v tenisovém zápase. Také v mužském tenise obvykle…

Se spodním prádlem jsem nepracoval, to je ono, tuto možnost jsem prakticky vzdal.

Pro tento způsob sázení si můžete vybrat, příklady gratia , zápasy mezi dvěma „velkými servery“ na tvrdých površích, které velmi těžce ztrácejí své služby.

De asemenea, ar mai fi de ales meciurile directe dintre doi specialisti pe zgura, doi jucatori nativi de suprafete lente, sud-americani, de exemplu.

Nastavitelný celkový počet řádků od sázkových kanceláří Unibet, Superbet || || 686 , Sportingbet a Betano tuto možnost mám nejraději.

Jedna hra nejčastěji takové zápasy nebo maximálně dvě události na tiket, při výběru nastavitelných řad s nižším kurzem.

Contrar a ceea ce spun  “gurile rele”, eu cred ca se poate face profit pe termen lung din pariatul pe tenis, am testat asta pe pielea mea. 

Je důležité nebýt vybíravý, vášnivý a nedívat se na sportovní sázení jako na způsob života.

 Orice-ar fi, pariurile trebuie sa ramana la stadiu de pasiune in viata ta.

Poskytujeme vám skvělé nástroje, jak vás informovat a získávat zkušenosti: || | centrum sázení je nejsofistikovanější nástroj, ale máte také průvodce pro sázkaře nebo školní sázkaři | || 701

S důvěrou používejte vše, co nabízíme, abychom vám pomohli!

A pokud jste odpočatí, máte rádi sport a nasbírali jste dostatek znalostí, abyste tuto vášeň zpeněžili, pokud jste disciplinovaní a přehlední, je velmi možné z této vášně profitovat.

Doar dupa ce ti-ai gasit strategia castigatoare!