Premier League | Dundalk FC – Galway United

594fb9127e0da_1498396946.jpg

26. června 2017, Dundalk, stadion: "Oriel Park", čas: 21.45, umělý trávník

Dundalk FC

Dundalk FC překonal porážku doma s Cork City (0:3), vyhrál v posledních dvou fázích s Drogheda United (6:0, venku) a Finn Harps (4:0, doma). Tým trénovaný Stephenem Kennym se ukázal v posledních dvou kolech a vstřelil nejméně 10 gólů, aniž by jeden inkasoval.

Irský mistr sehraje s předstihem zápas s posledním nasazeným Galway United, aby si lépe připravil „double“ s Rosenborg BK Trondheim z předkola Ligy mistrů. Před rokem se "Lilywhites" dokázali kvalifikovat do Evropské ligy poté, co v kvalifikaci Ligy mistrů porazili Hafnarfjarðar a FC BATE Borisov a vypadli v play-off Legií Varšava. Tak se dostali do skupin Evropské ligy a byli prvním irským klubem, který dosáhl tohoto výkonu.

Skupina Dundalk se soustředí spíše na zápasy s Nory, protože na šampionátu již nemohou obhajovat titul, když jsou po 19 etapách na 2. místě žebříčku, 18 bodů za vedoucím Corkem City. Zápas proti Galway United je v předstihu ve 22. kole a bude nutné jej vyhrát, aby si upevnil své 2. místo. které je na 4. místě. Toto místo není v Evropské lize, takže „černobílí“ budou mít dokončit sezónu na stupních vítězů, aby vám neunikla účast v evropských pohárech.

V posledním zápase irského šampionátu 28. dubna porazili Galway United doma Dundalk FC 2:1. Dundalkovým cílem je odveta, a tak k pondělnímu utkání přistoupí pouze k vítězství.
★ Dundalk FC má po Cork City druhou obranu a druhý útok v lize

★ Tým Stephena Kennyho vstřelil 10 gólů v posledních 3 fázích

★ "Lilywhites" mají 2 výhry a remízu ve svých posledních 3 domácích zápasech s Galway United

Pravděpodobný tým: Rogers - Gannon, Gartland, Massey, Vemmelund - O'Donnell, Benson - Duffy, McEleney, Stewart - McMillan

★ Zraněný: -, Suspendován: -, Nejistý: Steven Kinsella

★ Další soupeř: Bray Wanderers (venku)

Dundalk 1.13 | X 7.00 | Galway 18.50

Galway United

Galway United prohráli poslední zápas irského šampionátu, když je doma porazil Bray Wanderers 2:1. Byl to 5. zápas bez výhry, ve kterém tým vedený Shanem Keeganem remizoval a 4 porazil. V 19 fázích dokázal Galway pouze dvakrát vyhrát a 2:1 s Dundalk FC a Finn Harps, oba doma.

"The Tribesmen" jsou po 19 etapách na posledním místě s 15 body. V Irsku sestupují poslední 3, takže "červeno-modrí" budou muset skončit v top 10, 11 a 12. Galway United je 2 body za 9. místem, takže situace zatím není dramatická. Bylo by důležité získat bod na Dundalku, což by se počítalo do morálky hráčů.
★ Galway United nebyl na silnici úspěšný

★ Tým Shane Keegana má za posledních 5 fází 4 porážky

★ "The Tribesmen" naposledy vyhráli v Dundalku 29. dubna 2004, skóre 3-1

Pravděpodobný tým: Winn - Sinnott, Folan, Grace, Horgan - Holohan, Cawley, Murray, Byrne - Faherty, Shanahan

★ Zraněný: -, Suspendován: Marc Ludden

★ Další soupeř: St Patrick's Dublin (venku)
 

Předpověď: Dundalk FC – Galway United: více než 2,5 gólu ( 1,48 ve Winmasters)


Pořadí Premier League – Irsko | || 571
594fb92c29045_1498396972.png