Předmluva

Takže ... .začněme!

V tomto prvním příspěvku nakreslím "limity" mého blogu a zodpovím pár otázek! Ano ano! Odpovím na pár otázek! Pravděpodobně každý starý Cismigiu, mám paměť, která si se mnou někdy hraje triky, a proto je velmi možné, že se k tomuto příspěvku často vracím, abych ho osvěžil!
 

Proč tento blog?


Vždycky jsem chtěl napsat něco...cokoli...bez ohledu na to! Zatím se nikomu nepodařilo poslat dokonalé řešení, což není nic divného.
 

Jaký smysl má tento blog?


Jeden velmi důležitý, doufám, alespoň pro mě! Jeho prostřednictvím se pokusím navodit dávku disciplíny, disciplíny, za kterou, ať se každý z nás tváří jakkoli spořádaně, nikdy nemáme kýžené šance! A to nemluvím o sázkařské disciplíně. Ne! Ale disciplína dodržovat některá pravidla, málo, ale přísná v procesu sázení, okořeněná potěšením z chibita a sání sportovních témat! Takže tento blog bude mít jak „technickou“ stránku, tu s pravidly, související s procesem sázení, tak „hravou“ stránku, ve které já / my / vyjádřím svůj názor!
 

Jaký bude tento blog?


Především to bude místo, kam se budu vždy s radostí a bez vášně vracet, kde budu přemýšlet o sportu jako o svobodném způsobu vyjádření! Zadruhé to bude dávka sebevědomé disciplíny prostřednictvím přísných pravidel sázení, která budu dodržovat!

Jsem nakažený "mikrobiem" sportu a zvláště fotbalu od pradávna. Rinat Dasaev nebo Gary Lineker jsem "do důchodu", abych uvedl dvě náhodná jména z toho, co mě napadá z období, kdy jsem měl první "kontakty" se sportem. Od té doby „plýtvám drahocenným časem“ sportem a bez ohledu na to, jak dlouho jsem byl od tohoto fenoménu pryč, z jakéhokoli pískání mě okamžitě napíná uši. S vědomím této slabosti jsem se vzdal "léčby" tohoto "viru" zvaného SPORT a mohu s klidem říci, že patřím k těm "blbcům", kteří zdánlivě nesmyslně sledují některé jedince běžící za močovým měchýřem, ať už malé nebo velké, některé jedinci, kteří jen běhají, plavou nebo jiní, kteří jezdí tisíce koňských sil zamčených v různých motorech! Takže tento blog je "veřejným" předpokladem této slabosti!

Celý tento blog bude také skutečným experimentem, ve kterém představím sérii sázek na určité sportovní události striktně podle dvou nebo tří pravidel. Odejdu v jednu chvíli (součet) a netuším, kde skončím! 😛 Co vím jistě, bez ohledu na to, jak nudný může být proces sázení v určitém okamžiku, je, že budu přísně dodržovat tato dvě nebo tři pravidla. Jinak ... bude vše zdarma!

Mám tu „výhodu“, že nejsem fanatický příznivec žádného sportovce nebo týmu, bez ohledu na sport. Je zřejmé, že mám určité sympatie, ale nikdy se mi „nepovedlo“ stát se fanatikem. Pokusím se využít této výhody jak v sázkách, které budu uzavírat, tak v „bití polí“, které provedu!
 

Jaký tento blog NEBUDE?


Nebude to místo, kam se vrátím, když se mi do toho nebude chtít. Jsem přesvědčen, že žádný úctyhodný starý muž nevychází v Cismigiu, když necítí potřebu čistého vzduchu! 🏃

Neexistuje způsob, jak zbohatnout sázením! Mám práci (stále!) V každodenním životě, kterou vykonávám na plný úvazek, 8 hodin denně a z ní bych chtěl zbohatnout, což přeji i vám! 😜

Nebude to místo, kde zaujme místo vášeň. || Česky: King James Version 557

In final imi voi nota regulile de pariere, tu "technickou stránku" blogu, o které jsem mluvil. Toto jsou moje pravidla, budu se jimi řídit a zní to takto:

Výchozí bod: 40 Kč  Je to příliš? je to málo? Nevadí! Je to cena mého měsíčního experimentu, cena „mé dávky disciplíny“! 😜 V žádném kalendářním měsíci nebudu investovat více než 40 Kčdo sázek! Doporučuji, abyste sázeli zodpovědně!

Sázky budu uzavírat v kolech (dnech). V žádném kole neumístím více než čtvrtinu sázek do částky dostupné na začátku tohoto kola! Nebudu stanovovat pravidla pro podávání sázek na denní bázi, nenastavuji pravidla týkající se počtu událostí na tiketu, počtu tiketů umístěných v kole, kurzů hraných tiketů. Vše je zdarma! Všechny částky kromě celkové částky vsazené v kole (den) – až do výše čtvrtiny částky dostupné na začátku kola. || Česky 570

Si....cam atat cu regulile! Cam libertin, nu-i asa?! 😜 Asadar, rezumand, nu ca ar fi prea mult de rezumat: pornesc de la 40Kčsi in fiecare runda(zi) nu am voie sa pariez mai mult de un sfert din suma disponibila la inceputul rundei(zilei) respective. Asta inseamna ca suma de 40Kčne asigura lunar cel putin vreo 10-11 runde de pariere. (nu verificati, credeti-ma, am verificat eu!😎)  Daca intr-o luna voi avea o "serie complet neagra" si dupa vreo 10-11 runde de pariere ating indezirabilul prag "zero", voi reciti aceasta postare "Prefata" si  voi redescoperi prima regula care spune ca "in nici o luna calendaristica nu voi investi in pariuri mai mult de 40Kč"😜 si atunci voi lua, disciplinat, o binemeritata pauza de pariere pana la inceputul lunii calendaristice urmatoare! Asta nu inseamna ca "nu voi mai iesi in Cismigiu" sa suguiesc si sa-mi dau cu parerea, hatru, pe marginea sportului!
                   
To je zatím asi vše! Přečetli jsme si znovu první kolo experimentu, doufám - co nejdříve. Čekám na amatérské chibiti zde, ve "Virtual Gossip". Dávejte na sebe dobrý pozor a svou vášeň nechte doma! 👌